Perşembenin galibi yeniler 2019

Perşembenin galibi yeniler 2019

Perşembenin galibi yeniler 75 22.02.2019, 12:17

Tüm Haberler

Perşembenin galibi yeniler - Kördüğüm adı gibi

Bodrum Masalı
Yaz boyunca yazılarımda sık sık söz ettiğim gibi geçen sezon Perşembe akşamları her kanalın iddialı birer dizisi bulunsa da gerçek anlamda başarılı olabilen, tüm gruplarda iyi reytingler alabilen bir dizi yoktu. Yaz sezonunda Star Tv'de yayınlanmaya başlayan Bi Yapım dizisi Yüksek Sosyete, ilk bölümden itibaren kış sezonu boyunca Perşembe dizilerinin hiçbirinin gösteremediği bir başarı yakaladı. Yayıncı kanalı Star Tv'nin, yerine getirdiği dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem'in hiç alamadığı oranları aldı. Ve istikrarını da yaz boyunca sürdürdü.
Ama yaz sonunda gelen bir rakip, Yüksek Sosyete'nin yakaladığı bu başarıyı bile geçti. Kanal D'nin uzun süre tanıtımlarını yayınladığı,  ilgi çekmeyi başaran ve kendinden çok söz ettiren aile-gençlik draması Bodrum Masalı ilk bölümüyle birlikte hem reyting listesinin zirvesine yerleşti hem de sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biri oldu.
Nasıl başarı göstermiş olurlarsa olsunlar, tüm yaz dizileri için, eski dizilerin dönüşü bir tehlike elbette. Dün akşam da geçen sezonun üç dizisi geri döndü: ATV'de Yeter, Fox'ta Kördüğüm ve Show Tv'de sondan üçüncü bölümüyle Asla Vazgeçmem. Bu dizilerin geçen sezon sonundaki performanslarına bakılırsa, beklendiği üzere gecenin galibi yeni diziler oldu. Özellikle Bodrum Masalı oldukça iyi oranlarla tüm gruplarda birinci sırada yer aldı. Kanal D'nin sevilen dizisi TOTAL'de 5.47, AB'de 6.19 ce ABC1'de 6.79 reytinge ulaştı.
Star Tv'nin dizisi Yüksek Sosyete, geçen hafta ABC1'de gün birincisi olmuş ve diğer gruplarda rakibine çok yakın oranlar elde etmişken bu hafta fark Yüksek Sosyete aleyhine biraz açıldı; dizi TOTAL'de 4.73, AB'de 4.30 ve ABC1'de 5.15 reytingle tüm gruplarda 2. sırada yer aldı.


 

Eski dizilerden Asla Vazgeçmem zaten final kararını açıkladı ve bu sezon sadece son üç bölüm için döndü. Yeter, geçen sezon yılbaşı akşamı yayına başlamış, kanalın yoğun tekrarlarıyla kısa sürede dikkat çekici oranlara ulaşmıştı ama sezon sonuna doğru bu parlaklığı yitirmişti. Kördüğüm, zaman zaman birincilikler yaşadığı AB'de Kösem'le sıkı bir rekabetteydi ama ne bu grupta ne de çok iddialı olmadığı TOTAL'de yüksek oranlara ulaşabilmişti. 
Bu hafta Asla Vazgeçmem TOTAL'de 2.92 reytingle dokuz, AB'de 2.00 reytingle on dokuz ve ABC1'de 2.39 reytingle yine on dokuzuncu oldu. Yeter TOTAL'de 2.76 reytingle on iki, AB'de 2.79 reytingle on iki ve ABC1'de 2.53 reytingle on beşinci sırada yer aldı. Kördüğüm TOTAL'de 2.41 reytingle on sekiz, AB'de 2.96 reytingle yedinci ve ABC1'de 3.03 reytingle on birinci olabildi.
 

Üç diziden biri zaten final yapıyor ama tüm kanallar yeni diziler için yer açabilmek üzere zayıf halkaları gözlüyorken diğer iki dizinin aldığı sonuçlar kanallarını memnun edebilmekten çok uzak.


Perşembenin galibi yeniler 2019

Perşembenin galibi yeniler 2019

Related news

 • Düğün için güzel tebrikler
 • Halka açık yerlerde sigara içilmesine izin veriliyor mu
 • Köpekler için endogard: talimatlar, özellikler ve dozaj
 • Oreolu Cheesecake Tarifi
 • Cevizli sini kurabiyesi hazırlanışı ile Etiketlenen Konular
 • Doğa sporları yapıyoruz: dağ kayağı nasıl seçilir

 • Perşembenin galibi yeniler 13

  Perşembenin galibi yeniler


  Perşembenin galibi yeniler 60

  Perşembenin galibi yeniler 21

  Perşembenin galibi yeniler 71

  Perşembenin galibi yeniler 1

  Perşembenin galibi yeniler 80

  Perşembenin galibi yeniler 34

  Perşembenin galibi yeniler 59

  Perşembenin galibi yeniler 45

  Perşembenin galibi yeniler 78

  Perşembenin galibi yeniler 52

  Perşembenin galibi yeniler 55

  Perşembenin galibi yeniler 54

  Perşembenin galibi yeniler 3