Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 2019

Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 2019
21.09.2019

Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 77

Perm'dan motor gemileri: Volga'daki yolculukları

Permsky Krai, doğasında ve aile dinlence seçeneklerinin çeşitliliğinde benzersizdir, bu nedenle ülkenin dört bir yanından turistlerin yeni izlenimlere geldiği şaşırtıcı değildir.

Antik kentler ve benzersiz manzaralar

Perm'dan bir gemide seyirler

Ural Dağları'nın görkemine ek olarak, Volga'nın güzelliği,Kama ve diğer birçok büyük ve küçük nehirlerden oluşan bu bölge, kültürel, mimari ve tarihi anıtlardan zengin. Tatilde veya Perm'da bir hafta sonu, açık hava etkinliklerinin hayranlarına ve huzurlu bir aklıma gelen eğlence dolu hayranlarına gitmek ilginç olacak. Volga boyunca Perm'taki gemi yolculukları çok popüler. Zevkle nehir gezisinde, Ruslara ve yabancı turistlere gidin.

Volga'ya güçlü bir nehir denilen şey yok, çünkü dünyanın en uzun su yollarından biri, kıyılarında muhteşem Rus doğasını kucaklayan eski ve modern şehirler var.

Perm'dan gemi gemilerifarklı yönlerde ilerlemek, vermekolasılık en ilginç tekne turu seçin. Rotalar Volga expanses güzelliği takdir fırsatı sunmak amacıyla, dar dere boyunca yüzmek muhteşem sahne hayran, bölgenin tarihi hakkında bilgi edinmek ve onların antik eserleri ve renkli Curiosities Rusya'nın antik şehirleri görebilirsiniz.

Popüler gezi ve gezi turları

Perm'daki tüm motorlu gemiler,dış benzerliğe rağmen,kendi özelliklerine sahipler ve kendigezi rotaları. Her biri konuklara gemide bir eğlence programı sunuyor. Şimdi birkaç yolculuk devam ediyor. Seyahat için en iyi zaman yaz olmakla birlikte, diğer mevsimlerde seyir çok zevki beraberinde getirecektir.

"Kozma Minin" motorlu gemisi, geceleri olmamasına rağmen öğleden sonra isteyen herkesi almaya hazır. Kama'da kısa bir yürüyüş ya da Valaam'a, Kizhi'ye ve Altın Yüzük şehirlerine bir haftalık gezi turistler içindir!

Pek çok "Taras Bulba" olarak bilinen "Ural" gemisinin rotası, Astrakhan, Akhtuba, St. Petersburg ve diğer eşit derecede heyecan verici güzergâhlar yönünde bir yolculuğa çıkacak.

Motor gemisi "Mikhail Kutuzov" turları ile ünlüdürRusya'nın Altın Yüzüğü, Astrakhan, Nizhny Novgorod ve Kazan'a günübirlik ve uzun yolculuklar. Nehir yolunda Usolye, Cherdyn, Çaykovski, Berezniki'ye telefon var.

Güzel bir gemi "A. Fadeev "en popüler yerlerden memnun kalacak: Nizhny Novgorod, Kizhi, Valaam, Yekaterinburg, Astrakhan.

Çok uzun zaman önce motorlu gemi "Anatoly Papanov" ortaya çıktıYerel su alanlarında, ancak çoktan popüler hale gelmiştir. En ufak bir rol, mümkün olan en geniş görüş ve çeşitli kruvaziyer rotaları için büyük pencerelere sahip panoramik kabinlerle oynanmaz.

Gemi "Kaptan Pushkarev" kendi teklifini veriyorHaftasonu turları için rahat kabinler, Perm'den Ulyanovsk'a ve Kazan'a veya Rusya'nın Altın Yüzüğü'ne giden geleneksel yollarda haftalık ve uzun yolculuklar.

