Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 2019

Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 2019
20.09.2019

Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 64

Çocuk sanatoryumu "Roika": yenileme ve açılış

İnternette raporlar vardı,Çocukların sanatoryumu "Royka" nın yine çocuklar için kapılarını açtı. Nizhny Novgorod'daki sosyal açıdan önemli bir sanatoryum, çocukların çeşitli tüberküloz türlerini geliştirmede uzmanlaşmıştır ve pek çok çocuk ve ebeveynleri açılmayı hevesle beklemektedir.

çocuk sanatoryumu "Royka"

İmar ve açılış

Geçtiğimiz 2 yıl boyunca, bu sağlık tesisi küçük hastalara ulaşmadı. Yeniden yapılanma burada yapıldı.

Çocuk sanatoryumu "Royka" yer almaktadırNizhny Novgorod ve Kstovo arasında yer alan Green City adlı bir tatil köyü. Akciğer problemleri olan çocuklar için hava iyileşen yapraklı-çam parkının etrafında.

Onarım çalışmaları sırasında, tıbbi bina yenilenmiş, yeni ekipman satın alınmış ve kurulmuştur. Bugün sağlık tesisi çocukları kabul ediyor.

Yeniden yapılanma üzerine çok fazla çalışma yapıldıbölge, çocuk güvenliği organizasyonu. Yeniden yapılanma sonrasında, tüm bölge bir profilli kaplama çitiyle çevrilmiş ve bir kontrol noktası kurulmuştur. Bölge sürekli video gözetimi altında. Kameralar tüm medikal, konut, oyun ve eğitim tesislerine kurulmuştur.

Pedagojik ve 24 saat gözetim altındasağlık personeli, çocuk sığınaklarına "Royka" gelen çocuklardır, kontrol noktasının bir fotoğrafı çocukların güvenliğinden emin olmamızı sağlar.

çocuk sanatoryumu "Royka" Nizhny Novgorod

Tedavi endikasyonları hakkında

Bu tıp kurumunda tedavi edilirTüberküloz için dispanser olan çocuklar. Tıbbi komisyon yoluyla bir bilet alın (Pazartesi ve Perşembe günleri çalışır). Tüm ek bilgileri (örneğin kabul kuralları ve belge listesi) öğrenmek için 831-438-78 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yeniden yapılanma sonrasında sosyal açıdan önemli çocuk sanatoryumu "Royka" (Nizhny Novgorod), Novgorod bölgesinden 3 ila 10 yaş arası çocukları alır.

Çocuk sanatoryum "Royka" fotoğraf

Bölge ve yer

Bazı odalarda, yeniden yapılandırma ve onarım çalışmaları devam etmektedir, ancak şimdiden, bugün 75 yataklı tamamen karmaşık gruplar tamamen yenilenmiş ve çocuk almaya hazırdır.

Yaşam mahallelerinde büyük onarımlar yapılır. Gruplarda yatak odaları, oyun odaları ve banyolar bulunmaktadır. Çocuk yatak odalarında yeni mobilya (yatak, dolap, masa, sandalye), envanter, oyun odalarında - çocuk kitapları ve çocuklar için oyuncaklar aldım.

Tedavi prosedürleri (egzersiz terapisi, terapötik masaj,diş ve donanım prosedürleri) yenilenmiş bir tıbbi binada çocuklar için uygun bir zamanda yapılır. Ayrıca inhalasyon odaları, balneoterapi departmanı, fitocabinet bulunmaktadır.

Günde 2 kez tıbbi muayene. Hemşirenin oruç tutması (yuvarlak saat) her gruptadır.

Psikolog çocuklarla sürekli olarak çalışır, nitelikli eğitimciler, öğretmenler ve hemşireler ekibi seçilir.

Tıbbi binada yeniradyolojik ekipmanların yanı sıra güncellenmiş ortopedik, pediatrik, fizyoloji, prosedür odaları. Tanısal laboratuvar, travmatoloji yeniden yapılandırıldı.

Bugün, çocuk sanatoryum "Royka" yeniden yapılandırılmış ve yenilenmiş bir tesis, yeni ekipman ve güncellenmiş, genişletilmiş bir kadro.

Beslenme hakkında ayrı ayrı

Pulmoner patolojisi olan bebeklerin beslenmesi tedavinin çok önemli bir parçasıdır. Sanatoryum, beslenme uzmanlarının tavsiyeleri doğrultusunda günde 6 öğün düzenler.

Çocuklar güçlendirilmiş dengeli bir diyet alırlar.

Çocuk sanatoryum "Roika" yorumlar

Okul ve eğlence

Yakın zamanda yenilenmiş çocuk sanatoryumu "Royka" şu ana kadar çok az yorum aldı. Geriye kalanlar, kökten değişmiş bir durumu işaret ediyor.

Doğru binalar, bakımlı topraklar, saygılı ve özenli eğitimciler - bu, ebeveynlerin bugün bu sanatoryumu nasıl tanımladıklarıdır.

Belki de, uzun bir geçmişi olan (1947'de açılan) bu çocuk sağlığı tesisi, iyi bir çocuk tıp kurumunun eski ihtişamını yeniden canlandıracaktır.

Zaten bugün sınıflar programa göre düzenlenmiştirokul çağındaki çocuklar için birincil sınıflar. Gerekli sayıda öğretmen var ve gerekli ders kitaplarını satın aldı, sınıflar modern ekipmanlarla donatıldı.

Farklı mevsimler için günün nazik bir rejimi geliştirildi. Eğlence aktiviteleri için planlar çocuklar için uyarlanmıştır ve genç hastaların sağlığını dikkate almaktadır.

Bugün, çocuk sanatoryumu "Royka", çocukları burada rahat ettirmek için her şeyi yapıyor.

Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 2019

Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 2019

Related news

 • Polikistik Over PKO
 • Çiçek motifli koltuk Örtüsü
 • Börü Final izle 6. Bölüm 11 Nisan 2019-2020-2020
 • Yüz Kızarıklığı Tedavisi İçin Maske Tarifi
 • Çikolatalı poğaça

 • Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 32

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış


  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 36

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 78

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 61

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 67

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 13

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 45

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 41

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 58

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 3

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 89

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 68

  Çocuk sanatoryumu Roika: yenileme ve açılış 34