Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılarOdnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar


Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 94 12.03.2019, 05:23

Odnoklassniki'de kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar

Bugün, kaleyi nasıl kullanacağımız hakkında konuşacağız."Sınıf arkadaşları". Öncelikle, bunun Rusya'daki en popüler sosyal ağlardan birisi olduğuna dikkat çekiyoruz. Proje yönetimine göre, günde 10 milyondan fazla kullanıcı ziyaret ediyor. Bu durumda, herkes, yorumlar ve fotoğraflar içeren bir kişisel profilin yabancılar tarafından görülebileceğinden memnun değildir. Bunu önlemek için, sayfanıza bir kilit koyabilir veya özel ayarları kullanarak kapatıp kapatabilirsiniz.

Ücretli seçenek

kaleyi sınıf arkadaşlarına nasıl yerleştiririm Kalenin nasıl yerleştirileceğini anlamak için"Sınıf arkadaşları", bu sosyal ağdaki tüm hesapların varsayılan olarak açık olduğunu unutmamalısınız. Maalesef yalnızca özel bir ücretli servis profilinizi kapatmanıza izin verir. Öncelikle, tartışmakta olduğumuz sosyal ağın sitesini girip ilgili kutulara kullanıcı adı ve şifre giriyoruz. Öğelerin birincisinin projeye kayıt olurken kullanılan e-postayı belirtmesi gerektiğini hatırlayın. Yetkilendirme başarıyla tamamlandıktan sonra bir sonraki adıma geçin.

Profil kapalı

Kaleyi nasıl yerleştireceğimize karar vermeye devam ediyoruz."Sınıf arkadaşları" nı seçin ve ana fotoğrafın altındaki menüyü sol üst köşede açın. "Kapat profil" adlı bir buton var. Yardımıyla, kilidi sayfaya asabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu ücretli bir hizmet ve ağ "Odnoklassniki" projesinde etkinleştirmek için ağ hesap yenilemek isteyecektir.

hesaplama

sınıf arkadaşları ağıBu işlemi gerçekleştirirken en karlılıkbanka kartı yardımı. Bu amaçla, gerekli kutuya numarayı giriyoruz ve imzanın ters tarafında üç rakam da belirtiyoruz. Birkaç dakika sonra, belirtilen tutar ana hesaptan tahsil edilecek, bunun yerine hizmet etkinleştirildi. Buna ek olarak, ödeme terminalleri aracılığıyla "Odnoklassniki" ağındaki "Kapalı profil" seçeneği için ödeme yapmak kolaydır. Bu amaçla cihazın ekranında bir proje logolu bir simge buluyoruz. "Top up account" u tıkladık, görünen pencerede cep telefonunun numarasını gösterdik, yakında özel bir kod alacak, fonlara katkıda bulunacağız. SMS kodla birlikte alındığında, SMS, kişisel sayfadaki "Close profile" işlevine giden sosyal ağ kaynağına girilir. Para hesabın üzerinden borç verilir gelmez gerekli servis ödenecek ve profile erişim sınırlıdır.

Böylece kale "Sınıf arkadaşları" na nasıl yerleştirileceğini ve bunun için neyin gerekli olduğunu bulduk.

Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılarOdnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar

Related news

 • Kuru Baklava Tarifi
 • Anlatımlı Bebek Örgüleri Sarı Patik – Video
 • Sudan: Türkiye ile yakınlaşmanın faturasını ödemeye hazırız
 • İKİ ŞİŞLE ÖRME KOLAY BEBEK PATİĞİ
 • Gulliverin Maceraları: D. Swiftin romanının özeti
 • Deniz Simidi Nasıl Şişirilir

 • Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 51

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar


  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 22

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 54

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 47

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 49

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 25

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 59

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 61

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 17

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 54

  Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar 41