fotograflar resim Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız
Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 54 15.02.2019, 12:43

Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız?

Doğal olarak, doğaüstü doğanın varlığıKuvvetler ve paranormal fenomenler hepsine değil inanılıyor. Yolsuzluk, kötü göz, aşk büyüleri - insanlar sağlıkta ciddi bozulma, işte ve ailede sorunlar için mantıklı bir açıklama bulmaya çalışırlar. Bununla birlikte, bunların çok geniş ve hacimli kavramlar olduğunu bilmek gerekiyor. Bu nedenle hasarın nasıl yağmalanacağını anlamak gerekir.

yağma nasıl

Sihirli davranmanın gerekliliğini bilmek önemlidirdoğaüstü güçlerin yardımı ile yol yalnızca profesyonel olabilir. Nasıl bozguna uğrar ve ne yapar? Bu terim korkunç, karanlık, yıkıcı, negatif enerjinin yardımıyla bir cisime saldırmak demektir. Böyle bir etki kesin olarak doğrulanamayan ve doğrulanamayan bir suçtur.

Profesyonelleri nasıl yağmalısınız? Bu, geniş ve oldukça hacimli bir konsept olduğundan, her durumda, tamamen farklı şekillerde kendini gösterir. Karanlık büyücülerin her türlü en sevilen tekniklerinden birkaçını seçebilirsiniz. Her şeyden önce, ölü, su filizli, her türlü büyüden bahsetmeliyiz. Mezarlık arazisi ve tuzu (bir kez daha komplike) hasar vermek için sıklıkla kullanılır. Bütün bunlar daha sonra yiyecek, şampuanlar, içecekler, evin veya dairenin önünde dağılmış halde, giysiler veya bir işyeri üzerine döküldü.

bozulmayı nasıl bilebilirim?

Nasıl bozguna uğrar ve sürecin ne anlamda? Büyülü bir okült prosedürü için bir enerji iletkene ihtiyaç duyulur. Neredeyse her şey onlara hizmet edebilir. Bununla birlikte, gerekli bir şart vardır: bu nesne ile mağdur arasındaki doğrudan bağlantı. Örneğin, harika bir seçenek bir saç fırçası, ruj, süs eşyaları, bir mendil, bir kalem olabilir. Cisim mağdurla ne kadar uzun süre bağlanırsa hasar o kadar güçlü olur.

Zararı üçüncü parti ürünlerin yardımıyla nasıl yağarız? Kurbanlar evlerinden nereden geldiği belli olmayan bir şey bulduklarında durumlar vardır. İğneler, şeker, sabun olabilir. Önemli değil - zaten bu konuyla yakından ilgilenmeniz gereken bir işarettir.

kılavuz hasarı

En büyük hasar ölümün kopuşudur. Yüzyıllardır warlocks-veretniki pratik var geleneksel Rus yöntem, mezarlığın kullanımı ve ölüm konusunda doğrudan ilişkilidir. Bu "örme" olabilir (bacak ve merhumun kollarını bağla bant,), tabuttan çivi, çelenk, mezarlarından çiçek ve cesedi bile kemikleri. Başka bir durumda, büyücü bazı sihirli deyimiyle ve yapılan damage fısıldayan, konu veya mağdurun görüntünün tabutuna koyar.

Negatif etki, uzaktan indüklenirProfesyonel bir büyücü - bu çok ciddi bir meseledir. İnsanlar genelde "Eğer bozulmanın nasıl biliyorsun" ve sor "onu etkisiz hale nasıl." Ancak, burada tek gerçek çözüm başka bir profesyonel ile iletişim kurmaktır. zedelenmelerine kaynak ve nesne, bilgili sihirbaz ters yönde negatif nötralize ve hatta yönlendirmek mümkün olacaktır. Ama yine de arzu edilir ve uyanık olmaya değil, gelişigüzel yine bu öğeleri bulursanız, bu garip nesnelerin varlığında ve her durumda evde yastık kontrol, onları dışarı atmak tutmazsa giyim ve eşyaların ifade eder.

Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınızresim Fotograf galeriler

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Yağlı Fasulye
 • Sonbahar Depresyonunda Mısınız
 • Ailesiyle 1 saat ifade verdi

 • Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 77

  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız


  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 87

  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 36

  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 74

  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 60

  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 57

  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 54

  Profesyonel büyücüleri nasıl yağmalısınız 6