Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 2019

Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 2019
18.07.2019

Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 25

Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak

Arazi iyileştirme

Havasız bir şehirde olmak, gürültü dolu, smog,sonsuz koşuşturmaca ve sürekli bir yerlerde geç insanlar, sadece çiçekli çalılar ve meyve ağaçları çeşitli kokulu bir bahçede doğada bir hafta sonu hayal etmek zorunda. Kimin yazlık bir evi var ki, bu inanılmaz derecede şanslıydı çünkü taze temiz bir soluk soluğunun sağlığı için çok yararlı olduğu gibi, kendi elleriyle yetiştirilen organik sebzeler ve meyveler de çok faydalı. Ama yaz ortasında bu güzelliğin tadını çıkarmak için, sitenin iyileştirilmesinden önce düşünmelisiniz: ne çalılar ve çiçekler ekilecek, nerede daha rahat olacak ve belki de küçük bir göl yapmak ve bir çit koymak faydalı olacaktır?

Cennet köşesi

Peyzaj - burada hiçbir şey yokkompleksi. Kendi küçük cennetini yaratmak için, sadece bir dileğe ve biraz boş zamana ihtiyacın var. Burada, farklı bitki türlerini birleştirirken hayal gücünüzün, yaratıcılığınızın, tat alma duygusunun ve renginin tüm zenginliğini gösterebilirsiniz.Arazi iyileştirmeVe ayrıca tüm bu nitelikleri çocuklara öğretmek, yardım etmekhayal güçlerini geliştirmek: onlara küçük bir toprak parçası tahsis etmek ve daha sonra tohumların nasıl filizlendiğini gözlemlemek için tomurcukları açar. Bir süre sonra sonuçlardan gurur duy.

Sitenin iyileştirilmesi ile başlayarak aslındaYabancı cisimlerin (döküntü, eski yapraklar, solmuş dallar) alanını temizlemek gereklidir. Daha sonra, ekili bitkileri diktiğiniz köklerden parçalanması gereken yabani otların temizlenmesi veya sadece müdahale etmediği yerlerde biçilmesi ve güzel bir manzara yaratmanız gerekiyor.

Avlu arıtmaBahçenin başarısı

Ayrıca avludaki iyileştirmeyi yapmak mümkündür.hangi ülkede evlerde, kırık yatak ve çitler restorasyon dekorasyon içindedir. belirli bir sırayla Temiz lay parça, kara bitkileri ve çiçekler - böylece onların büyüme ve çiçeklenme döneminde diğer bitkileri büyümeye değil görüldü. Ne olursa olsun eğitim veya vardı yaz ikamet, hep tasarım sanat alanında güçlerini sınama fırsatı var, ama çiçek yatak oluşturmak için hazır figürler, mini çeşme, yaz renkli çitler çeşitli yardımcı olacaktır.

Peyzaj


Peyzaj ve peyzaj

Peyzaj tasarımı - peyzajköşe, tadı ve yaratıcı tasarımı ile tasarımı. Bir başlangıç ​​bahçıvanı bu konuya dikkatli bir şekilde yaklaşmalıdır: tüm yararlı bilgileri tanımak, ihtiyaç duyabilecek malzemelerin (ezilmiş taş, kum, gübreler, badana) ve çok daha fazlasına dikkat edin. Her şeyden önce, her şeyi hareket ettirmek için kullanılacak olan yollardan yola çıkmaya değer - onların batmaması önemlidir. Hem taşlardan hem de betondan yapılabilir, hatta bazıları toprak bırakmaz. Özel bir inceltme ve bakımlı bir görünüm, çim çim ile ekilen alan verir. Sitenin iyileştirilmesini sağlamak için banklar, banklar, masa ve tüm çardak satın alabilirsiniz. İyi bir dinlenmek için doğa vahşi olmamalı, ona insan yaratımlarına uyum sağlamanız gerekir.

Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 2019

Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 2019

Related news

 • Değişik Ve Çok Hoş Bir Oje Şekli
 • Ortodoks takvimi onuruna 7 Ekim günü kim kutlayacak
 • Büyük Tehlike: Lyme Hastalığı
 • Lincoln Continental: Ölümsüz klasik
 • Kauçuk bantların kazıma bileziğini makinede ve çatal üzerinde nasıl örgüteceğim

 • Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 61

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak


  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 69

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 23

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 76

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 20

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 76

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 91

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 82

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 42

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 90

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 70

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 73

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 25

  Peyzaj - güzellik ve coziness yaratmak 82