Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 2019

Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 2019
27.06.2019

Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 78

Otel Chalston Beach Resort 3 * (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu

Rusya'dan binlerce turistin yanı sırave diğer ülkeler, Goa keşfetmeye karar verdi ve kendi özel plajı ile ucuz ama iyi ve rahat bir otel arıyoruz, belki de Chalston Beach Resort 3 * ihtiyacınız olan şeydir.

chalston beach resort

konum

Bu otel belki de en fazlaGoa'nın ünlü plajı - Calangute. Yakındaki Mapus ve Panjima şehirleridir. Otelin çevresinde çok sayıda kafe, restoran, gezi bürosu, dükkan, mağaza, masaj salonu ve çeşitli marketler bulunmaktadır. Dabolim Havaalanı 42 km uzaklıktadır.

chalston beach resort 3

Genel bilgi, fotoğraf

Hotel Chalston Beach Resort 3 * yeşil, çok bakımlı bir alana sahiptir. Burada turistlere göre yürüyüş yapabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz çok güzel yerler var.

Konut stoku 120 odadan oluşmaktadır.ana üç katlı binalar ve birkaç evler. Otelin yeni olmadığı gerçeğine rağmen, 2013 yılında büyük ölçekli bir yenileme yapıldı. Yani tüm dairelerde taze yenileme var. Konuklar "standart", "lüks" ve "yazlık" kategorilerindeki odaları seçebilir. Kendi aralarında, aslında bölgede farklıdırlar. Tüm dairelerde rahat yataklar, TV, mini bar, banyo, klima, balkon bulunmaktadır. Temizlik ve havlu değişimi her geçen gün yapılmaktadır.

chalston beach resort 3 yorumlar

altyapı

Hindistan'da çoğunlukla turistler büyük olduğundanBazı zamanlar otelin dışında geçirilir, "Chalston Beach Resort" misafirlerine çok fazla eğlence sunamaz. Ancak, kendi bölgesinde, yanında güneşlenme teraslı bir açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca konukların rahatlığı için otelin bir internet köşesi vardır. Ayrıca, konuklar restoranda ve resepsiyonda ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilir. Otelde ayrıca 24 saat açık resepsiyon ve döviz bozdurma vardır.

Güç kaynağı

Chalston Beach Resort 3 * 'da konaklama fiyatına (Goa,Hindistan) sadece kahvaltı içerir. Yurttaşlarımıza göre çok farklı değiller, ancak sabahları kendilerini yenilemek için yeterlidirler. Yani, çorba, bir Rus yemeği (Rus turistlerin tadı için genellikle çok baharatlı), haşlanmış yumurta, omlet, omlet, sebze, meyve, tost, reçel, çay, kahve ikram edilecektir.

Restoranda öğle ve akşam yemeği de mevcuttur.Otel, ancak ek bir ücret karşılığında. Yolcuların söylediği gibi, çok iyi ve fiyatlar oldukça kabul edilebilir. Ancak, birçok turist otel çevresinde veya şehir merkezinde bir kafede yemek yemeyi tercih etmektedir.

Deniz

En yakın plaja uzaklıksadece 100 metre. Burada şezlong ve güneş şemsiyeleri kiralayabilirsiniz. Plaj ince zımparalanmış, temiz. Sudaki gün batımı naziktir. Deniz çok sıcak ve temizdir. Bazen dalgalar vardır, ancak bu sadece turistleri mutlu eder. Ayrıca plajda bir atıştırmalık alabileceğiniz ya da bir şeyler içebileceğiniz kafe ve barlar bulunmaktadır.

chalston beach resort 3 goa

Chalston Beach Resort 3 *: Gezginlerin yorumları

Birçok turist için önemli bir faktörBelirli bir ülkede bir oteli seçmek, burada daha önce ziyaret etmiş olanların değerlendirmesi ve görüşüdür. Sonuçta, belirli bir otelin eski misafirlerinin deneyimlerine dayanarak, size uygun olup olmadığına veya başka bir şey bulup bulmayacağınıza karar verebilirsiniz. "Chalston Beach Resort" ile ilgili olarak, Rusya ve BDT ülkelerinden gelen turistlerin tahminlerine dayanan notu oldukça yüksek olabilir. Yani, mümkün olan en yüksek beşte 4,4 puan. Bu, burayı ziyaret eden gezginlerin büyük çoğunluğunun yapılan seçimden memnun olduğunu gösterir.

Değerlendirmeler gelince, genel olarakpozitif karakter Yani, sayılarla ilgili olarak, turistler oldukça basit bir şekilde dekore edilmiş olsalar da, çok rahat olduklarını belirtiyorlar. Buradaki mobilya rahat, teknik sorunsuz çalışıyor. Orada herhangi bir hasar meydana veya arızalar Otelin resepsiyon personeli tedaviden sonra oluşursa hızla sırayla her şeyi getirdi. Ayrıca, konuklar otelin arazisinde, çok sessiz ve sakin bir kural olarak bunu beğendi. Bu nedenle, hiçbir şey ve hiç kimse sadece gece değil, aynı zamanda gündüz dinlenmeye de karışacaktır.

Chalston otel hakkındaki yorumlarıBeach Resort 3 * gezginler hizmetçi işlerini görmezden gelmedi. Yurttaşlarımıza göre temizlik burada oldukça kalitatif olarak yapılmaktadır. Havlu ve nevresimler düzenli olarak değiştirilmektedir. Hizmetçi uçtan ayrılan turistler bunun için yataklarında düzenli olarak havlu ve çiçek yaprakları figürlerinin ortaya çıktığını belirtti.

Turistleri ve otelin yerini sevdim. Her şeyden önce, misafirler her zaman çevresi dolaşmak, bir spaya gitmek, bir kafe ya da bar ziyaret etmek, bir süpermarkette gerekli bir şey satın almak, bir dükkanda hediyelik eşya satın almak, bir seyahat acentesiyle bir tur ayırmak, vb.

"Chalston Beach Resort" ile gıda ile ilgiliYurttaşlarımızın yanı sıra çoğunlukla olumlu yorumlar da bulunabilir. Böylece, kahvaltıların monotonca göründüğü turistler bile, sabahları her zaman yoğun ve zevkle yediklerini itiraf ediyorlar. Ayrıca, turistler otel kafeteryasında fiyatları ve yemek kalitesi ile memnun kalmışlardır. Bu nedenle, hiçbir yere gidemez ve otelde öğle ve akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 2019

Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 2019

Related news

 • GELİN BUKETİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI
 • Çikolatalı Helva Topları
 • Zencefil nerelerde yetişir tıbbi etkileri ve faydaları nelerdir
 • 1 Kilo Patates Kaç Kaloridir
 • Kremalı Mantarlı Tagliatelle Videosu

 • Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 54

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu


  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 65

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 99

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 35

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 30

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 4

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 94

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 15

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 23

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 71

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 91

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 34

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 21

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 25

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 54

  Otel Chalston Beach Resort 3 (Goa): genel bilgiler, fotoğraflar, turist yorumu 63