Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 2019

Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 2019

Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 91 09.02.2019, 09:09

Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme

Bir multivarker'da bir dizi hazırlayabilirsiniz.tüm aile için yararlı yiyecek. Bunlar arasında pişmiş et vardır. Domuz bu amaçlar için en iyisidir. Çok, çok lezzetli bir yemek yapmak için çabuk ve çok çaba harcamadan yapılabilir.

Çok değişkenli et yemekleriDomuz soslu domuz eti

Çok değişkenli olarak pişirilen bu etler elde edilir.inanılmaz ihale, kokulu ve sulu. Yemek pişirmek için yarım kilogram domuz eti, 300 gram patates, havuç, sarımsak, baharat, tuz, defne yaprağı gerekir. Eti küpler, havuçlar - daireler, patatesler - büyük parçalara ayırın. Domuz kasenin dibine koy. Bunun üzerine, havuç ve daha sonra patates yayıldı. Tuz ve karabiber, baharat ekleyin ve tabağı dört bardak su ile dökün. Zamanlayıcıyı "Soğutma" modunda bir saat ve çeyrek olarak ayarlayın. Pişirmeden önce on beş dakika, sarımsak başını ekleyin. Multivarquet'teki pişmiş etler, hazır olduklarında baharatların aroması ile çok doyurucu olacaklardır. Böyle bir kokudan, tüm haneleriniz sadece gizlice girecek!

Çok değişkenli folyoda et

Sığır eti pişirebilirsin. Bir parça et al, filmleri ve yağları temizle. Tuz ve karabiber ile karıştırın, dikkatli bir şekilde sığır eti ile ovalayın. Bir parça zeytinyağı serpin, maydanoz, kekik, biberiye veya diğer otlarla tatlandırın. Çok değişkenli olarak pişirilen bu etler, bitkilerin uçucu yağlarını emer ve bu da ona güçlü bir koku verir. Hazırlanan parça folyoya sarılmalı ve "Pişirme" modu da dahil olmak üzere bir buçuk saat boyunca multivarka gönderilmelidir.Çok değişkenli fırınlanmış etCihazın kapasitesine veTercihler, pişirme süresi farklı derecelerde kavurma elde etmek için ayarlanabilir. Multivarquet içinde pişirilen et hazır olduğunda, on dakika bırakılmalı, daha sonra uygun bir garnitür ile masaya servis edilebilir.

Multivarkta domuz boynu

Bu yemek çok çabuk pişirilebilir. Sonuç mükemmel ve çok sağlıklı. multivarka kavrulmuş et, hazırlanmak için, domuz boyun, sarımsak, bitkisel yağ, dereotu ve tuz 800 gram gerekecektir. Eti durulayın ve bir kağıt havluyla kurutun. Bir parça tuz, sarımsak, biber ve kuru dereotu sürün. et gece boyunca buzdolabında bekletildi edilebildiği bir kapta, yağ ve transfer ile sürün. domuz sabah kaseye kaydırılabilir On Multivarki sulama suyu çöktürülmüş ve yirmi dakika boyunca "Pişirme" modunu içerir. Bu süreden sonra parçayı ters çevirin ve cihazı tekrar açın.Çok değişkenli folyoda etYirmi dakika sonra cihazı "Sessiz" moduna getirin ve iki saat hazırda bırakın. Etin pişirilmesi için, kapak açıkken pişirildikten sonra bir süre bekletin.

Çok değişkenli mantarlı domuz eti

Bir başka kokulu tabak mantarlı domuz eti. 600 gram et ve 600 gram bonbon, iki soğan ve birkaç diş sarımsak, 200 gram su, bitkisel yağ, baharat ve tuz alın. Domuz durulayın ve küpler halinde kesin. Zencefil dilimler halinde kesilmiş, sarımsak ve soğan doğrayın. Kase multivarka bitkisel yağ ve ısı içine dökün, domuz eti ve hazırlanan malzemeler ve tuz geri kalanı dökün. Bir saat boyunca "Söndürme" modunu karıştırın ve açın. Hazır domuz eti herhangi bir garnitür ile servis edilebilir.

Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 2019

Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 2019

Related news

 • Biberiye ve Hindistan Cevizi Yağı ile Saç Spreyi
 • Klozet nasıl temizlenir
 • Ev Usulü Kuzu Tandır Tarifi
 • Doğal Makyaj Temizleme Toniği Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
 • Rüyada denizde boğulmak ne demek Neye Çıkar
 • Bebekler neden hemen yürüyemez

 • Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 83

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme


  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 36

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 74

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 53

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 61

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 39

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 97

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 46

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 100

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 88

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 78

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 42

  Çok değişkenli pişirilmiş et pişirme 72