Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 2019

Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 2019

Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 85 24.02.2019, 12:08

Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri

Rusya'nın en popülerleri arasındavideo kaydediciler marka üreticileri - Prestige. Bu firma tarafından üretilen cihazlar, fonksiyonel, üretken, istikrarlı ve aynı zamanda uygun fiyatlı olarak karakterize edilir. Uygun marka altında piyasaya sunulan DVR 390'a özgü bu özellikler ne ölçüde? Ana özellikleri nelerdir?

Prestige DVR 390 değerlendirme

Üretici hakkında genel bilgi

Başlamak için - marka hakkında bazı bilgilerSöz konusu kayıt memuru üreten Prestige. Bu şirket, 2009 yılından beri Rusya pazarında faaliyet göstermektedir. marka onlar için video kaydediciler, radar dedektörleri, navigasyon farklı türde yanı sıra aksesuar temini konusunda uzmanlaşmış - özellikle pilleri. marka Prestige altında Ürünleri şirketi teknolojik olarak gelişmiş ve rekabetçi çözümler ile pazar sağlamamıza olanak tanır gelişmiş ekipman kullanılarak Kore'de büyük fabrikalarda üretilir.

Cihaza Genel Bakış

DVR Prestige DVR 390, hakkında değerlendirmeTeknoloji meraklılarının tematik portallarına dağıtılan, bütçe cihazlarına ait olan ve aynı zamanda çok rekabetçi bir işlevsellik düzeyi ile karakterize olan. Cihaz günün herhangi bir saatinde kaliteli çekim sağlar.

DVR Prestige DVR 390 (değerlendirmeden edinildiKullanıcıların özellikleri hakkında - son derece pozitif), 1920 x 1080 çözünürlükte çalışabilen, 2,7 inç diyagonal büyük, yeterli bir dokunmatik ekrana sahiptir. Kayıt cihazı tarafından sağlanan çekim hızı saniyede 30 karedir. Novatek 96650 işlemci, cihaz için yeterli performans sağlar.

Prestige DVR 390 müşteri yorumları

Cihaz uygun bir döner braket ile donatılmıştır. DVR size karanlıkta fotoğraf çekmek için izin veren bir kızılötesi ışığı vardır. işlevi WDR, sen çekerken ışık koşullarını optimize ederek görüntünün bilgi içeriğinin geliştirmesine olanak tanıyan - diğer göze çarpan özellik cihazın arasında.

Cihaz dahili bir mikrofon ile donatılmıştırVideo kaydıyla senkronizasyonda ses kaydı sağlar. Cihazın kolaylık, DVR kolaylık ile kombine Prestige DVR 390 (müşteri yorumları bunu teyit edebilir) sağlayabilen iyi bir çekim kalitesi.

Cihazın kompakt boyutu, ön camın üzerine yerleştirmenize izin verir, böylece görüntüyü etkilemez. DVR, video kayıtlarını ekranda görüntüleme fonksiyonuna sahiptir.

Olumlu olarak nitelendirmeyi düşünürsekCihaz Prestige DVR 390 incelemeleri, cihazın avantajları, G-sensörünün varlığında, DVR kullanıcılarına göre. Bu, ilk olarak, DVR'nin tüm stabilitesinin, frenleme sırasında düz olmayan yüzeylerde hareket etmesini sağlamanıza olanak tanır.

Uygun bir sensör tipi aktifdiğer birçok modern cihazda yüklü. Örneğin, bir akıllı telefon gibi. Prestige DVR 390, - Bu özellik ile ilgili incelemeler oldukça yaygındır, - ayrıca bir hareket sensörü ile donatılmıştır.

Genel olarak, temel yetenekler veYukarıda bahsettiğimiz gibi, bütçe segmenti için geçerli olmakla birlikte, üretilebilirlik ve üretkenlik için modern gereklilikleri tam olarak karşıladığı gerçeğine rağmen, göz önünde bulundurulan fonksiyonlar.

görünüm

Device Prestige DVR 390, harici hakkında değerlendirmeEn yaygın olanları arasında kompakt bir yapıya sahip olan, yüksek çözünürlüğe sahip bir ekranın kapladığı önemli bir alan vardır. Yanında DVR'nin kontrol tuşları bulunur.

Braket üzerindeki cihaz sabittir, bu da bir vantuz vasıtasıyla aracın ön cama sabitlenir. Gerekirse DVR farklı yönlerde döndürülebilir.

