Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 2019

Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 2019
26.08.2019

Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 52

Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar

Bugün dükkanların adreslerini öğrenmek zorundayız.Petersburg'daki "Pyaterochka". Ayrıca, dikkatiniz bu organizasyon hakkındaki tüm ilgili ve önemli bilgilere sunulacaktır. Sonuçta, belirli bir mağazaya gitmeden önce, şirketin ne kadar iyi olduğunu anlamanız gerekir. Peki ne aramalı? Organizasyonun bütünlüğünü anlamanıza hangi bilgiler yardımcı olacaktır?

tanım

Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adreslerini öğrenmeden önce, bu ticaret ağının neyle ilgili olduğunu anlamalısınız. Belki mağazada ne varsa sahip değil!Petersburg pyaterochka mağaza adresleri

"Pyaterochka" tarafından temsil edilen bir perakende ağıdırhipermarketler / süpermarketler. Günlük yaşam için yararlı olabilecek her şeye sahipler. Ve herkes bunu hatırlamalı. Popüler "Victoria" ya da "Yedinci Kıta" nın değerli bir rakibi. Ancak, şu ana kadar bu ticaret ağı çok büyük değil.

adres

Ve belirtilen organizasyonu nerede bulabilirim? Mesele, St. Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adreslerinin çeşitliliğidir. Birçoğu var. Sonuçta, ticaret ağı büyük hipermarketler ve mini marketler olarak temsil edilmektedir. Bir mağaza bulmak, göründüğü kadar zor değil. Özellikle de Peter'in merkezine gelince.

Mağaza bulmak çok zor değil. Birçok alıcı, kuruluşun ofislerinin şehir genelinde "dağınık" olduğunu söylüyor. Bir sürü var, sadece bak.

Örneğin, St. Petersburg'da bir mağaza var.19a Bryantsev Sokağı'nda, Kultury Meydanı'ndaki organizasyonun 2 şubesi var - ev 25 ve ev 22'de. İstasyon meydanında 5B binasında bir mağaza bulabilirsiniz. Adresler aslında çok fazla. Belirli bölgelere dikkat etmek en iyisidir.

Kalininsky bölgesi

En önemli ve popüler ticaretlerden bazılarıBu nokta hala açıklanmalıdır. Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adresleri nelerdir? Örneğin, Kalininsky ilçesinde. O zaman, yiyecek için nereye gideceğinizi kolayca anlayabilirsiniz.Pyaterochka SPb'nin Payları

Aslında, Kalininsky ilçesinde örgütün bir çok şubesi var. Bu unutulmamalıdır. "Pyaterochka" mağazasını bulabilirsin:

 • Bryantseva, 19a;
 • Sadakat Caddesi, 10;
 • Civic Avenue, 84 ve 105;
 • Zamshina Caddesi, 28;
 • Karpinsky Caddesi, 38;
 • Kondratiyevski beklentisi, 48 ve 62;
 • Prospekt Kultury, 25;
 • Prospect Lunacharsky, 80 ve 86;
 • Lenin Meydanı, 8;
 • Prospect Metallistov, 77;
 • Bilim İzahnamesi (evde: 10, 21, 44a ve 28);
 • Prospekt Prosveshcheniya, 76;
 • Piskarevski Caddesi, 19 ve 39.

Bunlar "Pyaterochka" mağazalarının adresleri.Petersburg, Kalininsky ilçesinde. Aslında, St. Petersburg'da birçok benzer hipermarket ve süpermarket bulunmaktadır. Bakılacak en önemli şey. Diğer şehirlerde de Pyaterochka mağazasının birçok şubesi var. Ama şimdi sadece Peter hakkında konuşuyoruz.

Merkez Bölge

Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adresleri nelerdir? Mesele şu ki, bu ticaret ağının şehrin merkezi semtindeki konumuyla ilgileniyor. Bir sürü ofis var. Tekrar tekrar söylendiği gibi, ticaret ağının dalları hemen hemen her köşede çok sayıdadır.pyaterochka çalışma modu

St. Petersburg'daki Merkez Bölge'deki Pyaterochka mağazalarının en yaygın ve popüler adresleri şöyledir:

 • Bolshaya Porokhovskaya Caddesi, 50;
 • Voroshilov, 3, k1;
 • Prospect Pyatiletok, 8;
 • Prospect Iskrovsky, Bina 7;
 • Dybenko Caddesi, 14;
 • Ligovsky beklentisi, ev 107;
 • Prospekt Vladimirsky, ev 61;
 • Prospect Suvorovsky, 10;
 • Prospect Liteinyi, 43.

