Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 2019

Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 2019
16.07.2019

Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 81

Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler

Taşınabilen taşınmanın görünüşükarda daha önce keşfedilen her şeyden önce, insanlığın gelişen teknik yetenekleri tarafından önceden belirlendi. 1954 yılında Polaris şirketi kuruldu. Hittonlar tarafından keşfedilen ve monte edilen bir kar aracı, çok sayıda özel tekniğin önsözü oldu.

Kuzey Yıldızı

Dolayısıyla, İngilizce'den çeviri yaparken isim geliyorABD'nin kuzeyinde yaşayan Alan ve Edgar kardeşlerin Minnesota'daki şirketleri. Konumu ve yeni bir uzman firma adı için bir fikir olarak hizmet - Polaris. Komşu bir çiftliğin sahibi için zamanında satılan Snowmobile, basit bir isim aldı - Polaris No. 1.

Alıcı, yetenek konusunda çok hevesliydi.makineler hızla karlı düz boyunca ilerlemektedir. Komşular şanslı adamı kıskanç bakışları ile gördüler. O yıllarda, karlı yollar yalnızca atların kullanıldığı bir kızak üzerinde hareket edebilirdi. Kardeşlerin icadının görkemi devlet çiftliklerine hızla yayıldı. Diğer komşular da ulaşım parklarında kar arabası yapmak istediler.polaris kar arabası

Polaris daha fazla model hazırlamaya başladı. Alanın ve bölgenin dört bir yanından gelen emirlerden esinlenen Alan ve Edgar, makineleri birkaç sene boyunca kendi garajında ​​esnaf olarak topladı. Üretimi genişletmek için yeterli miktarda para biriktiren kardeşler, 1960'da model seri üretim yapmışlardır.

Şan ve görkemli

Hittons, hayat boyu işe yatırım yapmadısadece kazanılan para, aynı zamanda ruhunun bir parçası. Aşk iş yaparak, ABD'deki özel ekipmanların en iyi üreticileri arasında olduklarını ve Polaris şirketini kurdular. Kar aracı, özellikle ülkenin kuzey ve dağlık bölgelerinde yaşayan insanlar için çok popüler bir mal haline dönüştü. Şirket, dünyaca ünlü imalatçılarla eşit şartlarda rekabet eden ürünler üretti. Bu, uluslararası seviyeye girmesine izin verdi. Modeller sürekli iyileştirildi, bu da şirketin mallarına olan gevşeme talebini destekledi. Şirketin tarihinin yarısından daha fazla bir yüzyılı için çok çeşitli araçlar üretildi. Zengin model bir kar motosiklet serisine ek olarak, ünlü üretici motosiklet, ATV, aksesuar ve kıyafetler üretmektedir.

kar arabası polaris widetrak lx

Güçlü Polaris

Cesur teknik çözümler ve en son yenilikçi gelişmelerin kullanımı şirketi endüstri lideri yapmıştır. Bugün, şirketin serisi tüketicilerin en yüksek taleplerini karşılamaktadır:

 • Süspansiyonun sertliğinin pilotun ağırlığına basit bir şekilde ayarlanması. Her kullanıcının fiziksel özellikleri için cihazın performansını en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.
 • Kasa, cihazın güvenilirliğini artıran yüksek mukavemetli kompozit malzemelerden yapılmıştır.
 • Otomobilin yüksek gücü ve benzersiz yol tutuşu, Rush model serisinde tüketiciye sunulan Pro-ride teknolojisi ile arka süspansiyonun modern tasarımıyla sağlandı.
 • Üniteler ve meclislerin imalatında gelişmiş gelişmeler ve modern materyaller kullanılarak elde edilen göze çarpmayan ve güvenilir çalışma.
 • Pilotun güvenliği daha fazla dikkat çekmektedir. Şoförün, nakliye yönetiminde brüt hatalar yapmadığı sürece, sürüş sırasında yaralanma olasılığı neredeyse yok.

Karlı yollar fatihi

Snowmobile Polaris Widetrak LX sahipo dört çeker SUV ile rekabet etmesine izin yetenekleri. Modeli kolayca derin kar alanları üstesinden gelir. Geniş Kavrayıcı kayaklar ve hidrolik fren sistemi zeminde zor arazilerde kar arabası taşıma güvenli bir şekilde çalışması için fırsatlar sağlamaktadır. Böyle bir makinenin direksiyonuna oturan karlı ormanda veya çıplak karlı ovada donmuş göl yüzeyinde, üzerinde, tüm engelleri aşarak emin güvenebilirsiniz.

kar araci polaris widetrak

Yararlı model dizisi büyük bir kazanım elde ettiRusya topraklarında popülerlik. Profesyonel avcılar ve balıkçılar, çiftlik sahipleri, aktif aşırı eğlence severler bu modeli tercih ederler.

Düşük hız özelliklerine rağmen,Büyük manevra kabiliyeti, kar araci Polaris Widetrak 400 kg'a kadar kargo ile bir kızak çekebilir. Yolun kenarındaki bir kar esintisinde yakalanan bir araba, bu cihazın yardımıyla saklanabilir.

