Pil Delta: yorumlar 2019

Pil Delta: yorumlar 2019 Pil Delta: yorumlar

Pil Delta: yorumlar

Delta piller üretirhelyum ve ayrıca kurşun-asit tipi. İlk seçeneği düşünürsek, o zaman güvenlik sistemleri için en uygunudur. Bu tip akülerin eşik voltajının göstergesi 12 V'u geçmez. Büyük aşırı yükleri kaldıramazlar.

Kurşun asitli modelleri düşünürsek, o zamanTaşınabilir cihazlar veya acil durum aydınlatmaları için idealdir. Delta piller hakkında daha fazla bilgi edinmek için müşteri geri bildirimlerini gözden geçirmelisiniz.

pil deltası 12v

"Delta 6012" modeli hakkında yorumlar

Bu piller 12 V'ta üretilmektedir. Bu durumda, kapasite parametresi 110 Ah'ye eşittir. Doğrudan bu modeldeki plaka kurşundan yapılmıştır. Alıcılar göre, model çeşitli taşınabilir ekipman için uygundur. Sorun olmadan ücretlendirilir. Sahiplere göre, cihaz eksi sıcaklıkta saklanabilir.

İçindeki ayırıcı cam elyaftan kullanılır. Bu durumda elektrolit AM serisine uygulanır. Yedekleme gücü için bu model uygun değildir. Modelin sadece doğru akımla şarj edilmesinin mümkün olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Piyasada batarya satın almak için kullanıcı 1200 ruble fiyatından yararlanabilir.

Delta 6033'e Genel Bakış

Kurşun-asit aküleri Delta 6033 dahatüm farklı kontrol sistemleri uygundur. Tıp alanında da talep görüyorlar. Bu cihazın kapasitesi 230 Ah. Bütün model 3.2 kg ağırlığındadır. Alıcılara göre, levhalar çok nadiren oksitlenir.

Ancak, modelin olumsuz yönde olduğunu unutmamak önemlidir.sıcaklığı saklamamak daha iyidir. Cihazın eşik voltajı 10 V seviyesindedir. Pil ömrü ortalama beş yıldır. Kurşun-asit bataryaları Delta 6033, 1500 ruble fiyata satılmaktadır.

piller delta 12v

Pillerin tanımı "Delta 6045"

Bu piller Delta 6V incelemeleri en çok alçeşitliliği. Bazıları, taşınabilir cihazlar için uygun olduklarına inanmaktadır. Bu durumda, model döngüsel bir modda çalıştırılabilir. Mallar için düşük fiyattan bahsetmek de önemlidir. Bununla birlikte, modelin dezavantajlarını dikkate almak önemlidir. Her şeyden önce, onun tasarımıyla ilgileniyorlar.

Bu durumda kapak oldukça hızlı bir şekilde oksitlenir. Yedek güç kaynağı için model uygun değildir. Pil ömrü beş yıldan fazla değildir. Cihazın eşik voltajı 6 V seviyesinde. Aşırı yük maksimum 3 A'ya dayanabilir. Modelin herhangi bir pozisyonda çalışmasına izin verilir. Bununla birlikte, pillerin büyük boyutlarından bahsetmek önemlidir. 3,7 kg ağırlığında. Piyasa modelinde 1200 ruble fiyattan satıldı.

Pil "Delta 6100" hakkında fikir

Bu jel akü Deliği harikaAcil aydınlatma için. Akü voltajı eşiği 12 V'ye eşittir. Doğrudan cihazdaki terminaller iki telli tiptedir. Bu durumda ayırıcı tamamen fiberglastan yapılmıştır. Göstergelere inanıyorsanız, o zaman modeli taşımak oldukça basittir.

Eksi sıcaklıkta, akümülatörlerizin verilir. Cihazın üst platini tamamen kurşundan yapılmıştır. Maksimum yük 3,5 A'da izin verilir. Bu durumda kapasite 90 Ah'dir. Cihazdaki emniyet valfi eksik. Belirtilen bataryayı satın al, 1700 ruble fiyatından yararlanabilir.

jel akü deltası

"Delta 1212" batarya hakkında yorumlar

Bu delta pil sadece uygun değildirAcil aydınlatma, aynı zamanda çeşitli taşınabilir ekipman için. Cihazın eşik voltajı 10 V'a eşittir. Sistemin maksimum kapasitesi 130 Ah'ı geçmez. Pil ömrü altı yıldır. Cihazdaki Kafes, bir kurşun tipinde kullanılır. Modelin ayırıcısı standart olarak cam elyafıdır.