Cihazın Prestige DVR 390 modelinin görünümünü nasıl tanımlarsınız? Cihazın fotoğrafı aşağıda.

Prestige DVR 390 yorum açıklaması

Kullanıcılara göre görünüşüCihazın en uygun kompaktlık kombinasyonunu, ana sabitleme elemanlarının yerleştirilmesini kolaylaştırma, multimedya verilerini görüntüleme işlevlerine hızlı erişim ve cihaz ayarlarını olduğunu kabul etmenizi sağlar. DVR, aracın ön camından kolayca takılır ve çıkarılır.

karakteristikleri

Şimdi Prestige DVR 390'ın ana özelliklerini daha ayrıntılı olarak ele alıyoruz. Onlarla ilgili yorumlar da tematik portallarda buluşanlar arasında en popüler olanlardan. Cihaz ile donatılmıştır:

- Özel teslimat durumuna bağlı olarak kahverengi veya siyah renk örneği;

- Hareket sensörü;

- G-sensörü;

- Arka ışık;

- 4 MP çözünürlükte, 1/4 inç ve 6 lensli bir matristen dönebilen, 170 derece görüş açısıyla çekim yapabilmenizi sağlayan bir kamera;

- işlemci tipi NTK96650;

- Yerleşik 12-24 V voltajda şarj edilebilen 450 mAh dahili pil kapasitesi.

Cihazın ana fonksiyonları arasında:

- MOV dosya türünde kayıtla, saniyede 30 kare hızında 1920 x 1080 çözünürlükte video kaydı;

- 4032 x 3042 piksel çözünürlükte fotoğraf;

- Zaman ve tarihin yansıması ile sürekli döngüsel video kaydı sağlanması;

- Gece çekimi;

- 32 GB'a kadar microSD hafıza kartına veri yazabilir.

Cihaz popüler iletişim arayüzlerini destekler - AV, miniHDMI, miniUSB. DVR -40 derecelik bir sıcaklıkta çalışır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bir işlemci tipi ile donatılmıştırNTK 96650 cihazı Prestige DVR 390. Sahiplerin cevapları, cihazın karakteristik tahminlerini, ilgili özelliklerden hareket ederek üstlenebilir. İşlemcinin özelliklerini daha detaylı incelemek yararlı olacaktır.

DVR 390'da İşlemci NTK 96650: özellikleri ve performansı

Uzmanlar belirttiği gibi, söz konusu işlemciyasal olarak Novatek doğrultusunda en üretken oldu. Özelliği, çok farklı işlevlere sahip cihazlarda kullanılma ihtimalidir. Özellikle, söz konusu cihazın sahip olduğu kişiler.

Prestige DVR 390 değerlendirme eksiklikleri

DVR 390 cihazına takılı işlemci,FullHD biçimi, hem de resimler dahil - mükemmel video akışı işlenmesi için uygundur. Böyle WDR olarak devayse uygulanan algoritmalar belirtilen işlemci yetenekleri, teşekkürler. Onlar yukarıda belirtildiği gibi, olan görüntünün bilgi içeriğini artırmak için izin verir.

Yüklenen işlemcinin özelliklerini göz önünde bulundurunPrestige DVR 390'da. Bu özellik ile ilgili sahiplerden gelen geri bildirimler, cihazın kullanıcılar tarafından değerlendirilmesi açısından da büyük önem taşıyor. İşlemcinin özellikleri, cihazdaki en önemli fonksiyonel modüllerin etkileşimini sağlamaya izin verir.

Cihazla ilgili yorumlar

Şimdi hakkında söylenenleri inceliyoruzCihazı doğrudan kullanıcılara Prestige DVR 390 inceleme fonksiyonlarının pratik kullanımında yansıtıcı deneyim aşağıdaki ana kategorilere ayrılabilir:

- Cihazın işlevselliğinin değerlendirilmesi, cihazın yönetiminin rahatlığı;

- Kararlılık, DVR performansı hakkında geribildirim;

- Cihazla oluşturulan video ve fotoğrafların kalitesi hakkında görüşler;

- Cihazın kalitesine ve fiyatına ilişkin geri bildirim.

Aynı zamanda, cihaz hakkındaki geri bildirimler, tematik portallar üzerinde hem esası bağlamında hem de içerdiği eksiklikler açısından mevcut olabilir.

