Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 2019

Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 2019
22.09.2019

Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 17

Petersburg "Yves Rocher" Mağazalar: adresleri ve ürünleri

Modern dünyada, kozmetik şirketleriHer zevke ve zenginlik için birçok yeni fon sağlar. Ekoloji temasının hayata geçirilmesi ve müşterilerin doğal olarak doğal yollarla artan ihtiyaçları, vücut üzerinde yumuşak bir etkiye sahip olan bazı kozmetik şirketleri, ürünlerinin çevre dostu olmalarına odaklanmaktadır. Yves Rocher bu markalara ait. Petersburg'daki dükkanların "Yves Rocher" adresleri makalemizde yer almaktadır.

Şirketin ekolojik kavramı

Fransız markası "Yves Rocher" üretiyoryarım yüzyıldan uzun bir süredir bitki kökenli yüksek kaliteli parfümeri ve kozmetik ürünler. Şirketin uzmanları, bitkilerin özelliklerini ve en yüksek numunenin yetiştirdiği bitki hammaddelerini incelemek, formülleri geliştirmek, araçları kontrol etmek ve çevre dostu ambalajlar oluşturmak için üretimin her aşamasını dikkatlice düzenler. Bütün bu olaylar, en yüksek kalitede ürünleri garanti eder. Bu nedenle, St. Petersburg'daki "Yves Rocher" mağazalarının gerekli adreslerini öğrenerek ve satıcıyla bağlantı kurarak, alıcı uygun fiyata yüksek kaliteli doğal kozmetik satın alabilir.

sbb adresindeki dükkan söğüt

Faaliyetinin en başından itibaren şirketdikkatsizce aktif koruma kavramına uymaktadır. Bu doktrin, gezegenin ve gelecek nesillerin iyi bir geleceği uğruna çevreye zarar vermeyen bilinçli faaliyetlere dayanmaktadır.

Çalışanlar olarakdoğal kaynaklar ve biyoçeşitlilik, yetiştirdikleri bitkileri kullanmaya çalışırlar. Ambalaj, geri dönüştürülebilir plastik ve geri dönüştürülebilir çevre malzemelerinden üretilmiştir. Karton ve cam içerirler.

Petersburg'daki söğütlere mağazalarda hisse

Yves Rocher ürünleri sağlık için güvenlidir,Çünkü onların bileşiminde zararlı maddeler yoktur, sadece doğal bileşenler vardır. Bu faktör, zaman gösterdiği gibi, alıcılar tarafından kozmetik seçerken çok önemli hale gelmiştir.

Yves Rocher - süpermarket kozmetik mağazası

Bu markanın kozmetik ürünleri, nüfusun orta katmanına yöneliktir. Bu bağlamda, fiyatlar sıradan insanlar için uygun fiyatlı. Tüm bileşenler doğal ve vücuda zararsızdır.

Alanındaki ilerlemeyi dikkate alarakKozmetoloji, şirketin çalışanları sadece doğal içeriklere dayalı ürünler oluşturur. Markanın kurucuları, güzelliğin temelinin doğanın kendisi olduğuna inanır.

yves rocher kozmetik mağazası

En yeni ürünleri üreten bilim adamları, binlerce farklı bitki bileşenini keşfediyor, en uygun kombinasyonlarını buluyor. Marka elliden fazla patent var.

Çevre dostu ve güvenlik yanı sıra, markadiğer birçok artı. Örneğin, butiklerde ve çevrimiçi mağazalarda sıklıkla sipariş için şükran hediyesi vermekten memnun olurlar. Ayrıca, St. Petersburg'daki "Yves Rocher" mağazalarındaki çeşitli eylemler düzenli olarak yapılmaktadır. Genellikle indirimler yapın, ücretsiz örnekleyiciler sunun. Alıcı, St. Petersburg'daki "Yves Rocher" mağazasının uygun adresine başvurabilir, 500 ila 1500 ruble bir yüz değeri olan bir hediye kartı satın alabilir.

Marka ürünler

Kozmetik mağazasında Yves Rocher, bayanlar ve erkekler için zengin bir kozmetik ve parfüm seçkisi. Vurgu doğallık ve doğallık üzerinedir.

Yves Rocher ürünleri doğal olarak ayırt edilirnarin lezzetler. Krem çok hassas ciltler için de uygundur. Kozmetiklerin öne çıkan özelliği, doğayla bütünleşmeye dayanmasıdır. Araçların bir parçası olarak hiçbir kimyasal dolgu yoktur, sadece doğal bileşenler kullanılır. Her yıl uzmanlar otuz yeni bileşenden daha fazlasını yaratıyor.

Yves Rocher St. Petersburg

Şirket müşterilerine yedi yüzden fazla farklı ürün sunmaktadır. Yüz ve vücut için bu kozmetik, anti-aging kozmetik, parfüm ve dekoratif. Ayrıca erkek bir çizgi var.

Ürünleri nereden alabilirim?

Şirketin başarılı gelişimi, önemli ilkesi sayesinde mümkün oldu: Ürünler, başka markaların bulunmadığı, sadece şirketin mağazalarında satılıyor.

Yves Rocher marka kozmetik ürünlerini seçin ve satın alınPetersburg çeşitli şekillerde mümkündür. İlk seçenek internet üzerinden şirketin resmi web sitesinde. İkinci yol, bir butik ağında bir alım yapmak, bu makalenin sonunda belirtilen adreste St. Petersburg'daki "Yves Rocher" mağazasına gitmektir. Ek olarak, postayla mal sipariş edebilirsiniz.

Şirketin web sitesinde, alıcı ile tanışacakMüşteri yorumları ve beğendiğiniz ürünlerin alımlarını da yaparsınız. Kağıt kataloğunda tüm ürün çeşitlerini görebilirsiniz. Bu broşürler, vücut için cilt bakımı alanında uzman tavsiyeleri içerir. Bu nedenle, bireysel cilt özellikleri için uygun ürünleri seçmek kolaydır.

Çok ilginç markadan parfümler ve kabul edilebilir maliyetin çeşitli özellikleri.

Petersburg'daki "Yves Rocher" dükkanlarının adresleri

Kuzey başkentinde daha varFarklı markalarda bu markanın on sekiz butiği. Sadece şehirde dolaşsa bile, St. Petersburg'daki "Yves Rocher" dükkanlarının adresleri kolayca bulunabilir. Butikler bulunur: Nevsky Prospekt, 61; Ligovsky Prospekt 30, TRC "Galeri" de; sokakta. Sadovoy, d.39.

Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 2019

Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 2019

Related news

 • Haşlanmış Yumurta Kaç Gün Dayanır
 • Bebeğin potu nasıl alışkın
 • Eve en uygun halı nasıl seçilir
 • Yumurtasız süzme peynirli güveç ve peynirli kek
 • Erzincan Kesme Kadayıfı-Kelle Tatlısı

 • Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 10

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri


  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 6

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 78

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 88

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 69

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 58

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 21

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 88

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 52

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 83

  Petersburg Yves Rocher Mağazalar: adresleri ve ürünleri 63