Oyun olayı Red Skull Warfyus 2019

Oyun olayı Red Skull Warfyus 2019

Oyun olayı Red Skull Warfyus 81 07.03.2019, 06:44

Oyun olayı "Red Skull Warfyus"

Warface oyun geliştiricileri sık sık lütfenhayranları oyun olayları. Bu normal bir çatışmada ve görevleri olan özel görevlerde olabilir. Son operasyon "Red Skull Warfyce" operasyonunu içeriyor. Bu etkinlik, projenin ömrü boyunca en iyilerden biri olarak kabul edilmektedir.

Oyunun Tanımı

Uzun süredir bu çevrimiçi atıcı, oyun endüstrisinde başarıyla çalışmaktadır. Özü aynı temanın diğer projelerinden farklı değildir.

kırmızı kafatasıVerilen yerlerden birindeİki takım ve şampiyonluk için savaşıyorlar. Geliştiriciler, çalışmalarına olan ilgiyi artırmak için her yönden çalışıyor ve bu nedenle "Red Skull Warfyus" gibi operasyonları tanıtıyorlar.

Karakterler sınıflara ayrılır, sadece dört tanesi vardır: medikal, mühendis, saldırı uçakları, keskin nişancı. Uzmanlık, mevcut silahların cephaneliğine bağlı. Buradaki fark, her bir oyuncunun, herkesin kişisel bir koleksiyon olarak gördüğü kendi cephaneliğine sahip olmasıdır. "Red Skull" ı "Warfare" e nasıl geçireceğinizi bilmiyorsanız, işiniz çok daha zor olacağından, sizin için yararlıdır.savaşta kırmızı bir kafatasını nasıl geçirebilirim

Oyun Olayı

Birçok kullanıcı olayı kaçırdı "KırmızıŞimdi kafatası Varfeys "ve sadece özü. operasyonu Eylül tamamı için kullanılabilir ve dünyadaki tüm yerlerde teröristlerin öldürülmesi çağrısında ne tahmin edebilirsiniz. Her başarılı misyon oyuncuların gizli görevde daha yakın getirdi.

Onunla ilgili bilgi, uygulama aşamasında değildi ve yürürlükte idi.Görev değişikliği altında yönlendirilmesi ve düzeltilmesi gerekiyordu. Son savaştan önce, diğer kötü adamları öldürmek için beş kart toplamak ve daha sonra bu kartlara erişimi sağlamaktı.

"Red Skull Warfyus" operasyonunun tamamının geçişi için, oyuncular dört silahtan birinin rasgele sırada toplandı. Tüm otomatlar gerçek para karşılığında evdeki mağazada satıldı.

Oyun olayı Red Skull Warfyus 2019

Oyun olayı Red Skull Warfyus 2019

Related news

 • Elmalı Ters Yüz Kek Tarifi
 • Kevin Mirallas: ünlü bir Belçikalı futbolcunun kariyeri
 • Ombre Saç Modelleri 2019 2019
 • İki Renkli Haroşa Örgü Bebek Patiği
 • Hamilelik Belirtileri

 • Oyun olayı Red Skull Warfyus 95

  Oyun olayı Red Skull Warfyus


  Oyun olayı Red Skull Warfyus 56

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 36

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 57

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 45

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 6

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 67

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 29

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 40

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 30

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 38

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 67

  Oyun olayı Red Skull Warfyus 67