Minimum Akü Sıcaklığı-20 dereceye eşittir. Cihazı sadece doğru akımla şarj edin. Akü elektroliti olarak sülfürik asit kullanılır. Modelin enerji yoğunluğu oldukça yüksektir. Su ilavesine gerek olmadığını belirtmek de önemlidir. Piyasadaki batarya verileri yaklaşık 1100 ruble.

piller delta yorumlar

Delta 1222'ye Genel Bakış

Bu Delta motor aküler yakın zamandabüyük talep var. Bu durumda, maksimum aşırı yüke 3 A'de izin verilir. Doğrudan hizmet ömrü beş yıldır. Modelin genellikle taşınabilir cihazlara servis yapmak için satın alındığını da unutmamak gerekir. Döngüsel ve tampon modunda çalışabilir. Cihazdaki terminaller iki telli bir tipte kurulmaktadır. Modelin durumu tamamen mühürlenmiştir.

Elektrolit sızıntısı ile problemler çok ortaya çıkıyornadir. Kapasite göstergesi 175 Ah. Akünün izin verilen minimum sıcaklığı -25 dereceyi geçmez. Gaz rekombinasyon sistemi bunun için sağlanmamıştır. Modelin yedek güç için uygun olmadığını not etmek de önemlidir. Delta pil satın almak için kullanıcı 1300 rubleye sahip.

Pillerin tanımı "Delta 1245"

Bu piller medikal alanda kullanılmaktadır. Çeşitli kontrol sistemleri için de uygundur. Bu modelin hizmet ömrü altı yıldır. Bu durumda elektrolit AM işareti ile kullanılabilir. Pozitif plakalar tamamen kurşundan yapılır. Eşik voltajı modifikasyon müşteriye göre 3 A aşmaz 12 W. Gösterge Sistemi, maksimum yükte bulunan, model, kompakt ve çok ağırlığındadır. Bu durumda terminaller çok nadiren oksitlenir.

Emniyet valfi üreticisikauçuktan temin edilir. Pilin ayırıcısı standart olarak cam elyafı olarak kullanılır. Cihazdaki iç direnç seviyesi oldukça düşüktür. Gövde sızdırmaz, ancak mekanik hasar ile elektrolit sızıntısı kaçınılmazdır. Batarya 2 V de şarj edilebilir. Modelin enerji yoğunluğu yüksektir. Ayrıca, avantajlar döngüsel bir modda çalışma yeteneğini içerir. Satılık pil Delta 12V 1500 ruble bir fiyata.

piller delta 6v

"Delta 1207" modeli hakkındaki fikir

Bu piller kurşun ile yapılırtabaklar. Bu modeldeki durum tamamen sentetik reçineden yapılmıştır. Pil düşük sıcaklıklardan korkmaz. Bu durumda ayırıcı fiberglastan yapılmıştır. Göstergelerden bahsetmişken, eşik voltajı 10 V kadardır. İzin verilen maksimum aşırı yük 2,5 A'dır. Cihazdaki emniyet valfi eksiktir. Modelin kapağı oldukça sıkıca kapatıldı.

Kontrol sistemleri için batarya idealdir. Müşterilere inanıyorsanız, elektrolit sızıntısı nadirdir. Şarj pillerine 2 V'de bile izin verilir. Tampon modunda model iyi çalışabilir. Cihazı -45 dereceye kadar saklayabilirsiniz. Bir pil satın almak 1200 ruble fiyat edebilmektedir.

"Delta 1218" modeli hakkında yorumlar

Bu piller Delta incelemeleri sadece hak ediyorPozitif. Her şeyden önce, insanlar uzun bir hizmet ömrünü kutlarlar. Bu durumda pozitif plakalar kurşundan yapılır. Gerekirse, model döngüsel bir modda çalıştırılabilir. Yapının sıkılığı oldukça yüksektir. Alıcılara göre, model oldukça hızlı şarj oluyor.