Bu organizasyonun tüm noktaları değildir. Ama nüfus tarafından oldukça sık kullanılıyorlar. Özellikle son 4 şube. Peter'ın kalbinde yer alıyorlar.

Vyborgsky Bölgesi

Bizi ilgilendirecek bir sonraki bölge,- St. Petersburg’daki Vyborg bölgesi. St. Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adresleri zaten görüldüğü gibi çeşitlidir. Birçoğu var. Tüm şubeleri numaralandırın uzun olabilir. Bu nedenle, sadece bazı branşlara dikkat edilmeye değer.Petersburg pyaterochka mağaza adresleri

Vyborgsky Bölgesi'nde, belirtilen perakende ağındaki mağazaları aşağıdaki adreslerde bulabilirsiniz:

 • İkinci Muromsky Caddesi, 10;
 • Vyborg otoyolu, ev 393;
 • Engels Caddesi, 27;
 • Prospect Tikhoretsky, ev 10.

Buna göre, bu koordinatlara görePyaterochka'nın çıkışlarını bulmak için. Şehir bu organizasyonun daha fazla şubesini açıyor. St. Petersburg depolar "Pyaterochka" (Vyborg bölgesi) adresleri bu göstergelerle bitmiyor. Biz şube çoğunu biliyorum Fakat şimdi, ticaret ağı hakkında bazı önemli bilgiler hakkında bilgi almak için gereklidir. Hangisi?

Mod hakkında

Örneğin, şirketin zamanlaması ile. Birçoğu, Pyaterochka'ya alım yapmak için ne zaman başvurulabileceğini merak ediyor. Aslında, soruyu göründüğü gibi cevaplamak kolay değildir. Neden?

Çoğu departmana bağlıorganizasyon. Tüm mağazaların farklı çalışma saatleri vardır. Her branştaki bilgileri ayrı ayrı açıklığa kavuşturmak gerekmektedir. Sadece "Pyaterochka" olduğu herhangi bir şehir için belirtebilirsiniz. Organizasyonun her şubesi ile ayrı ayrı iletişime geçmek en iyisidir. St. Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının bazı adresleri zaten listelenmiştir. Belirtilen koordinatlara gidebilir ve mağaza çalışma planının girişine bakabilirsiniz. Zor ya da özel bir şey yok!Petersburg Kalininsky bölgesinde mağaza pyaterochka adresleri

Genel olarak, iş için birkaç seçenek varorganizasyon. Bazı ofisler ortaktır - geceleri kapanırlar. Ve "Pyaterochka" nın günün 24 saati şubeleri var. Çok fazla değil ama var. Ve farklı şehirlerde.

Çalışma modu

Şimdi nasıl çalıştıkları hakkında biraz daha spesifikhipermarketin birçok dalı. Her bir çıkış için en doğru bilginin elde edilmesi gerektiği söylenmişti. Ama genel olarak, organizasyonun çalışma programı aynıdır.

"Pyaterochka" operasyon modu (St. Petersburg ve diğer şehirler, değilBir konuşmanın hangi bölgede yapıldığı önemlidir, temel olarak aşağıdakileri sunar: 00:00 - 23:00 arası. Yani, organizasyonun hemen hemen tüm şubeleri 24 saat hipermarket ve süpermarketler. Her halükarda, bu, St. Petersburg için önerilen rejimdir.

Günün her saatinde "Pyaterochka" olarak adlandırılması önerilmektedir.Hipermarketler ağı. Ve bu doğru. Nüfus, insanların her zaman buraya gelip ihtiyaç duyduklarını satın alabilmesi için yeterlidir. "Pyaterochka" operasyon modu (St. Petersburg, Moskova veya başka bir bölge - çok önemli değil) ziyaretçiler için son derece uygun bir seçenek sunuyor. Ama aynı zamanda, tüm çalışanlar bu iş seçeneği gibi değil. Sonuçta, gece vardiyasında çalışmak gerekiyor.

hisseleri

Şu andan itibaren yaklaşık bulmak mümkün olduğu açıktırPetersburg'daki "Pyaterochka". Ama bütün bunlarda, daha önce de belirtildiği gibi, adresler bitmiyor. Birçoğu var. Petersburg'daki bölgeler gibi eşit bir hesap. Bazı insanlar organizasyonda yapılan eylemlerle ilgilenir. Bu çok önemli bir nokta. Sonuçta, insanlar genellikle cazip tekliflerle ilgileniyorlar.

