Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları 2019

Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları 2019 Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

Bir araba satın almak koşullarda ayrılmaz bir süreçtirmodern yaşam. Kişisel ulaşım kısa bir süre içinde her yere ulaşmanızı sağlar. Pegasus Auto Show'da bir araba satın alabilirsiniz. Burada daima yerli ve yabancı üreticilerin modelleri vardır. Şirketin resmi makam olduğu iddia ediliyor. Müşteriler, çoğu zaman, görüşlerini ifade ettikleri Pegasus Auto Show (Moskova) hakkındaki geribildirimlerini bırakıyorlar.auto show pegasus moscow incelemeleri

Autocenter Hakkında

Nispeten genç bir şirket,popülerlik ve iyi bir üne sahip olması, Moskova'daki Pegasus Otomobil Fuarı'yla ilgili olumlu eleştirilerin çokluğuyla kanıtlandı. Tarihi 17 yıl önce başladı. Burada en bütçeden prime kadar araba modelleri bulabilirsiniz. Herhangi bir müşteri, kendi tercihlerine göre finansal fırsatlar için bir araba alabilir.

Showroom'da neredeyse her zaman geçerBir araba satın alırken çeşitli promosyonlar, indirimler yapılır. Müşterinin yeterli parası yoksa, işlem kredi veya taksitle biçimlendirilebilir. Böylece, araç showroom "Pegasus" çok rekabetçi bir fiyatla bir araba satın alabilirsiniz.

Krediyi alırken ziyaret etmek gerekli değildirotomatik şov. Başvuru formunu şirketin web sitesinde doldurabilirsiniz. Ortak bankalardan alınan tüm kredi programları burada açıklanacak ve bunlardan herhangi biri seçilebilecektir. Başvurunun onaylanması durumunda, müşterinin belgeleri doldurmak için araba bayiliğini ziyaret etmesi gerekecektir. Bütün bu süreç çok zaman almaz, bu nedenle toplu taşımayla buraya gelen alıcı, tedavinin yapıldığı gün kişisel arabasına geri dönebilir.

Katalogda yer alan otomobiller"Pegasus" şirketinin sitesi, her zaman mevcuttur. Bu nedenle, herhangi bir alıcı, tüm talepler için ona uygun bir araba seçebilir ve en önemlisi - bir maliyetle. Bazı şirketlerde olduğu gibi aracın teslimatı için uzun süre beklemek gerekmez. Moskova'daki Pegasus Auto Show hakkında yapılan incelemelerde çok çeşitli otomobiller deniliyor. otomatik show pegasus moscow alıcı değerlendirmeleri

Araba satıcısı, tüm resmi bayisidir.Bu nedenle, araçların maliyeti diğer firmalardan daha düşüktür. "Pegas", sevdiğiniz modeli nakit olarak ve MasterCard, Visa kartlarında satın almanızı önerir. Aracın diğer satış noktaları telefon hattındaki bir telefon görüşmesinde bulunabilir, operatör tüm soruları cevaplayacaktır. Moskova'daki Pegasus Auto Show hakkında değerlendirmelerde ilginç bilgiler bulabilirsiniz.

Çalışma modu ve adres

Motor gösterisi "Pegasus" çok uygun bir program üzerinde çalışıyor - 9:00 - 21:00 arası, aralar ve hafta sonları olmadan. Bulunduğu yer: Moskova, Varshavskoe shosse, 170 G, 3. bina.

Otomatik sigorta

Olmadan araba kullanmak tavsiye edilmezsigorta kaydı. Sonuçta, kazadan sonra, tüm tutarın ilgili kuruluşun yardımı olmadan bağımsız olarak ödenmesi gerekecektir. Ayrıca, herhangi bir DPS gönderisinde, bir çalışan bunun için bir ceza yazabilir.

