Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 2019

Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 2019
21.07.2019

Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 41

Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı

Boş zamanımı açık havada geçirmeyi severimgürültülü şirket mi? O zaman bir piknik setine ve kamp mobilyalarına ihtiyacınız var. Fakat muazzam bir mal ve marka yelpazesi arasında satın alma doğruluğunda nasıl yanılmamak gerekir? Edinilen şeyin gerçekten gerekli olduğuna dikkat etmem gereken şey nedir? Bütün bunları makalede bulmaya çalışacağız. piknik için yemek seti

Donanıma özellikle dikkat

Bir bavulta piknik için ayarlar çok uygundur. Buralarda eşyaları saklamak için ek kaplar satın almanıza gerek yoktur.

Klasik seçenek yumuşak bir sırt çantasıveya farklı bölmelere sahip şık bir çanta, içinde küçük eşyalar (peçeteler, kürdanlar, vb.) yerleştirebileceğiniz cepler. Ayrıca bazı modellerde ürünleri saklamak için bir soğutucu bölmesi bulunmaktadır. Bu seçenek çok uygundur, ürünlerin tazeliği konusunda endişe edemezsiniz.

Neredeyse tüm piknik kitleri şunları içerir:

 • Sıcak havalarda özellikle önemli olan buzdolabı.

 • Mini termos

 • Plastik veya alüminyum mutfak eşyaları. Ana kriter - savaşmamalı. Tek kullanımlık kapların sadece standart altı seçeneklerde kullanıldığını lütfen unutmayın.

 • Şişe açacağı.

 • Keskin bir bıçak.

 • Tuz ve karabiber shaker.

 • Kesme tahtası.

 • Islak ve kuru peçeteler.

 • Bir defalık masa örtüsü.

 • Çatal, kaşık.

 • Kupa.

Piknik için bir dizi yemek budur. Temiz havada harika zaman geçirmeniz için gereken her şey var.piknik için ayarlar

Avantajı nedir?

Çoğu insan genellikle neden para harcadığını soruyor,piknik için yemek seti almak mı? Sonuçta, her zaman atılabilir yemekler satın alabilirsiniz ve aynı zamanda kaydedin. Ana noktaları düşünün, bundan sonra bunun açık hava etkinlikleri hayranları için vazgeçilmez bir şey olduğunu anlayacaksınız:

 • Kullanışlı. Bavuldaki piknik kitleri gerekli tüm yemek öğelerini içerir. Tatilde size faydalı olacaklar, listeler yazmanıza, her şeyi ayrı ayrı satın almanıza gerek yok. Bu kitlerin üreticileri bunu sizin için zaten yapmışlardır.

 • Kompakt. Böylesi küçük bir ilk bakışta, çanta günlük kullanım öğeleri için gerekli olan yere yerleştirilir. Ve hepsi bu kadar çok cepler, uygun bölümler olduğu için. Her aksesuar yerine sabitlenir.

 • Güvenli. Piknik setleri özel lastik bantlarla sıkıca bağlanır. Taşıma sırasında deforme olmazlar. Termal ayırma sayesinde pişirilmiş yemeklerin tazeliği konusunda endişe edemezsiniz.

 • Ekonomik açıdan karlı. Bir kez benzer bir kit satın aldığınızda, kırsal alanda atıştırmalık için gerekli olan atıştırmalık yiyecekleri ve diğer ürünleri satın almayı unutabilirsiniz.

 piknik mobilyaları seti

Kaç insan satın almalıyım?

İki, dört ve altı kişilik bir piknik yemeği hazırlanır. Onlar küçük, ama aynı zamanda elemanların sayısı şaşırtıcı. Orada tüm gerekli olanları bulacaksınız.

Ruh eşinizle romantik bir toplantı düzenlemeyi planlıyorsanız, iki kişi için yeterli bir takım olacaktır. Ortalama maliyeti 2000-2500 ruble.

Büyük bir yürüyüş olması gerekiyorsa, daha iyi6 kişilik bir piknik için bir set seçin. Burada konular bir öncekinden daha büyük olacak. Ketçap, sirke, konserve anahtarı için şişeler bile bulabilirsiniz. Görünüşe göre küçük şeyler, ama her zaman onları unuturlar, doğada bir tatil planlıyorlar. Bu malların fiyatı 4000 ruble.