Pyaterochka'nın (St. Petersburg) hisseleri farklı teklif ediyor. En yaygın seçenek indirimler ve satışlardır. Belirli bir ürün için haftalık olarak, bu veya diğer indirimler geçerlidir. Bu kampanya birçok alıcıyı kendine çekiyor. Özel marjlar ve fazla ödeme yapılmadan uygun şartlarda alışveriş yapabilirsiniz.merkez bölgesindeki St. Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adresleri

Ayrıca bugün, Pyaterochka (St. Petersburg) hisseleriEmekliler için özel olarak sunuyor. Tüm mallar için, 3 Ekim - 28 Kasım tarihleri ​​arasında, 8:00 ile 15:00 saatleri arasında, toplam satın alım miktarının% 10'una eşit bir indirim sunacaklar.

"İyilik şekeri" ticaret ağı tarafından sunulan başka bir eylemdir. Genellikle Çocuk Bayramı'nda yapılır. Lolipoplar satılır, geliri (gelirin üçte biri) Life Line Vakfı'na gider.

Gezgin Yorumları

Petersburg'daki Pyaterochka mağazalarının adreslerinin neler olduğu ve mağazada hangi eylemlerin yapıldığı açık. Belirli bir prizin çalışanlarından daha kesin bilgiler belirlenebilir.

Ziyaretçiler mağaza hakkında ne diyor? Genel olarak, kötü bir şey değil. Bu, ev ve günlük yaşam için ürün ve ürünleri çok uygun fiyatlarla sunan en yaygın süpermarket. Çok mutlu alıcılar haftalık hisse senedi. Onların yardımıyla, malların kalitesinden ödün vermeden tasarruf edebilirsiniz.

Tabii ki, aynı zamanda anadükkanlar saat başı çalışır. Herhangi bir zamanda mağazaya gelebilirsiniz - Demyan Bedny (St. Petersburg) için Pyaterochka veya Engels, 27, gerekli malları satın alıp eve dönün.

Bir işveren olarak

Ancak vatandaşların işverenleri nasıl"Pyaterochka" daha fazla iddia ediyor. Temel olarak, çoğu perakendeci için standarttır. Çalışanlar, 24 saatlik bir mağaza işletim moduyla çalışmanın zor olduğunu söylüyor, kazançlar söz verdiği kadar yüksek değil. Ayrıca, örgütün çalışanların gerçek gelirini azaltan bir ceza sistemi vardır.Petersburg Vyborgsky bölgesinde beş yıldızlı dükkanların adresleri

Bununla birlikte, "Pyaterochka" bir resmi sunuyoristihdam, istikrarlı kazançlar (çok yüksek olmasa da), tam bir sosyal paket. Ayrıca, uzun bir süre işten sonra bakkaliye alışverişe gitmeye gerek kalmayacaktır. Her şeyi doğrudan belirli bir outlette satın alabilirsiniz.

Sonuç olarak, "Pyaterochka" nın olmamasıen kötü işveren. Ama bununla birlikte en iyisi değil. Genel olarak, organizasyon müşterileri memnun ediyor. Petersburg'daki (bazı) Pyaterochka mağazalarının adresleri artık biliniyor. Organizasyonun şubesine alışveriş için kolayca gidebilirsiniz.

Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 2019

Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 2019

Related news

 • Merkez Haberleri: Aynı teknikle ev soyan hırsız yakalandı
 • Müdürü Mustafa Çalışkan
 • Isırgan Otlu Bulgur Pilavı
 • BAHANEYE GEREK YOK, SPOR YAPMAK ŞART
 • Makyaj Fırçaları Nasıl Temizlenir

 • Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 75

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar


  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 94

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 76

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 87

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 17

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 85

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 82

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 29

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 10

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 4

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 19

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 28

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 97

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 81

  Petersburgdaki Pyaterochka mağazalarının adresleri. Operasyon modu, promosyonlar, yorumlar 21