Davadaki her sigorta şirketi değilDeğerlendirmelerle değerlendirerek, görevlerini düzgün bir şekilde yerine getirmesi gerekir. Otomobilin satın alınmasından sonra "Pegasus" (Moskova, Varşova otoyolu) motor şovu, tüm müşterilerine sadece kanıtlanmış ortaklar aracılığıyla sigorta düzenlemeye hazırdır. Araba merkezinin çalışanları en karlı sigorta programını bulmada yardımcı olacaktır. Şunları yapabilirsiniz:

 • OSAGO - zorunlu sigorta poliçesi;
 • CASCO - aracın çalışması sırasında zarar verme yükümlülüğü için sigorta poliçesi.

motor gösterisi pegasus moskova Varşova otoyol yorumlar

Sağlanan garantiler

Bir bireyden araba alırken, hayırAracın tüm duyularda olacağının garantisidir. Pegasus Motor Show'da bir aracın satın alınması, alıcıların geri bildirimlerine bakarak bu bakımdan çok daha güvenlidir.

Moskova'da motor gösterisi "Pegasus" birçok sağlarGaranti. Satışa çıkarılmadan önce, buradaki tüm araçlar belgelerle kontrol edilir ve ayrıca bir VIN numarası ile doğrulanır. Bu, çalıntı bir araba satın alma riskini hariç tutmak için yapılır.

Aracın kontrolünde şirketin çalışanları varsaO biraz olduğunu öğrenmek, o zaman satışa koymayın. Kural olarak, bu makineler çok daha ucuzdur, ancak Pegas bu gibi durumları uygulamaz, çünkü gelecekte böyle bir taşımacılığın sahibi çok fazla sorun çıkaracaktır. "Pegasus", aracın tüm vücut elemanlarının bütünlüğünü garanti eder.

Ayrıca özel ekipmanların hepsi kontrol ediliraraba birimleri ve birimleri. Herhangi bir arıza tespit edilirse, aciliyet olarak ortadan kaldırılırlar. Şirket, satın alındığı anda tüm makinelerin mükemmel teknik durumda olduğunu garanti eder.

Müşterilerine motor Show "Pegasus" sağlarTeknik merkezdeki tüm çalışmalar için 1 yıllık bir süre için kendi garantisi. Onun terimi otomobilin kilometresine bağlı değildir, bu nedenle müşteri her durumda garanti servisine güvenebilir.oto gösterisi pegasus moskova Varşova karayolu 170 yorumlar

Kredi yapmak

Şimdi bir araba satın alımındaRusya'nın neredeyse her ikametgahı. Ancak, satın almak için belirli bir miktar gerekir, bu yüzden bulmak kolay değildir. Bu durumda, çoğu kişi satın alma işlemini belirsiz bir süre için erteliyor, yavaş yavaş para biriktiriyor. Bu sorunu çözmek için başka bir yol var - kredi bir araba satın alma. Öyleyse, kendi aracınıza sahip olmanın zevkini kendiniz reddetmek zorunda kalmayacaksınız. Ödünç verme sayesinde, şu anda "demir atı" sahibi olabilirsiniz, sadece belirli bir aylık tutarı ödeyebilirsiniz.

Araba almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.kilometre. Moskova'da Pegasus Otomobil Fuarı ile ilgili incelemelerde, bu kilometreye sahip otomobillerin kaliteli olduğunu yazıyorlar. Birçok bankanın bulunduğu showroom'un işbirliği sayesinde müşteri, borç verme için en uygun koşulları kendisi seçebilir.

Pegasus Auto Show'da kredi kaydının avantajları:

 • en düşük faiz oranı -% 8'den;
 • Ortaklar en büyük 10 bankadır;
 • Bir başvuruyu doldururken sadece pasaport ve ehliyet gerekli olacaktır;
 • 1 500 000 ruble kadar herhangi bir miktar için kredi verilebilir;
 • Kredi kartı satın alırsanız, şirket 50 bin rubleye kadar ek indirim yapar.