Klasik mi yoksa sıra dışı bir şey mi?

Piknik için set seçerken, birkaç çeşit olduklarını dikkate almanız gerekiyor.

Klasik versiyonu şıkbir sırt çantası ya da bir çanta. Dayanıklı malzemeden yapılmış, boyutları rahattır. Son zamanlarda, bu tür ürünlerin üreticileri aktif olarak soğutulmuş poşetler sunmaktadır. Sıcak mevsimde doldurulamazlar, özellikle de geri kalanlar çocuklarla planlanmışsa. Piller, sıcaklığı 7 ila 12 saat arasında tutar.

Örneğin ızgara veya barbekü için temalı seçenekler de vardır. Ateşte et pişirmek için her türlü aleti içerir.

Piknik için bir takım yemekler seçerekHangi amaca ihtiyacınız olduğuna hemen karar verin. Romantik randevular, porselen tabaklar ve neşeli şenlikler için temiz kutular için bir kutuda sıradan bir çanta satın alabilirsiniz, ancak içindeki gerekli ve ilginç eşyaların sayısı çok daha fazladır. 6 kişilik piknik seti

Açık havada mobilyaya ihtiyacınız var mı?

Son zamanlarda, piknik için bir dizi mobilya -sık sık vahşi içine çıkmak isteyenler için gerçek bir bulmak. Artık arabayı hacimli masa ve sandalyelerle tıklatmanıza gerek yok: Kompakt, ama aynı zamanda uygun setler minimum yer kaplayacak.

Mobilya farklı olduğunu belirtmek gerekirkalitesi. İnan bana, size bir yıldan fazla hizmet edecek. Masalar, sandalyeler, şezlonglar, hamaklar, açık hava sporları için şemsiyeler - tüm bunlar kafelerde değil arkadaşlarınızla ve akrabalarla daha fazla zaman geçirmenize izin verecek, ancak doğada, balık tutmaya.bir bavul piknik için ayarlar

Satın alma işlemini doğru yapıyoruz

Piknik için mobilya seçerken, aşağıdaki parametrelere dikkat etmelisiniz:

 • Boyutlar. Nesneler hantal olmamalıdır.

 • Ağırlık. Mobilyayı seçerken, bu rakamı ayrı ayrı izleyin. Nesneler çok ağır olmamalı, ışık olmamalı, rüzgarın rüzgârlarından üflenmemelidir.

 • Malzeme. Kural olarak, benzer ürünler yapmak için alüminyum ve ahşap kullanılmaktadır. Dayanıklıdırlar, özel bakım gerektirmezler.

 • Kalite oluşturun. Bağlayıcılara, ek (yedek) eşyaların kullanılabilirliğine dikkat edin.

Ürünü satın alacağınız zaman, müşteri yorumlarını kontrol ettiğinizden emin olun ve garantinin sağlanıp sağlanmadığını öğrenin.

Piknik için takımlar ve mobilyalar - yeri doldurulamaz şeylerAktif rekreasyon gibi doğaya seyahat eden kişilerin kullanımı. Kompakt, güvenilir ve kullanışlı. Aynı zamanda fiyatlama politikası da memnun. Büyük bir ürün yelpazesi sayesinde ekonomik bir seçenek seçebilirsiniz.

Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 2019

Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 2019

Related news

 • Hidrojen Peroksit İle Gelen Güzellik
 • Fındıkzade tatlısı nasıl yapılır
 • ŞİŞ İLE EBRULİ YAPRAKLI ŞAL TARİFİ
 • Patlamalı kısa saçlı dudak saç modelleri (fotoğraf)
 • Karamelize Soğan ve Keçi Peynirli Yeşil Salata

 • Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 76

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı


  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 84

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 67

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 98

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 15

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 23

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 22

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 96

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 3

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 55

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 71

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 20

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 41

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 85

  Piknik için ayarlar: şık, kompakt, kullanışlı 55