Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 2019

Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 2019

Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 27 19.02.2019, 11:05

Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda

Yaz sıcağında pek çok sıcak yemek kaybediliralakası. Bunların yerine hafif atıştırmalıklar, her çeşit soğuk yemekler ve salatalar konuyor. Ancak, belki de, en popüler yaz yemeği okroshka.Eto Rus ulusal çanak oldukça büyük bir yaşa sahiptir: bin yıldan fazla. Zaten 989'da, kayıtlar, eskiden "kvass ile turp" olarak adlandırılan, okroshka'ya yönelik bir giyinme olarak kvass'ta tutuldu. "Okroshka" ismi, "kırıntı" fiilinden türemiş bir kelimedir. Bu salata ve çorba arasında birçok insanın favori yemeğini yapan bir şey. Zaman geçtikçe, okroshki için tarifler değişti, yeni malzemeler veya yeni doldurmalar içeriyordu. Bu köylü çanağı gerçekten benzersizdir: herhangi bir bileşen başarılı bir şekilde diğerleriyle değiştirilebilir. Bu nedenle pişirme okroshki şüphesiz yaratıcı bir süreçtir.Oscar sebze, et veya balık olabilir. Bir tabak için yiyecek içeriklerini seçmenin temel kuralları, nötr tatlardır: örneğin patates, havuç, şalgam. Baharatlı otlar ile kombinasyon halinde, çanak özel bir rafine edilmiş tat alır. Et okroshka'nın kompozisyonu, farklı çeşitlerin yağsız etini içerir. Hindi, sığır eti ve tavuk olabilir. Okroshka ile şişirilmiş balık, pike levrek, mersin balığı veya tench'in tatlılığını verecektir. Okroshki için bir dolum seçerken tadı tamamen güvenmeli, ama en yaygın olanı kefirde okroshka. Okroshka yoğurt tarifi üzerinde çok basittir. Önce gerekli tüm malzemeleri hazırlamanız gerekir. Okroshka, yoğurt tarifi hem sebze hem de et veya balık içerebilir. Kefir üzerindeki en basit okroshka, pişmiş sosis kullanan bir reçetedir. Sekiz için bu lezzetli yemek hazırlamak için - altı haşlanmış yumurta, dört orta boy haşlanmış patates, turp 200 g, üç veya dört büyük salatalık, yeşillik, yoğurt bir litre, yaklaşık yarısı - on porsiyon, haşlanmış sosis yaklaşık 300 gram, beş almak gerekir litre su, tuz ve biber. Önce kalın hazırlayın. Bunu yapmak için, tüm malzemeler düzgün biçimde ezilir. Çok daha granül ürünler olabilir ya da tutarlılık ile bunları kesme deneyin, ancak tüm malzemeler tek "tarzı" kesilmelidir olmamalıdır: tamamını veya küpler veya tüm şeritler. Gerekirse, sebzeler çatalla hafifçe yoğrulabilir. Tüm kesilmiş ürünler bir tencereye yığılır. Tuz hazırlanmış çanak olmalıdır, aksi halde sebzeler suyu sızdırır. İnce kıyılmış doğranmış yeşillik ve soğan ekleyin. Sargı hazırlamak için, kefir ile kesilmiş malzemeler koyun ve su ile seyreltin. Tamamen karıştırın, tadına tuz ve biber ekleyin. Çanağa neredeyse hissedilebilen bir ekşi sabun vermek için, bir çay kaşığı sitrik asit ekleyin. Çanak soğumak için buzdolabına konur. yoğurt tarifi üzerine Hash blyudom.Ne az popüler serum üzerinde bir karma lezzetli bir yaz ailenizi şımartmak istiyorum ev kadınları arasında yer çok popüler hale getiren hazırlamak için oldukça basittir. Çok besleyici, fakat besleyici değildir.

Okroshka tarifi için tümü içerirAynı ürünlerin hepsi de okroshka, yoğurtla doludur. Tazelik ve ince doğranmış yeşillikler için serum tuz ve biber sos hazırlamak. İsterseniz yarım bardak salatalık turşusu ve hardal ekleyebilirsiniz. Elde edilen dolgu, dilimlenmiş bileşenlerden oluşan bir karışımla doldurulur. Çanak yeterince kalınsa, kaynatılmış veya mineral suyla seyreltilmelidir.
Yine de, çanağın geleneksel varyantı kvas üzerinde bulunan okroshka'dır, çünkü sadece bu yaz yemeği lezzet zengini verir.

Okroshka tarifi kvass üzerinde doğal kullanırşekersiz kvass. Bununla birlikte, evde kvas ayarlayamazsan, namludan taslak kvas alabilirsin. Hash nazik ve aynı zamanda zengin tat, kolay hazırlanan ve yaz tablosunun bir favori yemek haline nedenle kesindir.

Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 2019

Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 2019

Related news

 • Facebook: Nedir ve Nasıl Kullanılır
 • Yapay zeka yakında insanlardan daha iyi roman yazabilecek
 • Hindistan cevizli makaron tarifi
 • Pratik Mücver Tarifi
 • Tığ işi ceket - evrensel şey
 • 2019 Yılbaşı Hediye Seçimi

 • Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 41

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda


  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 84

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 39

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 46

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 46

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 58

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 16

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 14

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 13

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 80

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 82

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 17

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 87

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 65

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 75

  Okroshka, yoğurt tarifi yanı sıra kvas ve serumda 24