Yüksek enerji yoğunluğundan bahsetmek de önemlidir. Doğrudan kendi kendine deşarj çok düşüktür. Cihazdaki gaz rekombinasyon sistemi sağlanır. Maksimum batarya kapasitesi 210 Ah. Bataryadaki elektrolit, AM serisi tarafından kullanılır. Aküler mağazalarda 1.740 ruble fiyatla satılmaktadır.

Delta 1226'ya Genel Bakış

Bu piller çok talep var. Jeofizik ekipman için idealdirler. Bazı kuruluşların yazarkasa hizmet sağlamak için cihaz satın aldıklarını belirtmek de önemlidir. Bununla birlikte, bataryalarla hala sakıncaları vardır. Her şeyden önce, yüksek kendi kendine deşarj belirtmek önemlidir. Eksi sıcaklıkta, Delta pili şarj etmek yasaktır. Bu durumda elektrolit AM serisine uygulanır.

Belirtilen pillerin eşik voltajı değil12 V'yi aşıyor. Acil durum aydınlatması için model iyi uyuyor. Pilin iç direnç seviyesi düşüktür. Ancak, cihazın maksimum kapasitesinin 120 Ah olduğunu düşünmek önemlidir. Bir kullanıcı satın alabilirsiniz 1200 ruble fiyatı olabilir.

"Delta 1240" modeliyle ilgili fikir

Bu motosiklet aküleri terminaller ile üretilmektediriki telli tip. Cihazdaki elektrolit sülfürik asit olarak kullanılır. Modeldeki sigorta kauçuktan yapılmıştır. Doğrudan ayırıcı fiberglastan kurulur. Yapının sıkılığı çok yüksektir. Sistem küçük mekanik hasardan korkmaz.

Bu durumda pozitif plakalarağır yüklere dayanabilir. Müşterilere inanıyorsanız, o zaman model sorunsuz olarak ücretlendirilir. Gerekirse, cihaz acil durum aydınlatması için kullanılabilir. Akünün izin verilen minimum sıcaklığı -20 derecedir. Ancak, don olayında, Delta pili şarj edilmemelidir. Zamanımızda 1100 ruble civarında bir bataryaya değer.

asit piller delta

Delta 1270'e Genel Bakış

Bu piller çok popülertıbbi küre. Yedekleme gücü için iyi uyuyorlar. Bu durumda, gözenek gerilimi 12 V'dir. İzin verilen maksimum aşırı yük 3.5 A'dır. Cihazın maksimum kapasitesi 140 Ah'ı geçmez. Bu durumda elektrolit AM serisine uygulanır. Pil sadece tampon modunda çalışabilir.

Taşınabilir cihazlar için model uygun değildir. Bu bataryanın ağırlığı 3,5 kg. Müşterilere inanıyorsanız, cihazı herhangi bir pozisyonda çalıştırabilirsiniz. Doğrudan ayırıcı fiberglastan kurulur. Kullanıcı cihazı -15 derecelik bir sıcaklıkta bile şarj edebilir. Pozitif levhalar kurşundan yapılmıştır. Gaz rekombinasyon sistemi kullanılmamaktadır. Pil satın alın Delta 12V kullanıcı 1600 ruble fiyatından yararlanabilir.

pil deltası

"Delta 1265" modeli hakkında yorumlar

Belirtilen pil farklıenerji yoğunluğu. İç Direnç seviyesi oldukça yüksektir. aygıtın eşik voltajı maksimum izin verilebilir yük 3 A. cihaz ve cam elyafı kullanılan ayırıcı yaralanmaktadır 12 V'tur. Üst plaka kurşun üreticisi yapılır.

Farklı kontrol sistemleri için model uygundurMükemmel. Limit kapasitesi 130 Ah. Yüksek enerji yoğunluğu, uzun pil ömrü sağlar. Malların düşük fiyatını dikkate almak da önemlidir. Piller piyasada 1300 ruble bir fiyata satılmaktadır.

Pil Delta: yorumlar 2019

Pil Delta: yorumlar 2019

Related news

 • Gece terlemesinin nedeni nedir
 • Selülit egzersizleri ile Etiketlenen Konular
 • Yağ Yakımınızı Hızlandıracak Muhteşem Detox Tarifleri
 • Çocuklarda Kabızlığı Geçiren Mühim Tavsiyeler İçin Tıklayınız
 • Diyabet Nedir, Belirtileri Nelerdir

 • Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar


  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar

  Pil Delta: yorumlar