Pamukçuk ile Douching soda 2019

Pamukçuk ile Douching soda 2019

Pamukçuk ile Douching soda 24 27.01.2019, 16:16

Pamukçuk ile Douching soda

Pamukçuk ile douching soda dikkate alınırbirçok kadın evrenseldir. Bugün bu hastalıktan kurtulmak için birçok yol vardır gerçeğine rağmen, "büyükannesinin tarifi" kullanımı çok popüler.

Belki de bu yıkama yönteminin yayılmasıVajina ana bileşenin mevcut olmasının bir sonucu olarak var. Ayrıca, sodyum bikarbonatın (soda), doğal ve kesinlikle sağlığa zararsız bir madde olduğuna inanılmaktadır.

Jinekologlar arasında, bir maya enfeksiyonundan şüphe verilmesinin gerekip gerekmediği konusunda olumlu bir fikir birliği bulunmadığına dikkat edilmelidir.

Bilindiği gibi, bu hastalık gelişiraktif mantar aktivitesinin sonucu. Candida (mantar) asidik koşullarda mükemmel bir şekilde hisseder. Vajina ile çarparak, mantar enflamatuar süreçlere neden olur. Pamukçuğun nedensel etkenin kesin nedenleri bilinmemektedir. Önceden, kışkırtıcı faktörler, menstürasyon sırasında da dahil olmak üzere, genital organların yetersiz hijyenini içeriyordu. Ancak, pratikte görüldüğü gibi, kandidiyazın gelişmesinin tek nedeni bu değildir.

Belirtildiği gibi, mantarın aktif yeniden üretimiAsidik ortamda oluşur. Birçok kadın derhal soda ile akla gelir. Bu malzeme ile asidik bir ortam alkalin haline dönüştürülebilir. Bu pamukçuk için soda şırınga böyle bir uzantısı aldı başka bir nedeni olduğunu.

Bazı uzmanlara göre, bu prosedür çokyararlıdır. Diğer jinekologlar, aksine, pamukçukda soda ile şırıngalamanın, patojenik (patojenik) mikroorganizmalar ve yararlı bakterilerle birlikte sızmasını teşvik ettiğine inanırlar. Bu nedenle, uzmanlar genellikle inflamasyonu ortadan kaldırmayı tavsiye eder, alkali solüsyonları değil, bitkilerin infüzyonlarını kullanırlar. Yani, örneğin, papatya etkilidir. Bu durumda, soda çözeltisinden farklı olarak, doğal asidik vajinal ortamı yok etmez.

Bazı kadınlar pamukçukda soda ile şırınga kullanır ve bazıları da gebe kalmak için soda ile durulanır.

Vajinanın asidik ortamı üreme için idealdir.Mantar, ama hemen hemen tüm spermatozoa, içine girerek, hemen ölür. Bu doğa tarafından tasarlanan doğal bir süreçtir. Sadece en güçlü spermatozoa ovuma ulaşabilir. Tabii ki, vajinal ortamın asitliği ne kadar yüksekse, gebe kalması ya da oluşmaması da o kadar zor olur. Bu, en güçlü spermatozoanın bile çok asidik bir ortamda yaşayamamasından ve bir kadınla hamile kalmanın mümkün olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda, soda ile şırınga yapmak gerçekten tavsiye edilir. Yıkama prosedürü, cinsel ilişkiden hemen önce yapılmalıdır. Bununla birlikte, bu tür bir şüphe suistimal edilmemelidir, bu yüzden sık uygulanan prosedürler kuru mukoza zarlarının gelişimini destekleyebilir. Bu etkileri ortadan kaldırmak için, samimi hijyen veya yağlama için özel bir nemlendirici krem ​​kullanabilirsiniz.

Evde nasıl düzgün bir şekilde davranılır?

Çözüm çok yüksek yapılması tavsiye edilmezkonsantrasyonu. Hijyenik prosedürler için, bir litre su içinde yarım çay kaşığı soda çözünmesi yeterlidir. Önceden önerilen, iki veya üç yemek kaşığı kaynar su ile sodayı "söndürün", daha sonra kalan miktarı su ile doldurun. Yıkama çözeltisini hazırlarken, sadece kaynamış su kullanılır.

Prosedür için bir şırınga kullanılır.- küçük boyutlu bir kauçuk armut. Çömelme sırasında çözelti aşağıdan yukarıya doğru enjekte edilebilir. Banyoda yapmak daha iyidir. Şüphe edebilir ve uzanabilirsiniz. Altındaki mumlu bezi arkasına yatırmak, sırtında yatmak, dizlerini bükmek, hafifçe iterek ayırmak gerekir.

Armutun ucu vajinaya düzgünce sokulur. Armutu dikkatlice yavaşça sıkın.

Pamukçuk ile Douching soda 2019

Pamukçuk ile Douching soda 2019

Related news

 • ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşı son mu bulacak
 • Cilde Detoks Etkisi Yapan Kürler
 • Çikolatalı Ekmek Kadayıfı
 • Dekorasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Düğün Adetleri, Testi Kırma Nedir, Neden Yapılır

 • Pamukçuk ile Douching soda 20

  Pamukçuk ile Douching soda


  Pamukçuk ile Douching soda 79

  Pamukçuk ile Douching soda 34

  Pamukçuk ile Douching soda 69

  Pamukçuk ile Douching soda 68

  Pamukçuk ile Douching soda 28

  Pamukçuk ile Douching soda 48

  Pamukçuk ile Douching soda 28

  Pamukçuk ile Douching soda 32

  Pamukçuk ile Douching soda 97

  Pamukçuk ile Douching soda 2

  Pamukçuk ile Douching soda 61

  Pamukçuk ile Douching soda 88

  Pamukçuk ile Douching soda 79

  Pamukçuk ile Douching soda 75