Demokratik bir fiyata harika izlenimler

Motorlu gemi Perm Astrakhan

Volga boyunca motorlu gemi yolculukları - nispetenHaftasonu için ucuz eğlence ve bir tatil için oldukça ekonomik bir seçenek. Bilet fiyatı turun süresine, dolumuna, seçilen kabinin seviyesine ve geminin kendisine bağlıdır. Hemen hemen her yerde, yolculara çocuklar için biletlerde cazip indirimler verilir.

Perm'den Volga'ya gitmeyi hayal edenlerMoskova, Kazan, Volgograd veya Yelabuga, motorlu gemi "N. V.Gogol "gemide memnuniyetle kabul edecektir. Astrakhan'a seyahat için bunu seçebilirsiniz: gezi programı, Don Kazaklarının ünlü başkenti Akhtuba'yı ziyareti içerir. Perm-Astrahan motor gemisini (bir şehirden diğerine olan rotaya) "Yerli Rus" adıyla seviyoruz. Moskova, Taganrog, Starocherkasskaya, Azov, St. Petersburg'a giderken güvertesi de boş değil.

Son iki gemi en çokPerm'den Volga boyunca turları için ekonomik fiyatlar. Ucuz ama etkileyici bir gösterim yolculuğuna çıkmak istiyorsanız, bunlar ideal bir seçenek olacaktır. Yukarıda bahsedilen motor gemilerine ek olarak, Perm klasındaki yakışıklı erkeklerle "Pavel Bazhov", "Fedor Gladkov" ve "F." adlarıyla tanışabilirsiniz. Daha az ilgi çekmeyen nehir gezileri sağlayan ve yeni yolcularla tanışmaktan her zaman mutlu olan I. Panferov ».

Perm gelen motorlu gemiler: konaklama, servis ve cruise programı

Perm gelen motorlu gemilerTuristler bir lehte seçim yapmak zorundagemilerden, kendi tercihlerine göre, geminin rota yönü ve limanın çıkış noktası. İlk kez birileri tekneyle seyahat eder, ancak başka biri en sevdiğiniz nehrin enginliğinde rahatlamaya karar verdi. Pek çoğu uzun süredir favori tekneleriyle belirlenirken, diğerleri henüz bulunmadıkları güvertede yeni izlenimler için çalışıyorlar.

Perm gelen tüm motorlu gemiler, donanımlıFarklı konfor seviyesinde konforlu kabinler. Gemide yüksek kaliteli hizmet, günde üç öğün, özenli servis, güvertede serbestçe gezme ve gemideki kamusal alanları ziyaret etme, açılış manzaralarının ve eğlence etkinliklerinin tadını çıkarma olanağına güvenebilirsiniz.

Standart hariç bazı nehir gezilerihizmetlerin listesi, örneğin, St. Petersburg'daki seyahatlerin sürdüğü arazi maliyetine dahildir. Yaroslavl sahilinden gelen turistler Rostov-the-Great, Vologda, Sergiev Posad ve Myshkin'e götürülecek. Perm'dan Astrakhan'a yapılan yolculuklar genellikle Volga deltasında bir arama yapar. Tüm programlar iyi düşünülmüş, çünkü size iyi bir yolculuk garanti edildi.

SeyirPerm gelen motorlu gemiler tüm aile için büyüleyici bir tatil. Şirket ve tatilcilerin yaşına bakılmaksızın yolculuk, en ilginç ve şaşırtıcı maceralardan biri olarak hayat boyu hatırlanacak.

Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 2019

Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 2019

Related news

 • Çikolatalı Cheesecake Tarifi Videosu
 • Suriyedeki savaş sona ermez
 • TIĞLA ÖRÜLEN ÖRGÜ ÇOCUK ÇANTASI
 • Üç Malzemeli Un Kurabiyesi Tarifi
 • Saç çok fazla düşerse ne olur

 • Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 67

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları


  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 41

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 2

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 4

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 51

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 2

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 43

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 100

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 89

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 76

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 43

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 9

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 55

  Permdan motor gemileri: Volgadaki yolculukları 99