Bir banka aracılığıyla kredi verirken, buprosedür uzun bir zaman alacaktır. Bu amaçla "Pegas" motor şovuna hitap etmek gerekirse, hepsi farklı olacaktır. Çalışanlar bir finans kurumuna göndermek için başvuruyu doldurmalarına yardımcı olacak ve bunun cevabı yarım saat içinde sağlanacaktır.yorumları otomatik gösterisi pegasus moskova m annnino

Ticaret sistemi

Genellikle sürücüler arabalarını satıyorlaristeksizdir. Ve "demir atı" için üzülüyor bile değil. Bir araba satmak şimdi sorunludur, çünkü bunun için satış öncesi hazırlığını yapmak, sonra duyuruyu yayınlamak ve potansiyel alıcılardan gelen çağrıları beklemek gerekir. Bu çok zaman harcamak zorunda kalacak, bu yüzden yeni bir araba satın almak uzun bir süre için ertelenir.

Ancak, bu soruna bir çözüm var. Şu anda, eski dört tekerlekli arkadaşınızı yeni biriyle değiştirebilir ve Pegasus Auto Show'da iyi bir indirim elde edebilirsiniz. Çok kârlıdır, çünkü zamanınızı ve sinirlerinizi kaybetmenize gerek yoktur.

Bu hizmet büyük popülerlik kazandı. Moskova'da Pegasus Auto Show ile ilgili incelemelerde yer alan alıcılar, çok uygun olduğunu belirtti.

Arabaların acil geri dönüşümü

Bir araba ve sahibinin acilen paraya ihtiyacı varsa, Pegasus bu aracı satın alarak bu sorunu çözmeye yardımcı olabilir.moskova'da auto show pegasus araba yorumlar

Aracınızın önerilen maliyetini öğrenmek için,değerlendirmek için gereklidir. Bunu yapmak için, deneyimli uzmanlar modern ekipmanlar ile şasi, motor ve vücudun durumunu test edecek showroom ziyaret edin. Ayrıca belgeleri yasal saflıklarını kontrol edeceklerdir. Bundan sonra, uzmanlar otomobilin tahmini değerini belirleyecekler. İstemci mutlu ise, o zaman DCT ve trafik verileri veritabanındaki kayıtlarından çıkan araba ile doldurdu. Tedavi günü, müşteri arabanın adına verilen para miktarını alacaktır.

Moskova'da Pegasus Otomobil Fuarı hakkında yorumlar

Otomobil şovunun müşterileri genellikle geri bildirimlerini bırakırlar.uzmanların çalışmalarının kalitesi ve işlenmiş hizmetler hakkındaki görüşlerini dile getirirler. Burada ortaya çıkan herhangi bir konuda yardım etmeye hazır çalışan güler yüzlü personel olduğunu belirtiyorlar. Müşteriye işlemin en başından sonuna kadar eşlik edecekler.

Şirketin çalışanları damotor gösterisi "Pegasus" (Moskova, metro istasyonu "Annino"). Burada, otomobilleri iyi tanımayı ve tüm nüanslarını öğrenebileceğinizi görüyorlar. Ancak, eski çalışanlar her zaman otomatik şovdan iyi konuşmazlar. Yönetimin bazen maaşı geciktirdiğini ve planın ve diğer öğelerin yerine getirilmemesi için para cezası verdiğini iddia ediyorlar.otomatik salon pegasus yorumlar

Sonuç

Araba showroomunda "Pegasus" bir araba satın alabilirsinkişisel tercihler ve finansal yeteneklere uygun olarak. Km ile çok sayıda araba var. Ancak, bir anlaşmayı imzalarken, sözleşmenin tüm maddelerini dikkatle incelemek ve Varshavskoye Shosse, 170'de Moskova'daki Pegasus Motor Show ile ilgili değerlendirmeleri incelemek önemlidir.

Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları 2019

Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları 2019

Related news

 • Balık Yahnisi Tarifi
 • Köz Patlıcan Dolgulu Tortellini Tarifi – Hamur İşleri
 • Endometriozis, bitkisel tedavi
 • Modern dönüşüm yöntemi: lazer yüzü yüzey kaplaması
 • Hayatta amacı olan kişiler geceleri rahat uyuyor

 • Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları


  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları

  Pegasus Auto Salon, Moscow: müşteri yorumları