Pamukluğa karşı etkili mumlar 2019

Pamukluğa karşı etkili mumlar 2019

Pamukluğa karşı etkili mumlar 36 25.02.2019, 03:06

Pamukluğa karşı etkili mumlar

Zaman zaman çok sayıda kadınyüz kandidiazis veya pamukçuk. Bir fungal enfeksiyon neden olur ve genellikle vajinal mikroflora (antibiyotik alma, hormonal bozukluklar, disbiyoz ve diğer nedenlerin) ihlali ile ilişkilendirilir. Tedavi için hapları veya mumları pamukçuğa karşı kullanın. İlacın seçimi, hastalığın derecesine ve seyrine bağlıdır.

Bir kerede, nişanlı olmanınBu durumda kendi kendine ilaç tedavisi tehlikelidir, çünkü hastalık komplikasyonlara neden olabilir veya kronik bir aşamaya gidebilir. İlk rahatsız edici bulgularda (bir kaşıntı, yanma hissi, kuvvetli tahsis olabilir) incelemeden sonra objektif tedaviyi atayabilecek veya aday gösterebilen jinekoloğa değinmek gerekiyor. Bununla birlikte, mumların pamukçukluğa karşı reçete edildiği konusunda birçok ortak öneriler var.

Böylece, bu ilaçlar arasındaki aktif madde içindeki farklılık, terapötik etki ve etki süresi. Çoğu zaman, bileşim, klotrimazol, natamisin, nistatin, izokonazolü içerir.

Bir pamukçuğun birincil işaretlerinde, uzmanlar, muhtemelen "Livarol" - en kısa sürede etkin etki yaratan fitiller - önerirler.

Birçok uyuşturucununYan etkileri ve kontrendikasyonları vardır, bu nedenle dikkatli kullanın. Bu tür ilaçlar, kandidiyaz ile mücadelede etkinliklerine rağmen, vajinanın mikroflorasını olumsuz yönde etkileyebilen "Polizhinaks", "Nystatin", "Terzhinan" içerir. Burada bulunan ana aktif madde fungal enfeksiyonu etkiler, ancak bakteri ve virüsler için aktif değildir. Çoğu zaman, bu ilaçlar kronik bir hastalık için reçetelenir, çünkü Candida onlara karşı bağışıklık üretmez. Bununla birlikte, uzun süreli kullanımda, mikroflora bir bozulma olabilir, bunun sonucunda da, disbacteriosis ortaya çıkabilir.

Unutulmamalıdır ki, pamuklu mumlarSözlü olarak kullanılan ilaçlardan fark, daha az kontrendikasyona sahiptir ve daha elverişlidir. Bununla birlikte, ilave kaşıntı ve yanma veya diğer alerjik reaksiyonlara neden olabilirler.

Menstrüasyon sırasında fitiller kullanılmaz,Hariç tutma yalnızca iltihaplanmaya karşı mum ve betadin içeren kandidiaz olabilir. Bu ilaçlar sadece hastalığın kaynağını ortadan kaldırmakla kalmaz aynı zamanda doğal mikrofloraların iyileşmesine de katkıda bulunurlar ve bu da hoşnutsuzluk hissi, eşlik eden hastalıklara neden olur ve oldukça çabuk ortadan kalkar. Obstetrik ameliyatlardan önce önlenmesi için tavsiye edilen povidon iyot içeren bir antiseptik madde içerir.

Çok çeşitli eylemlerin bir ilacı vardır"Ginezol", sık sık hastalığın nüksetmesi için reçete edilir. İlaç "Klion-D", bir terapötik ajan olarak kullanıldığında mikroflorayı kırmaz. Örneğin, tedavi tamamen alkol ve alkol içeren ilaçlar vazgeçmek zorunda kalacak, özel talimatlar olduğu gibi Ancak, talimatları okumalısınız.

Çoğu zaman, fitiller yatmadan önce,Yalan pozisyonu. Vücut ısısının etkisi altında, ajan çözülür ve yaklaşık yarım saat içinde mukozaya emilir. Hemoroidlere karşı mumlar gibi, pamukçuk için preparatlar sadece bir uzmanın tavsiyesi üzerine seçilmelidir. Bir arkadaşın ya da tanıdıkların görüşüne göre yönlendirilmemelidir, çünkü bu durumun hangisi diğeri için çok iyi bir sonuca götürülemez.

Eczanelere karşı mumları olmasına rağmenmaya enfeksiyonları geniş bir yelpazede sunulmaktadır, sadece doktor doğru tedaviyi düzeltebilir. Hatta, kontrendikasyonların varlığında, fitiller yerine, dahili olarak alınan tabletler üzerinde.

Pamukluğa karşı etkili mumlar 2019

Pamukluğa karşı etkili mumlar 2019

Related news

 • Mide Ağrısının Nedenleri Karın Ağrısı Nasıl Geçer
 • İştah açıcı bir turp salatası
 • Merakla beklenen Sözün ikinci tanıtımı yayınlandı
 • İki kişilik tahta oyunları - depresyon için en iyi çözüm

 • Pamukluğa karşı etkili mumlar 18

  Pamukluğa karşı etkili mumlar


  Pamukluğa karşı etkili mumlar 27

  Pamukluğa karşı etkili mumlar 5

  Pamukluğa karşı etkili mumlar 47

  Pamukluğa karşı etkili mumlar 23

  Pamukluğa karşı etkili mumlar 89

  Pamukluğa karşı etkili mumlar 61

  Pamukluğa karşı etkili mumlar 16