Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar 2019

Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar 2019 Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

Bugün okuyucuların dikkati sunulacakbebek arabası Peg-Perego Si Completo. Genel olarak, bir çocuğun aracının seçimi o kadar kolay değildir. Bazen, tüm olası modelleri ve müşteri yorumlarını incelemek uzun zaman alır, bu yüzden yanılmamak için. Sonuçta, özellikle tekerlekli sandalyeler söz konusu olduğunda, konfor ve pratiklikten daha önemli bir şey yoktur. Peg-Perego Si Completo'da hangi artıların ve minörlerin olduğunu anlamaya çalışalım. Ebeveynler bu ürün hakkında ne düşünüyor? Buna dikkat etmeye değer mi yoksa bir analog bulmak daha mı iyi?peg perego si completo

stil

En çok, en önemlisi ile başlayalımanın ebeveynleri. Bebek arabasının görünüşü hakkında. Dedikleri gibi: "onlar kıyafetlerle tanışıyorlar". Hiç kimse çekici olmayan ama kaliteli bir bebek arabası ile yürümek istemez. Bu nedenle, ebeveynler bu hususa özellikle dikkat ediyorlar.

Bu anlamda, puset Peg-Perego SiCompleto harika yorumlar alır. Ebeveynler görünüşte bu modelin gerçekten şık ve modaya benzediğine dikkat çekiyor. Diğerlerinden olumlu farklıdır. Renk şeması da oldukça çeşitlidir, ancak yine de "Peg-Perego" da gerçek renklere yaklaştırılır. Aynı zamanda sıkı, şık ve parlak. Bu seçenek modayı takip eden ve modern görünmek isteyenler için idealdir.

bakım

Tabii ki önemli bir an daÇocukların bakımının sadeliği. Kesinlikle her şeyi ilgilendirir - bir bebek arabası veya bazı kıyafet / oyuncak olup olmadığı önemli değil. Bu yönüyle Peg-Perego Si Completo'nun yorumları da olumlu sonuçlar veriyor.

Birçoğu özel bir tedavi olmadığını savunuyorTaşıyıcı gerektirmez. Tüm parçaları kolayca temizlenir ve bir çamaşır makinesinde işlenir, bu nedenle en kirli havalarda bile, sonuçları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Tekerlekli sandalyeye bakma sorununu çözme konusundaki bu yaklaşım, genç annelere çok yakışıyor. Bileşenleri temizlemek için çok fazla zaman harcayamazsınız. Her üretici bu kadar avantajlı olmayabilir. Yani, Peg-Perego Si Completo dikkat çekicidir.

bebek arabası fiyatları

yer

Genel olarak, bebek arabaları başlangıçta seçildiBöylece, kullanımı kolay. Bu her şey için geçerlidir: montaj-demontaj, bakım ve depolama. Bir bebek arabası ile dışarı çıkmak ve temiz hava solumak kolay olmalıdır. Bu ana dikkat gösteriliyor. Ne de olsa kimse merdivenlerde bir kez daha hantal bir araç taşımak istemiyor. Aynı başarı ile bir yürüyüş modeli değil, geleneksel bir transformatör satın alabilirsiniz.

Yine de, Peg-Perego Si Completo Mokka (ve değilsadece) bu açıdan alıcıların olumlu geri bildirimlerini alır. Bu bebek arabası, bir kitap şeklinde katlanmış, kompakt şekilde saklanır. Aynı zamanda, üretici dikey konumda herhangi bir destek gerektirmediğini garanti eder. Bu modelin yerleştirilmesi ve yanınıza alınması kolaydır, örneğin arabanın bagajına yerleştirilir. Sadece kompakt değil, aynı zamanda oldukça hafif. Ağırlığı (pakette) 8,5 kg'dır. Bu kutu olmadan yaklaşık 8 kg. Bu nedenle, apartmandan çıkmak için bu model çok zor değil. Bu bir zevk, yürüyüş değil. Bu, birçok mumya, bir çocuğun aracının tarif edilen modelini aldıklarını garanti eder.

yönetim

Başka nelere dikkat ediyorlar? Örneğin, yönetim kolaylığı. Ebeveynlerin çoğuna göre, puset Peg-Perego Si Completo, yönetmek gerçekten kolaydır. Evet, bazı dezavantajlar var, ama bir şekilde uzlaştırabilir, baş edebilir veya bunlara alışabilirsiniz.

peg perego si completo mokka

Örneğin, model iyi bir dönüş gerçekleştirirherhangi bir yol. Ama burada yere ya da kire binmek için oldukça uygun değil. Ayrıca, bu bebek arabasının kolları çok rahat değil. Bu tam olarak en çok ne olur.

Buna ek olarak, bazı kiremitlerin üzerineyönetim ile başa çıkmak mümkün değildir (dükkanlarda yürüyüşler meselesidir). Tekerlekli sandalyenin kendisi çok fazla baskı yapmadan hareket eder, bu yüzden korkmadan tamamen idare etmek için ayar yapmanız gerekir. Prensip olarak, bu çok zor değil.

