Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 2019

Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 2019
23.07.2019

Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 22

Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler

Genç Rus pop şarkıcısı PolinaGagarin, "Star Factory" TV şovu sayesinde ünlendi. Katılım anında sadece 16 yaşındaydı. Polina Gagarina'nın boyu ve ağırlığı 164 cm ve 57-58 kg idi. Bu göstergeler ortalama olarak kabul edilir.

Polina Gagarina boy ağırlığı

Polina Gagarina: biyografi, boy, ağırlık

Polina, hayatının ilk yıllarında Rusya'da değil, Rusya'daBurada annesi olan dansçı "Alsos" bale çalıştığı Yunanistan. 1993 yılında ailenin babası öldü, annesi ve kızı Rusya'ya geldi ve aynı yıl geri döndü. Yunanistan'da, kız Atatürk'ün okullarından birinin 1. sınıfına gitti. Yaz tatillerinde Saratov'daki büyükannesine geldi ve uzun tartışmalar ve ikna, Rusya'da yaşamak için kaldı. Torununu bir müzik okuluna kaydeden anneannesi oldu.

Polina'nın annesi sözleşme bittikten sonra Moskova'ya taşındı ve kızıyla birlikte götürdü.

Polina Gagarina biyografi büyüme ağırlığı

2003'te kız girmeyi başardı.TV şovu "Star Factory-2". Birkaç yalnız şarkı yaparak anında popülerlik kazanmış ve izleyici sevgisini kazandı ve sonunda projenin galibi oldu.

2005 yılında Polina, "New Wave" şarkısının yarışmasına katıldı ve 3. sırada yer aldı. Sonra Ukrayna'nın TV şovunda "Halkın Yıldızı" 2. sırada yer aldı. Ayrıca "Opera Phantom" adlı televizyon şovuna katıldı.

2007, şarkıcının başlangıcından önce geldi; ilk albümü çıkarıldı, evlendi ve bebeği oldu. Evlilik iki yıl sonra ayrıldı.

Polina Gagarina biyografi büyüme ağırlığı2008'de Irina Dubtsova ile düet yapan kız, "Kime? Neden? " Şarkı çok başarılıydı.

2019 yılında, şarkıcının kişisel hayatını anlatan ikinci albüm çıkarıldı.

Hamilelik sırasında, büyük oranda iyileşti, ancak doğumdan sonra kilo vermeyi başardı.

Televizyon projesinin bitiminden sonra "Fabrikayıldız-2 "genç şarkıcı kişisel hayatı ve çalışmayı üstlendi. O sırada ekrandan kayboldu ve yıldız partisinde neredeyse hiç görünmedi. o ekstra kilo çok kazanmıştır - Periyodik o Polina Gagarina yüksekliği ve kilo kadar yaygın ideallerinden belliydi İnternet fotoğrafları, su yüzüne çıktı.

Polina Gagarina yüksekliği ve ağırlığı

Büyük sahneye dönüş yapan şarkıcıGerçek bir zafer, kilo verdi ve tamamen imajını değiştirdi. Pauline Gagarin'in kendi hayranlarıyla paylaştığı gibi, boy, kilo, parametreler hayattaki en önemli şey değil, ama fiziği ile mutlu. Polina'ya dış değişiklikler çok zor verildi. Pratik olarak yarım yıl boyunca 40 kilo fazla kilo vermeyi başardı. Bu reenkarnasyon, kadınları ve beslenme uzmanlarını şiddetle şaşırttı. Ve birçoğu böyle inanılmaz bir sonuca nasıl ulaşılacağını bilmek istiyor.

Polina Gagarina'nın boyu ve ağırlığı asla mükemmel değildi. Ama aynı zamanda, ne çok zayıf, ne de dolu dolu değildi.


Polina Gagarina. Yükseklik / ağırlık - mükemmel oran

Hamilelik döneminde açlık sürekli işkenceye maruz kaldıKız Polina Gagarina gazetecilerle "Şişman, tatlı ve çok yüksek kalorili bir şeyler istedim." Büyüme, o anda kilo az endişeli kız.

Oğlu Polina'nın doğumundan hemen sonra sert oldukendini yemeğe sınırla. İradesini yoğunlaştırdı ve kontrolü yeniden ele geçirdi, çünkü nefret eden yağ birikintilerinden kurtulmak zorunda kaldı. Tatlı ve yağlı yiyeceklerden vazgeçmek için şarkıcı kolaylıkla yönetti. Doğumdan sonraki ilk haftada, sadece kereviz çorbası yediler. Sonra mono-diyete geçtim, yani günde sadece bir ürün yedim. İlk gün - beyaz pirinç, ikincisinde - tavuk göğsü, üçüncü - sebzeler ve onlardan çorbalar.

Pauline Gagarin'in büyüme ağırlığı parametreleri

Formları hamileliğe göre daha da rafine edildi. Daha sonra, Polina uygun beslenmeye ve dengeli beslenmeye geçti.