Cihazın işlevsellik açısından avantajları ve dezavantajları: kullanıcı derecelendirmeleri

Kullanıcılar gibi, ana işlevleri ileSöz konusu DVR tamamen doğru. Cihaz, yüksek kaliteli bir ses bandıyla birlikte yeterli düzeyde netlikte video kayıtlarının oluşturulmasını sağlar. Cihazın özelliklerinde öngörülen görüş açısı, genellikle DVR'nin gerçek kullanımında sağlanır. Kayıtçı tahminlerini kullanmanın rahatlığı üzerinde de ağırlıklı olarak olumludur. Cihazın kompaktlığı, temel işlevlerini yönetme kolaylığı ile birleştirilmiştir.

Prestige'nin özelliklerini inceleyerek seçersenizDVR 390 incelemeleri, cihazın eksiklikleri, aralarında hala çok kaliteli gece çekimleri yapılmıyor. Bazı kullanıcılar, kasanın montajından şikayet ediyorlar: araç düz olmayan bir yüzey üzerinde hareket ettiğinde, DVR ya da daha ziyade durumu, cihazın bazı harici elemanlarının gevşek bir şekilde temas ettiğine işaret eden bir sarsıcı ses çıkarır.

Prestige DVR 390 değerlendirmeden edinildi

Cihazın kullanıcı geribildiriminde kararlılığı

Yani, karakteristikte detaylara bakarsakPrestige DVR 390 incelemesi, kendi talimatlarında verilen cihazın tanımı, genel olarak gerçek işlevselliğine karşılık gelir. Ancak cihaz ne kadar kararlı?

İşlevsellik önemli bir özelliktir, ancakCihazın temel özelliklerinin kullanımı, işlemindeki arızalara eşlik etmemelidir. Bazı kullanıcılara göre, gece modunda, cihaz genel olarak iyi bir görüntü sağlar. Ancak bazen görüntünün netliğinde bir azalma olur. Bazı kullanıcılar tarafından belirtildiği gibi, bir hafıza kartına dosya yazılırken hata oluşur. Fakat benzer bir problem, açık bir şekilde, veri depolama için uygun kartları kullanan çok sayıda cihazı karakterize ediyor.

DVR'ın performansı hakkında yorumlar

Yukarıda belirttiğimiz gibiYüksek performanslı işlemci DVR Prestige DVR 390. Cihazın bu özelliği ile ilgili geri bildirim çok olumlu. Kullanıcıların cihazın yeterince yüksek bir hızına dikkat etmeleri, operasyonlarında dikkate değer bir asılılık olmaması, cihazın temel işlevlerine hızlı erişim, DVR'ı bir dokunmatik ekran kullanarak hızlı bir şekilde yapılandırma yeteneği şaşırtıcı değildir. Yüksek performanslı işlemciler sayesinde, kullanıcılar video işleme ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla iyi bir şekilde örtüştüğüne inanıyor ve cihazın temel işlevlerinden sorumlu olan çeşitli donanım modüllerinin etkileşimini sağlıyor.

Prestige DVR tarafından 390 değerlendirme

Video ve fotoğrafların kalitesiyle ilgili yorumlar

Hangi fotoğraf ve videolar yapabilir?video kaydedici Prestige DVR 390? Bu özellik ile ilgili kullanıcılardan gelen geri bildirimler de olumludur. Cihaz sadece video dosyalarını kaydedememekte, aynı zamanda bir ses kaydıyla kayda eşlik etmekte ve gerekirse fotoğraf çekebilmektedir. Cihaz tarafından desteklenen içeriğin tüm kullanıcıları, hem çözünürlük için içerik parametrelerine uygunluk hem de en iyi renk gamı, resmin doygunluğu ve ses durumunda ses hacminin isteklerini göz önünde bulundurarak yüksek kalite gereksinimlerini karşılamaya kararlıdır. ses parçasının kararlılığı.

Cihazın kalite ve fiyat oranının değerlendirilmesi

Bir kalite ve fiyat paritesinin tahmini açısındanCihazların Prestige DVR 390 değerlendirmeleri son derece olumlu. Cihaz bütçe fiyat kategorisine aittir ancak aynı zamanda çok rekabetçi bir performans sağlar. Ek olarak, cihazın bazı avantajları, kullanıcı tarafından belirtildiği gibi, tasarımını karşılaştırarak, yönetim ara yüzlerini daha yüksek fiyat kategorilerindeki rakip çözümlerle karşılaştırarak karakterize edilebilir.

