Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 2019

Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 2019

Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 85 15.02.2019, 16:13

Oktyabrsky Tren İstasyonu'na nasıl gidilir?

Belarusça, Kazan, Yaroslavl, Paveletsky,Kursk, Kiev, Riga, Savelovsky ve Leningrad - Moskova'da dokuz tren istasyonları. Ama Oktyabrsky tren istasyonuna nasıl gidilir? Ve Nikolayevski'ye mi? Ne, hiç böyle duymadın mı? Sırrı açığa vurma zamanı ... Önceden isimlendirilmiş istasyonlardan biri - Leningrad.

1844 yılında Nicholas kararnamesi ile başladımMoskova'da Kalanchevskaya Meydanı'nda tren için bir istasyon inşaatı. Hemen sonra, İtalyan tiyatrosunun harabesi nedeniyle yıkıldı, daha sonra “istasyon” - vokal salonu (Vauxhall). Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yerel halk yeni bir tiyatronun yapım aşamasında olduğuna karar verdi.

Ve yanıldıkları halde, tren istasyonları halagözeneklere tren istasyonları denir. Gösteri ve çarpıcı olaylarla, Nikolaevsky Tren İstasyonu en cesur beklentileri aştı. Ve eğer halk isteksizce şehrin varoşlarındaki hırsızlık tiyatrosuna giderse, 1851'de başlatılan demiryolu insanların cazibesinin merkezi haline geldi.Oktyabrsky Tren İstasyonu

Her trenin gelişi ve buDoğal tiyatronun eylemi, nadir olmasına rağmen, renkli bir gösteri oldu. Kalachev Meydanı şöhret kazanmış, üç saat süren sütunlar ve ünlü kulenin bulunduğu istasyonun törensel yapısı, kuzey başkentinden getirilen toplantıların, ayrılıkların ve ileriye dönük haberlerin merkezi olmuştur. Bu arada Nikolaevsky tren istasyonunun binası, Petersburg tren istasyonunun neredeyse yarıya inen bir kopyası.

Nikolaevsky yakında adını değiştirecekOktyabrsky tren istasyonu. Devrimci zamanlarda, durmadan savunmayı sürdürdü ve on yedinci yıla kadar monarşik vakıflara adanmıştı. Ancak o zaman bile, istasyon Lenin’e dikilmiş olan anıta rağmen, henüz yeniden isimlendirilmemişti. 1923'te, isyancı geçmişin anısına, Moskova tam devrimin onuruna Oktyabrskaya İstasyonunu çağırdı.

1933'te Kalanchevskaya meydanı olduKomsomolskaya ve 1934 yılında Oktyabrsky tren istasyonu yeniden inşa edildi. Yolcuların telgraf, yardım masası, postane ve tasarruf bankası, yeni bilet gişeleri, anne ve çocuk odası ve geçenler için dinlenme odası vardı. 1937'de Moskova Oktyabrsky Tren İstasyonu Leningrad olarak yeniden adlandırıldı. Burada 1952'de açılan metro istasyonu, istasyonun bulunduğu meydanın yanı sıra Komsomolskaya olarak adlandırıldı.Moskova Oktyabrsky Demiryolu İstasyonu metro istasyonu

Leningrad istasyonu halaZaten Leningrad adını değiştirdi. Ancak bu eski tren istasyonu, bugün bile sadece cephe cephesinin korunmasına rağmen, eski sakinleri tarafından hala hatırlanıyor. Zamanın talepleri para kazanıyor. Reform yapılan tarihi bina, hedefi koruyor. Son olarak, istasyon, o zamanki en yeni pavyonlar ve salonlar inşa edildiğinde 1977'de değiştirildi.Moskova Oktyabrskaya Demiryolu İstasyonu

Bugün Leningrad yolcu trenleriMoskova'da tren istasyonu St. Petersburg yönünde değil, aynı zamanda banliyö trenleri ise Novgorod, Pskov, Tver, Murmansk, Tallinn, Helsinki ... lütfen klin, Solnechnogorsk, Zelenograd, Konakovo, Bologoye Wedge sadece ulaşılabilir olmalıdır.

Leningrad (Nikolayevski'nin yanı sıra)Ekim) İstasyon - Moskova istasyonlarının öncüsü, Rusya'da sistematik bir demiryolu iletişimine açıldı. İstasyonda olacak, elinizi kaba duvarların üzerinden geçirin, çok fazla hatırlıyorlar, tarihin bir parçası.

Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 2019

Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 2019

Related news

 • Evde Ramazan pidesi nasıl yapılır
 • Excelde HESAP: örnekler, açıklamalar
 • Etiket: ayakkabı bağcığı

 • Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 84

  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir


  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 76

  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 100

  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 12

  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 41

  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 31

  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 84

  Oktyabrsky Tren İstasyonuna nasıl gidilir 36