19.06.2019

Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 27

Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi

Belki de asla bir erkeği bulmak kolay değildirpirinç lapası denemedim. Sonuçta, büyüyen bir organizma için süt püresi daha doyurucu ve sağlıklı bir kahvaltı ile gelmek zordur. Bu kalsiyum ve B vitaminleri ve diğer birçok yararlı maddelerdir. Ama o da yetişkinleri sever. Bu oldukça uzun ve soba üzerinde pişirmek için yorucu bir üzücü. Ama endişelenmeyin çünkü bir pırlantada pirinç lapası pişirebilirsiniz.

bir multivark içinde pirinç lapası tarifiİki porsiyon için 80 gr pirinç tahıl gerekir.Yarım litre süt, 40 gram toz şeker, yarım çay kaşığı tuz ve bir dilim tereyağı tadı. Her şeyi multivarkın bir tavasına koyun ve otomatik modunu "Süt lapası" yapın. Bu, tabii ki, çok değişkenli pirinç lapası için temel tarifidir. Hazır olduğunda, reçel, parçalara taze meyve veya patates püresi ile öğütme yapabilirsiniz. Ve en sevdiğiniz kurutulmuş meyveleri hemen yıkayabilir, bir kapta-buharlayıcıya koyabilir ve pürenin üzerine koyabilirsiniz. Pişirirken, kırılırlar ve sonra sadece bitmiş tabakta karıştırılırlar.

çok değişkenli pirinç lapası pişirmekAma pirinç sadece sevilen ve pişirilen değil elbetteRusya. Multivarquet'teki pirinç lapası tarifi herhangi bir ulusal mutfakta bulunabilir. Örneğin, İtalya'da mango sosu, çikolata ve badem ilavesi ile hazırlanır. Öncelikle her zamanki gibi pirinç sütü püresi pişirmelisin. Biraz soğuması için 30 dakika bekletin. Sonra 100 gram ezilmiş badem ve acı çikolata ekleyin. Sos için, bir tavada 3/4 mango rendeleyin, 50 gram şeker ile biraz kaynatın ve küçük küpler halinde kesilmiş, mango geri kalanı ile pirinç lapası koyun.

Belçika'da, pirinç ve ondan gelen yemekler çok düşkündür.Onlara bira için bile hizmet ediyorlar. Bu nedenle, Belçikalıların çok değişkenli pirinç lapası için kendi tarifleri vardır. Akan suyun altında 100 gram pirinci durulayın, bir mucize kabına dökün, 100 gram kahverengi şeker, vanilya tohumu ve tereyağı istediğiniz kadar ekleyin. 1 litre süt dökün. Karıştırın, kapağı kapatın ve sinyalden önce otomatik olarak pişirin. Programın sonunda 1 çorba kaşığı krema ve tarçın püreye koyun. Bardakları dağıtın ve tat olarak meyveleri ve meyveleri süsleyerek bir tatlı olarak hizmet edin.

çok değişkenli pirinç lapasını kaynatınVe tabii ki, pirinç püresi için en çok Rus tarifimultivarke - bu bir balkabağı ile bir seçenektir. Tüm ürünlerin yanı sıra klasik tariflere göre de alıyoruz: pirinç - yarım bardak, süt - 3 bardak, şeker - 1-2 yemek kaşığı ve tuz - yarım çay kaşığı. Kabak soyma kabuğundan 300 gr ve küp şeklinde kesilir. Multivarktaki diğer ürünlere ekleyin ve karıştırın. Ve, elbette, multivark menüsündeki otomatik program "Süt lapası" kullanarak pişirin. Tamamlama sinyali tetiklendikten sonra 30 g tereyağı ekleyin ve tekrar karıştırın.

Hangi tarifi pirinç lapası seçildi,Her zaman sağlıklı, doyurucu ve lezzetli bir kahvaltı. Erken kalkmak istemeyen, aileleri için ya da kendileri için pişirmek isteyenler, yerleşik zamanlayıcıyı kullanabilirler. Onun sayesinde akşamları yemek yiyebilirsiniz ve mucize kapta yulaf lapası sadece sabahları hazır olacaktır. Açıkçası, en tecrübesiz metresi bile çok değişkenli pirinç lapasını pişirebilir. Sonuçta, bunu yapmak için doğru oranları bilmek ve menüde sadece bir düğmeye basmak yeterlidir.Related news

 • Şişe Mantarından Yılbaşı Ağacı Yapımı
 • Banka ürünü nedir
 • Flo Rida Şarkıları
 • Bakan Kayadan kadına şiddet açıklaması: E-kelepçe sayısını 30dan 600e çıkarıyoruz
 • Saç Tiplerine Göre Saç Stilleri ve Şekillendirme Önerileri

 • Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 29

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi


  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 59

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 98

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 61

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 22

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 34

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 98

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 19

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 25

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 14

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 28

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 47

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 77

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 70

  Çok değişkenli pirinç lapasının favori tarifi 78