Böylece, yansıtma deneyimini analiz edersekCihazın Prestige DVR 390 müşteri incelemesi kullanılarak, teknoloji meraklılarının söz konusu cihaza olan olumlu tutumlarını, söz konusu cihaza fonksiyonlarını kullanmanın pek çok yönüne göre düzeltmek mümkündür. Bu cihaz kullanımda ve konfigürasyonda elverişli, işlevsel, üretken, istikrarlı ve Rus mağazalarında nispeten düşük bir fiyatla - 4000 ruble'ye kadar. Cihaz, ana donanım bileşenlerinin yüksek düzeyde üretilebilirliği ile karakterizedir, özellikle de işlemcinin, video kameranın yeteneklerini ve DVR'nin aktif kullanım modunda kararlılığını sağlamaktan sorumlu olan modülleri göz önünde bulundurursak.

özet

Yani, böyle bir cihazın özelliklerini inceledik,DVR Prestige DVR 390 olarak, bu konuda yorumları. Birçok kullanıcıya göre, bu çözüm, nispeten düşük bir fiyata en iyi performans ve işlevsellik ile karakterize edilenlere atfedilebilir. Bu DVR'nin sahipleri, cihazın içine yerleştirilen ekranın rahatlığını, kameranın günün herhangi bir saatinde büyük bir görüş açısında fotoğraf çekmenize izin verdiğine dikkat çekiyor.

Yansıyan görünümleri takip edersenizCihazın niteliğini belirten Prestige DVR 390 incelemesi, fotoğraf makinesinin geniş açılarda çekim yapabilmesi, çevreyle ilgili genel bakış açısından en bilgilendirici niteliktedir. Çok kullanışlı, aşırı yükleme sırasında cihazın stabilize edilmesidir. DVR'nin bir teknolojik kamerası tarafından sağlanan yüksek kalitede çekim ve fotoğraf çekimi not edilir. Cihaz yüksek çalışma hızı ile karakterizedir. Birçok açıdan bu, yüksek performanslı bir işlemcinin varlığından kaynaklanmaktadır.

DVR, her ikisini de oluşturmanıza izin verirvideo dosyalarını ve resimleri yeterince yüksek çözünürlükte ve 32 GB'a kadar harici hafıza kartlarına kaydedebilirsiniz. Çeşitli iletişim teknolojilerinin yanı sıra, microSD gibi ortak kartlar için desteğin kullanılabilirliği, cihazın evrenselliğini sağlar. Bu arayüzler sayesinde, örneğin DVR'ın içeriğini telefona kaydedebilirsiniz. Prestige DVR 390 (bu seçenekle ilgili yorumlar da pozitiftir), en yaygın formatlarda dosyalar oluşturur, bunlar kural olarak üçüncü taraf cihazlarda herhangi bir sorun olmadan tanınırlar. Asıl önemli olan, yüksek çözünürlüklü verileri işlemek için destek açısından yeterli performansa ve görüntü özelliklerine sahip olmalarıdır.

Smartphone Prestige DVR 390 yorum

Söz konusu cihazın dezavantajları azdır. Aynı zamanda, hepsi bu DVR için tipik olarak kabul edilemez ve kesinlikle diğer markaların çözümleriyle karşılaştırıldığında cihazın rekabet gücünü azaltmak için bir kriter olarak görülmemelidir.

Bir hafıza kartına dosya yazarken hatalar,Vücut elemanlarının yeterince sıkı teması, sadece video kayıt cihazlarında değil, birçok türde cihazda bulunur.Bu nedenle, Prestige DVR 390 gibi cihazla ilgili incelemeleri araştırarak, bu cihazın oldukça iyi seviyede olduğu sonucuna varabiliriz. Temel kullanıcı görevlerinin çözümü ile başa çıkmak. Aynı zamanda, fiyatı diğer markaların tekliflerinin arka planına karşı oldukça rekabetçi.

Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 2019

Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 2019

Related news

 • Süt Dişinden Kök Hücre
 • Portakal Dilimi Bebek Yeleği Yapılışı
 • Çocuk Hakları ve Medya
 • Rusyadaki en küçük cumhuriyet: bölge, nüfus
 • Göz Kremlerini Neye Göre Seçmeliyiz

 • Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 88

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri


  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 46

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 30

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 46

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 17

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 53

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 17

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 50

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 90

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 75

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 74

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 93

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 38

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 3

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 23

  Prestige DVR 390: yorumlar ve özellikleri 52