Lüks modeller

Snowmobile Polaris LX, rakiplerinden farklıdırgeliştirilmiş görünüm, daha pahalı kaplama. Deri koltuklar, ısıtmalı kontrol düğmeleri, entegre navigasyon sistemleri. Bütün bu eklemeler, operasyonu mümkün olduğunca rahat ve keyifli hale getirir. Dünya pazarında en popüler ve popüler olanlardan biri Polaris Widetrak LX kar araci. Güçlü ve güvenilir bir motorla donatılmış, büyük onarımlar yapmadan 40 bin kilometrenin üstesinden gelebiliyor. İki çalışma silindirinin her biri, ünitenin çalışmasında yumuşaklığın elde edilmesini sağlayan kendi karbüratörüyle donatılmıştır. Sıvı soğutma sisteminin üç radyatörü, aşırı ısınma motorundan yoksundur. İki radyatör, kar aracının hareket ettiği yüzeyi soğutmak için buz veya kar kullanabilmeleri için yerleştirilmiştir. Otomatik şanzıman ve azaltılmış şanzımanın varlığı, modelin çekiş özelliklerini açar. Yüksek ön cam, yolcu için ayarlanabilir sırtlık, modelin sıkı bir tasarımı, kıskanılacak sürüş özellikleri, rakiplerine göre kullanıcılara daha çekici görünüyor.

Kar Araci Polaris 600 Rush PRO-R

Model çok güçlü bir şekilde üretildihızlı ve tehlikeli sürüş tutkunlarının izlenimi. Spor araba klasik model hattının tam tersidir. Snowmobile Performance sınıfı, aşırı sevilenlere rakiplerine karşı somut bir avantaj sağlıyor.

kar araci polaris 600

Hafif ergonomik gövde, ayarlanabilirön süspansiyon, güçlü bir motor benzersiz yüksek hızlı sonuçların izini sürmenizi sağlar. Çapraz makine, sürücünün kar yamaçlarının düzensizliklerine dikkat etmemesine izin verir ve hız, pilotun korkusuyla sınırlıdır. Bu özellikler, modeli kendi sınıfında en popüler olanlardan birine dönüştürdü.

Hızlı araba

Geçen yılın bir yeniliği Polaris 800 kar arabası olduEjderha SP. Model, önceki dizilere göre daha fazla güce sahiptir. Geliştirilmiş gövde tasarımı, ünitenin daha agresif manevra yapmasına izin verdi. Hafif koltuk, rüzgar koruması ve ısıtmalı direksiyon düğmeleri, 200 km / saat hıza kadar rahat hissetmenizi sağlar.

kar araci polaris 800

Elektrikli marş, çekme çubuğu ve arka yokluğuTemel yapılandırmada gövde, geliştiricilerin karlı yollarda bir hız yarattığını gösteriyor. Akıllı ön ve arka süspansiyon, neredeyse 32 mm'lik kelepçelere sahip yeni bir RipSaw tırtılı - tüm yenilikçi kapanımlar çarpıcı hız sonuçları elde etmenizi sağlar.

polaris lx kar araci

Su soğutmalı motor ve iki adet795 kübik santimetrelik silindirler 154 l'de kapasite geliştirebilmektedir. a. Yüksek hızlı kar makinesi artmış çapraz ülke yeteneğinden yoksundur. Tırtılların kısaltılmış uzunluğu, düz, haddelenmiş kar veya buzlu su yüzeyleri üzerindeki spor yarışlarında tartışmasız bir avantaj sağlar.

Touring kar motosikletleri

Karla kaplı expanses üzerinden seyahat hayranlarırahat bir kar motosikleti seçin Polaris Touring - bu serideki cihaz uzun ömürlü geçişler için tasarlanmıştır. Yumuşak, rahat koltuklar, ısıtmalı eldiven, güçlü motor, geniş yakıt kapasitesi, IQ, modern süspansiyon, geniş kayaklar - tüm pilot ve yolcu rahat bir şekilde kullanımını sağlamayı amaçladık.

kar arabası polaris turu

Modellerinde sürekli tanıtım daha fazlaMükemmel yeni teknolojiler, kaygının pazarda lider bir konuma sahip olmasını sağlar. Büyük bir mühendis kadrosu günlük olarak en son gelişmeler üzerinde çalışır ve Polaris için liderlik sağlar. Bu üreticinin kar motosikleti uzun yıllar boyunca sahiplerini sürüş nitelikleri ve operasyondaki iddiasızlığı ile memnun edecektir.

Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 2019

Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 2019

Related news

 • Duyduğunuzda Şaşırmayacağınız Ancak Bilim Tarafından da Tescillenmiş 18 Gerçek
 • Tül Perde Yıkamanın Püf Noktaları
 • ANANAS ŞAL MODELİ YAPIMI
 • Chebab (pankek) tarifi
 • Evde Doğal Fondöten Yapımı

 • Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 26

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler


  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 6

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 77

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 7

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 44

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 69

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 39

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 74

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 18

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 99

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 72

  Polaris (snowmobile): özellikler ve eleştiriler 43