24.06.2019

Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 28

Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir?

Şimdi buna inanmak zor ama karnabaharinsan tarafından yetiştirilen ilk sebze oldu. Sadece vahşi bir analoğu yok. Bu, Suriyeliler tarafından 1000 yıldan daha önce yapıldı. Uzun zamandır müthiş bir sebze hakkında bir sır sakladılar. Ama er ya da geç bütün sırlar belli oluyor. Ve bugün birçok insan, çok değişkenli bir karnabaharın nasıl pişirileceğini biliyor. Sadece herkes tarifleri bilmiyor, bunun sayesinde sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlı da oluyor.

bir multicrew karnabahar yemek nasılVe elbette, hepsini korumak en iyisiBitkinin yararlı özellikleri buharlama için uygundur. Bunu yapmak için, çok kanallı bir kabın içine birkaç bardak temiz su dökmeniz gerekir. Hazırlanan yemeğe lezzet katmak için baharatlı otlar (dereotu sapları, sarımsak, limon kabuğu veya kereviz sapı) ekleyin. Karnabahar çiçeklenmesini bir buharlama sepetine koyun. Önceden iyice durulanmış olmalılar. Çoklu menzil menüsünde "Buharlı pişirme" modunu seçin, zamanı 15-20 dakikaya ayarlayın (bu çiçeklenme boyutlarına bağlıdır). Bu, çok değişkenli bir karnabahar hazırlamanın en kolay yoludur.

Bu durumda maksimum olsa davitamin miktarı, herkes lahana çok belirgin tadı sevmez. Bu nedenle, genellikle ekmek kırıntılarında veya peynirde kızartılır, ancak bu durumda neredeyse tüm sebzelerin kullanımı kaybolur. Bu gibi durumlarda karnabaharlı bir güveç yardımcı olabilir. Yağlanmış multivarkın alt kısmına hazırlamak için biraz haşlanmış çiçek salkımına ihtiyacınız vardır. 500 gr'a ihtiyaç duyacaklar, ayrı bir kapta, 3 çorba kaşığı sütle 3 yumurta karıştırın. Elde edilen lahana karışımını dökün ve biraz rendelenmiş peynir serpin. Karnabaharın bir multivarkerde hazırlanması bu durumda 40 dakika sürecektir ("Bake" modu). Programın sonunda, kokulu ve hassas bir güveç alacaksınız.

çok değişkenli pişirme karnabaharKarnabahar ve daha az kötü değilekşi sarımsak sosu. Bir kafa çiçeklenerek sökülebilir, yıkanır ve 6-7 dakika kaynar suda kaynatılır. Daha sonra süzgeci yıkayın ve fazla suyu boşaltın. Bu arada, sosu hazırlayın. Ona 200 gr ekşi krema ve yarım çay kaşığı kuru hardal, karabiber tadı karıştırın, 2 diş sarımsağıyla sıkın. Tuz, 50 ml su ekleyin ve tekrar karıştırın. Multivark yağının tavasını yağlayın ve kırıntıları serpin. Lahanayı koy ve sosu dök. Üstüne rendelenmiş peynir ve ekmek kırıntıları serpin. "Söndürme" modunu seçin (25-30 dakika). Burada çok değişkenli bir lezzetli ve sağlıklı karnabahar hazırlamak için kolay bir yol.

Ancak pişmiş yemek gerekli değildirsadece tek başına oluşuyordu. Diğer sebzeleri mükemmel bir şekilde eklemek tadı güzelleştirir ve yemeğe renk katar. Ve bu anlamda, çok değişkenli güveç karnabaharı. Çiçeklenme üzerinde demonte olmalı, iyi durulayın. Hatta 10-15 dakika bekleyebilir, daha sonra bir multivarka katlayabilirsiniz. Lahana doğranmış soğan, havuç ve biber ekleyin (tercihen payet). Bir karıştırıcı kullanarak 3 domates püresi yapın ve diğer sebzelere ekleyin. Biraz tuz ve mevsim. 1 saat boyunca "Söndürme" modunda pişirin. Bu yemek hem sıcak hem de soğuk olarak yenebilir.

çok değişkenli güveç karnabahar

Multivarquet'te karnabaharın nasıl pişirileceğini birden fazla şekilde bilerek, kendiniz için her zaman yeni bir şeyler bulabilirsiniz. Ama aynı zamanda ana şey - ve hala bu sebzenin tüm faydasını korumak.Related news

 • Puding Dolgulu Sandık
 • Adını Sen Koy 288. Bölüm Fragmanı 21 Şubat Özet Jülide ve Bahşende Karşı Karşıya
 • Kıymalı Makarna Tarifi 1 – Hamur İşleri
 • Burçların Gizli Seks Arzuları
 • Adil ışık abiye elbise

 • Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 9

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir


  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 25

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 7

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 53

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 94

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 52

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 88

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 69

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 65

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 94

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 56

  Çok değişkenli bir karnabahar nasıl pişirilir, yararlı ve lezzetlidir 95