Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir 2019

Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir 2019
Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir


Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir

Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir

Kadınları feminen gösteren kıyafetlerden olan peplum kıyafetler özellikle 1940 yıllarda altın çağını yaşamıştır.Öncelerde cekete bağlı kısa eteklerden oluşan peplum kıyafetler şimdilerde ise elbise ve eteklerin devamı şeklinde görülür ve eteklerin bel kısımlarına monte edilmiş etek parçaları olarak tasarlanmıştır.Moda ipuçları ile Peplum kıyafet kombini yapıp sizde feminen yanınızı ortaya koyabilirsiniz.Günümüzde peplum kıyafetler son derece eğlenceli neşeli ve benzersizdir.Peplum kıyafeleri sadece ince vücutlu kadınlar giyecek diye de bir şart yoktur.Peplum kıyafet giymenin ipuçlarını uygulayarak kilolu olan hanımlarda bu kıyafetleri giyebilir.
Peplum kıyafetler günümüze geri taşındı .Modernbir büklümile geri gelen peplum kıyafetler şimdi çok daha kolay ve ilginç görünüyor.Çeşitli şekillerde karşımıza çıkan peplum kıyafetler hem daha cesur hemde daha ağırbaşlı.Bunlar şık peplum elbiseler, ceketler, etekler ve üstleri, bluz, pantolon ve şort ve hatta kombinasyonlar olarak da görülmektedirler. Bu kıyafetleri giymek için çeşitli yollar vardır.
Peplum kıyafetiçinde seksi ve çekici görünmek istiyorsanız her zaman kemer kullanarak kıyafetin inceliğini ortaya çıkarın.Peplum zaten abartılı bir ayrıntı olduğu için en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız basit şeyler tutmayı tercih edin.Cesur ,göz alıcı renkler ve baskılardan kaçının.Ayrıca desenlli,koyu etek ve pantolonlar ile eşleştirdiğnizde vücudunuzun daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz.Eğer vücudunuzun üst tarafınınince görünmesini istiyorsanız alt kısmınızda renkli yada desenli peplum kullanmalısınız.Kalça çevresini büyük ve kalın göstermeyen daha yapısal üstler tercih edin.

Peplum ile ne giyilir

Kalem etekler peplum kıyafetler ile çok iyi gitmektedir.Ancak kalem etekler bacakları aha kısa göstermektedir.Bunun için bu kıyafet daha çok uzun boylular ve uzun bacaklılar için uygundur.Böylecealt vücut daha akıcıve ince görünür.
Geniş paçalı pantolonlar ile de bustili deneyebilirsiniz.Peplum kıyafetler ile yüksek topuklu yada platform ayakkabı giymenizi tavsiye ederiz.Böylece vücut daha düzgünve ince görünür.İstediğiniz efekti oluşturmak için bel kemeri takabilirsiniz.Bunundışında aksesuarlarınızı daha sade tutmanızı öneririz.

Ayrıca Bakınız : Bilek boy pantolon nasıl giyilir

Peplum kıyafet giyerken nelere dikkat edilmeli

1. Belli vurgulamak için bir kemer kullanın.
2.Kalçaya hacim ekleyen etek yada kalçanın orta kısmında biten kabarık ve fantezi bir peplum ile hoş görüneceksiniz.Fakat kalça kısmında fazlalık olan bayanlar bu stili denememelidir.Kalça olduğundan da geniş görünür.
3. Kalçalarınızın dar görülmesini istiyorsanız hiç bir hacme sahip olmayan peplum seçmelisiniz.
4. Üst kısmınızın daha ince görünmesini sitiyorsanız peplum üzerinde koyu renkler altında ise açık renk bir etek denemelisiniz.
5. Tamamen zayıf görünmek için tamamen siyah kıyafetleri tercih edebilirsiniz.
6. Vücudunuzun oranlarını dengelemek için kalem etekleri kullanın.Diğer etek modellerinden uzak durun.Kalem etek vücudu düzgün ve ine gösterir.
7. Peplum kıyafette uzun etek ve elbiselerden çok diz üstünde ve hemen altında biten etekleri tercih edin.Hem daha hoş görünür hemde kullanımı kolaydır.
Peplum kıyafet nasıl giyilir, sırlarını öğrenerek her kadın peplum kıyafetler içinde büyüleyici ve seksi görünebilir.Bu tarz feminenliği ortaya koyan bir tarz olarak karşımıza çıkıyor.


Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir 2019

Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir 2019
Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir


Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir


Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir


Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir


Peplum Kıyafetler Nasıl Giyilir