Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 2019

Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 2019
22.09.2019

Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 43

Perforatör Makita HR 2470. "Makita" (deliciler): profesyonellerin yorumları

Ev ustaları bir zımba temsil ettiğinde,Önlerinde, uzun ve profesyonel kullanım için tasarlanmış bir araç var. Gerçekte, bu sadece kısmen öyle, çünkü bu cihaz bugün sadece bir uzmanın cephaneliğinde değil, zaman zaman bu ekipmanı kullanan bir kişi de bulunabilir. Ancak, güç ve performans gereksinimlerinizi karşılayacak doğru modeli seçmek önemlidir.

Döner çekiç veya matkap

Bazen bir problemle karşılaşırsanızKatı malzemelerin taş ve beton cinsinden uzun delinmesi, daha sonra tarif edilen darbe cihazı olmadan yapılması mümkün değildir. Kendiniz için benzer bir ünite seçmek isterseniz, fiyatının geleneksel bir matkaptan biraz daha yüksek olması için hazırlıklı olmalısınız, çünkü teknik özellikler bakımından perforatörler sondaj için ev aletlerini geride bırakmaktadır. Bu ayrıca, matkabın matkap fonksiyonunun ek olarak uygulandığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

delici "Makita 2470", profesyonellerin yorumları

Bir yumruk satın almadan önceAmacının ne olduğunu belirle. Bu, güç ve teknik özellikleri belirleyecektir. Örnek olarak, "Makita 2470" zımba makinesini inceleyebilir, bunlar makalede sunulacak olan profesyonellerin yorumlarını içerir.

Uzmanlar ne diyor?

Profesyoneller yukarıdakileri düşündüğündeModel zımba, özellikle ana avantajlardan biri olarak adlandırılabilir çift koruyucu yalıtım olduğunu unutmayın. Delici "Makita 2470" (orijinal) kullanarak çalışarak, aleti bir matkap veya matkap şeklinde ayarlayarak yapabilirsiniz. Ters rotasyon içeren tersine, motor, profesyonellerin vurguladığı gibi, aynı hız ve torkla çalışacaktır. Reaktif bir tork oluştuğunda, alet bir sınırlayıcı kullanır.

Neden bu modeli seçmelisin?

İnşaat alanında uzmanlar2470 "Makita" perforatörü, karbon fırçaların ve bir ankrajın yanı sıra iç parçaların tozdan korunmasını sağlayan ve servis ömrünü uzatan bir araçtır. 65 milimetrelik bir delik elde edebilmek için betonu bir elmas ucuyla delebilirsiniz. Karbür kesicili kuronlar kullanırsanız, bu parametre 54 mm'ye düşürülür.

2470 makita

Teknik özelliklerle ilgili uzmanların görüşleri

Bir zımba almak istiyorsanız "Makita2470 ", fotoğrafın teknik özelliklerle ilgili uzmanların görüşleri ile gözden geçirilmeli ve yorumlanmalıdır. Bunlar arasında, üçlü modların sayısının, rahat çalışma için 780 watt'lık bir güç için yeterli olduğunu öğrenebilirsiniz. Maksimum vuruş gücü 2.7 J iken, mil dönüş hızı dakikada 0 ila 1100 arasında değişebilir.

Uzmanlar bunun büyüklüğüne dikkat çekiyorPerforatör yeterince kompakttır, 370x84x214 mm eşittir. Aracın yeteneklerine dikkat etmek önemlidir. Örneğin, bir matkap kullanarak, betonda 24 milimetre delik açabilirsiniz. Ahşap için, delik 32 mm'lik bir çapa sahip olacaktır. Metalde, 13 milimetrelik bir delik açabilirsiniz, ki bu da daha az olabilir.

puncher makita 2470 değerlendirme teknik özellikleri

"Makita 2470" perforatör, incelemeleri, teknik özellikleriMakalede bulabileceğiniz, matkap mandreni ve titreşim koruması olmayan bir araçtır. Bu iki özellik uzmanlar faydalarını arayamazlar. Bununla birlikte, ekipmanda emniyet kontrolünün yanı sıra hız kontrolü de vardır.

Tuğla yardımı ile dikkat edilmelidiroldukça kolay bir şekilde delme yapabileceğiniz kronlar, aynı zamanda deliğin çapı da etkileyici ve 50 mm olacaktır. Profesyonellerin deneyimine dönerseniz, bu ekipmanın ağırlığının çok küçük ve sadece 2.6 kg'a eşit olduğunu öğrenebilirsiniz, bu da ellerde çok fazla baskı yapmayacaktır. Model 2470 ("Makita") - belirli bir şok frekansıyla karakterize edilen bir takım, bu parametre dakikada 0 ila 4500 arasında değişir.

Puncher özellikleri hakkında profesyonel geribildirim

Tarif edilen ekipmanı satın almadan önceSadece tüketicilerin fikirleriyle değil, aynı zamanda kendi alanlarında da profesyonellerle tanışmak gerekir. Sondan itibaren ekipmanın farklı olduğunu öğrenebilirsiniz:

 • çok yönlü;
 • tam tersi;
 • uygun tutma;
 • deliklerin derinliğinin ayarlanması.

puncher makita 2470 orijinal

İlk kalite uygun bir mevcudiyette ortaya konmaktadır.Çalışma modlarından birini kullanabileceğiniz anahtarlama: darbeli delme, delme veya kanal açma. Model 2470 ("Makita"), profesyonellere göre çalışmasının rahat olduğu ekipmanlardır. Bu, ergonomik ve çıkıntılara ve vurguya sahip iki lastik pedine sahip rahat bir tutamak ile kolaylaştırılır. Bu eleman, aletin kaymasını ellerden hariç tutar. Gerekli derinlikte hassas delikler yapmaktan korkmazsınız, çünkü bunun için cihaz bir ayar sistemine sahiptir. Durdurucu işi hafifçe idare etmenize izin verecektir.

Ana faydalarla ilgili müşteri geri bildirimleri

Alıcılar arasında, makalede açıklanan modeloldukça popülerdir, bazı özelliklerden kaynaklanmaktadır. Bir toz emme sistemi, tork sınırlayıcı, elektronik hız kontrolü ve çift koruyucu yalıtım varlığında ifade edilirler. Alıcılar, özellikle uzun süreli ateşleme iğnesine dikkat çekiyor. Çalışma sırasında, aletin yüksek kaliteyi ve yoğun soğutmasını gösteren, ısıtılmamış olması. Çoğunlukla bu markanın ekipmanının daire onarımı için bile kullanıldığı fikrini duyabilirsiniz. Birkaç yıl boyunca, takım olumlu özelliklerini gösterebilir.

perforator makita 2470 Fotoğrafları

Model 2470 ("Makita") için harikagipsokartona'dan tavanların montajı ve süspansiyon sistemlerinin düzenlenmesi, çünkü ekipmanın ağırlığı düşüktür ve agresif koşullarda bile çalışabilir.

Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 2019

Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 2019

Related news

 • Bologna - Udinese maçı rakamları
 • Mikroskobik Canlılar Nelerdir
 • Doğal Sağlık
 • Net tekel, modern pazarın zorunlu bir parçasıdır
 • Yanan tencereden siyahlıklar nasıl çıkar

 • Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 60

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları


  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 25

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 23

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 87

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 22

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 23

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 25

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 47

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 4

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 54

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 66

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 24

  Perforatör Makita HR 2470. Makita (deliciler): profesyonellerin yorumları 51