Vagon değil

Ayrıca, herkes başka bir faktörden hoşlanmaz - bu,Peg-Perego Si Completo'nun evrensel olmadığını. Bu bir bebek arabası, ama aynı zamanda farklı. Uygulamada da görüldüğü üzere, alıcılar genellikle kış aylarında ve yaz aylarında yürüyüşe yaklaştıklarında bu tür modelleri almaya çalışırlar.

Ama burada "Peg-Perego" ile bu sayı çalışmayacak. Bu, soğuk havada hareket için uygun olmayan bir istisnai yaz modelidir. Yüksek kalitededir, sadece alıcının not ettiği gibi, cihaz donma ve kar rüzgârlarında veya buzda sürüş için gerçekten uygun değildir. Çok büyük bir kusur yok, ama bazıları zorluyor. Bu ürünü satın almayı kabul etmeden önce dikkatlice düşünün.gezginci peg perego si completo

Fonksiyonel özellikler

Daha ayrıntılı olarak tartışmaya değer başka bir şeymodelin işlevselliği. Herhangi bir bebek arabası, ne olursa olsun - yürüyüş, transformatör veya "3'ü 1" de olsa, mutlaka bir takım fırsatlara sahip olmalıdır. Belirli işlevlerin kullanılabilirliğine bağlı olarak, ebeveynler satın alma işleminden memnun veya memnun değiller.

Peg-Perego Si Completo ile ilgili olarak yapılamaz.kesin olmayan sonuç. Artılar ve eksilerle doludur. Örneğin, satın alımlar için çantaya dikkat edebilirsiniz. Çok geniş, ferah ve konforludur. Ama buna yaklaşmak zor.

Ek olarak, bu modelyürüyüşler için bir vizör vardır. Çocuğu güneşten uzak tutmuyor, diyebilirsin, güzelliğe ihtiyacın var. Onun görevleri ile baş edemiyor. Bu birçok alıcı tarafından fark edilir. Kritik değil ama yine de tatsız. Özellikle en iyi olanı seçerseniz.

İzleme penceresine dikkat etmemesi imkansızdır.çocuk Anne bize önerilen işlevleri yerine getirmek için uygun olmadığını da garanti eder. Bu çok tehlikeli ve kritik bir faktör değil, ancak bazı kullanıcıları itiyor.

maliyeti

Bebek arabası fiyatları farklıdır. Çoğu zaman, belirli bir modelin üreticisi tarafından sunulan yeteneklerle karşılaştırılmalıdır. Strollers hem pahalı hem de çok iyi değil. Her şey bir bütün olarak kaliteye ve üreticiye bağlıdır.

peg perego si completo yorum

Bu anlamda Peg-Perego Si Switch CompletoMüşterilerden en iyi değerlendirmeleri almaz. Sonuçta, bir yaz yürüyüş modeli ile uğraşıyoruz. Elbette, alıcılar çok pahalı olmamasını bekliyor. Fakat pratikte, her şey biraz farklı.

Ortalama olarak, bu model ebeveynlere mal olacak.19-20 bin ruble. Belli dezavantajları olduğu düşünüldüğünde, fiyat çok yüksek. Evet, kalite hala bir irtifadadır, ancak pratikte gösterdiği gibi, benzer özelliklere sahip bir yürüyüş modeli bulunabilir ve daha ucuzdur. Bebek arabasından, bizim durumumuzda olduğu gibi, fiyatları beklentileriyle karşılaştırılamaz, püskürtün. Bu nedenle, çoğu yüksek maliyeti görerek, "Peg-Perego" ya reddeder.

Tekerlekler ve yastıklama

Ayrıca iki özelliği daha vurgulamak imkansızdır.Bir kimsenin dikkatini çeker ve bazıları bir satın alma işleminden caydırılır. Konu Peg-Perego Si Completo'nun döner plastik tekerleklere sahip olması. Birisi hoşuna gitmiyor, bazıları değil. Çoğu zaman, şişme tekerleklere sahip pusetler büyük bir başarıdır.

Ayrıca, bu özellik nedeniyle"Peg-Perego", niteliksel amortisman farklı değildir. Neredeyse tamamen yok. Engebeli yollarda, bebek arabası fark edilir bir çarpma ile hareket eder ve dengesizdir. Çocuk bazı rahatsızlık verebilir. Ancak düz yüzeylerde bu model mükemmel hareket eder. Bu yüzden herkes Peg-Perego Si Completo'yu satın almayı kabul etmiyor.peg perego si switch completo

Son tahlilde bu sonuca varılabilir.Model gerçekten çok iyi, ama biraz maliyeti var. Bu nedenle, Peg-Perego'dan çok farklı olmayan daha ucuz modelleri bulmak her zaman mümkündür. Ebeveynler daha önemli bir stil ve tasarım ise, bu ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Ama unutma: Bu istisnai bir yaz bebek arabası.

Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar 2019

Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar 2019

Related news

 • Güllerin bakımı
 • Yaratıcılığınızı Arttırma Yolları
 • Çikolata Kaplı Hindistan Cevizi Topları
 • Rusyadaki ilk ücretli yol. Rus yollarının kalitesi
 • Topuk Dikeni Egzersizleri – 1

 • Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar


  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar

  Peg-Perego Si Completo bebek arabası: yorumlar