Kilo kaybetmek Moskova Sanat Tiyatrosu'nda çalışmasına yardımcı oldu

Kız tiyatroda okulu bırakmadı.Lise, gebeliğin son günlerinde bile sınıflara devam etti ve doğumdan sonra iki hafta içinde sınıfa geldi. Okul stüdyosunda eskrim ve drama dansı derslerine katılmak zorunludur. Bu nedenle, yemekte ciddi kısıtlamalar da ciddi fiziksel zorlama ile desteklenmiştir.

Bu arada, Moskova Sanat Tiyatrosu'nda şarkıcı çocuğunun babasıyla tanıştı.
Polina'dan Haziran 2019'da kırmızı diploma ile mezun oldu.


Gagarin diyet nasıl geçti?

Çünkü yemeğinde ciddi ve ciddi şekilde kısıtlanmışPolina Gagarina, boy, kilo normal bir orana geldi. Fakat bu tür kısıtlamalar nedeniyle, elbette, şarkıcının genel sağlık durumu ihlal edildi. Bundan dolayı, süt gitmişti ve kız bebeği emzirmeyi bıraktı.

Daha sonra Polina, kendi rejimini geliştirmeye karar verdi, günün rejimine uygun, uzun süre bağlı kalabildi. Ve en önemlisi - sağlığa zarar vermeden.

Polina Gagarina günde 4 kez besleniyor, sonGıda alımı - en geç 18 saat. Diyet yemekleri, en az miktarda yağ ekleyerek, nazikçe ısıl işlemle hazırlar. Birçok şenlikli masalarda ve sosyal etkinliklerde bulunan her türlü raznosolü yemesine izin vermez. Gereksiz bir şey kullanmayın, bu yüzden ertesi gün sıcak kalori yakmak zorunda kalmazsınız.


Diyet Gagarin prensibi

Dengeli bir diyete bağlı kalmak daha iyidir.daha sonra sert bir diyete oturun ve kendinizi her şeyle sınırlayın, diyor "diyor Polina Gagarina," Beslenme ile ilgili bazı basit prensipleri izlerseniz, boy ve kilo normale uygun olacaktır:

 • Diyet yağlı, kızarmış gıdalar, fast food, herhangi bir tatlı ve hamur işleri, alkollü içecekler hariç.
 • Yağsız et ve balık çeşitleri, herhangi bir tahıl, meyve, sebze, çilek, kuru meyve ve meyve ve sebze suları yiyebilirsiniz.
 • Günlük yiyecek alımı kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve akşam yemeğine bölünmelidir.
 • Son yemek - yatmadan önce en geç 4 saat.
 • Spor salonunda düzenli eğitim olmalı ve dans sınıfları da figürün bakımında yardımcı olacaktır.

Polina Gagarina'in yüksekliği ve ağırlığı

Böyle bir beslenme sistemi korunmaya yardımcı olurmükemmel durumda, Polina Gagarina'nın resmedildiği sayısız fotoğrafa bakarak bunu görebilirsiniz. Yaş, boy, şu an 28 yaşında şarkıcının ağırlığı, 164 cm ve 47-48 kg.

Diyetisyenler Ne Diyor?

Gagarina Polina Sergeevna, ağırlığı, büyümesayısız taraftarın tartışıldığı konular, bugün neredeyse ideal oranlara ulaşabildi. Bununla birlikte, birçok kişi, normal ağırlığı - 54 kg olan 164 cm'lik büyümeyle küçük bir hudovat olduğunu söylüyor.

Bir çocuk hamile olduğunda, kadınlar genellikle değişirkarakter ve davranış. Pauline kendini hiçbir şeye sınırlamadı, fazladan kilo aldı. Doğum yaptıktan sonra formu geri almak için çok katı yöntemlere başvuruldu. Öldürdüğün bu konuda ne düşünüyor? Uzmanlar, mono-diyetlerin emziren anneler için kesinlikle yasak olduğunu söylüyorlar. Bebeğin anne sütü ile beslenmesinden daha fazla kilo veremezsiniz.

Polina doğru bir şekilde reddettibüyük kısıtlamalar. Genel olarak, prensipleri doğru ve sağlıklı beslenme ile tamamen tutarlıdır. Hala içme rejimini gözlemliyor ve fiziksel aktivite ekliyorsanız, sağlıklı bir yaşam tarzına tam uyum sağlayabilirsiniz.

Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 2019

Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 2019

Related news

 • TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI BAMBU ÖRGÜ DESENİ YAPILIŞI
 • Yerli Şampuan Markaları Hangileridir
 • AMH testi nedir AMH Testi Ne İçin Kullanılır AMH Seviyesi Düşük Çıkarsa Ne Olur
 • Fesleğen: Kışa farklı şekillerde hasat
 • Sürpriz Kurabiye

 • Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 63

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler


  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 70

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 79

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 13

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 100

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 38

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 75

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 36

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 86

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 58

  Polina Gagarina: boy, kilo, yaş. Pauline Gagarin hakkındaki ilginç gerçekler 94