Prostamol: kullanım talimatları 2019

Prostamol: kullanım talimatları 2019

Prostamol: kullanım talimatları 51 20.02.2019, 14:19

Prostamol: kullanım talimatları

Yaygın olarak yayınlanan ilaç "Prostamol"Eczaneler reçetesiz satılmaktadır. Bu nedenle, aslında, her insan tarafından kullanılabilir ve prostatla ilgili sorunları olduğunu fark eder. Ancak, ilacın bir doktor tarafından reçete edilmesi en iyisidir, çünkü kontrendikasyonları vardır. Ayrıca, herhangi bir komplikasyon olmaması için resepsiyonun dozunu ayarlamak da gereklidir.

Bir doktorun reçetesini almadan önceHazırlık "Prostamol", kullanım talimatları okunmalıdır. Ne de olsa, broşür, onunla ilgili tüm temel bilgileri, reçete edilen dozları, endikasyonları ve kontrendikasyonları içerir. Sadece, Prostamol kullanarak, kullanım talimatları korunmalıdır.

Bu ilaçta, ana aktif madde- küçük testere sabaldan ayıklayın. Bu bitki ürolojik bir ajandır ve prostat hastalıklarını tedavi etmek için kullanılır. Ek olarak, mesane hastalıkları (deşarj bozuklukları) vakalarında pozitif dinamikler kaydedilmiştir.

Ağda çoğunlukla arama sorgusu "Prostamol: Kullanım talimatları "iyi huylu prostat değişiklikleri olan erkekler tarafından verilir, bu bedenin kanserli bir etiyolojisi olmayan bir artışı. Bu durum durumu basitleştirir, çünkü sarkom sorusu yoktur, bu da metastazlardan korkmak için hiçbir neden olmadığı ve bu organın tedavi edilmesi gerektiği anlamına gelir. Ancak bu sonuç, muayene sonrasında bir ürolog tarafından verilmeli ve daha sonra tedavi şemasını ve taktiklerini seçecektir.

İlacın kullanımı için endikasyonlar:

- Sık idrara çıkma, gece idrarı;

- kesintili veya zayıf idrar akışı;

- idrar kaçağı olayı;

- Tamamen boşalmamış mesane hissi;

- acı verici duyular;

- cinsel işlev bozukluğu.

Bu belirtilerin çoğu, ilk bakışta,idrar fonksiyonu esas olarak etkilendiği için sistit ile ilişkili olabilir, ancak durum böyle değildir. Değiştirilen, genişlemiş prostat, benzer fenomenler nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Yani, mesanenin patolojik sürece dahil olması gerekli değildir. Mükemmel bir şekilde sağlıklı olabilir ve prostatın tedavisi ile idrarla ilgili tüm problemler kendi kendine yok olur.

İlacın prensibi yeteneğine dayanmaktadırserrulate, pelvik bölgede varolan iltihabı ortadan kaldırmak, idrar akışını artırmak ve böylece mesane üzerindeki baskısını azaltarak, prostat dokusunun Palmetto durdurma arasında artırdı. Olduğu özellikleri sayesinde, olan bir bileşim oldukça benzersiz ilaç "Prostamol", hızlı bir şekilde emilir ve kan plazması içindeki konsantrasyonu yüksek hale gelir ve bir buçuk saat.

Tüm ilaçlar gibiilaç "Prostamol" kontrendikasyonları, ancak önemsizdir. Bunlar arasında, küçük-filiform kılıç ve renk maddelerinin bireysel hoşgörüsüzlükleri tanımlanabilir. Klinik çalışmalar, bu ilacın kontrendike olduğu hastaların yüzdesinin ihmal edilebilir olduğunu göstermektedir.

Ilacı uygulamak, o hatırlamakta yarar varHastalığın ilerlemesini durdurur, ancak tedavi etmez. Yani, prostatın genişlemesi herhangi bir yerde kaybolmaz. Büyüme durmuş olup olmadığına, pozitif dinamikleri varsa nedenle, tedavi süreci sonrasında hastalar her zaman belirlemek için doktorunuza danışmalısınız, eylemler daha da alınması gerekenler.

İlaç "Prostamol" ResepsiyonuUygulama oldukça anlaşılabilir açıklar, bu yüzden anlamak zor değil. Evrensel dozaj - yedikten sonra çare bir kapsül, yeterli su besleyerek. İlaçları aynı zamanda, örneğin akşam yemeğinden sonra alın. Kabul süresi hastalığın evresine bağlıdır, bu nedenle doktor tarafından belirlenir. Genellikle en az üç ay boyunca reçete edilir. İlaç, cinsel işlevi ve araç kullanma yeteneğini etkilemez.

Prostamol: kullanım talimatları 2019

Prostamol: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Evde gümüşü temizleme
 • İş ve doğum sırasında doğru nefes alıp her şeyin mükemmel geçmesi için nasıl
 • Dikkat: işsizliğin sosyo-ekonomik sonuçları
 • Papaya meyvesi ve çekirdeğinin faydaları
 • Hanım Başı Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Prostamol: kullanım talimatları 79

  Prostamol: kullanım talimatları


  Prostamol: kullanım talimatları 50

  Prostamol: kullanım talimatları 5

  Prostamol: kullanım talimatları 28

  Prostamol: kullanım talimatları 24

  Prostamol: kullanım talimatları 76

  Prostamol: kullanım talimatları 1

  Prostamol: kullanım talimatları 100

  Prostamol: kullanım talimatları 13

  Prostamol: kullanım talimatları 73

  Prostamol: kullanım talimatları 85

  Prostamol: kullanım talimatları 40

  Prostamol: kullanım talimatları 54

  Prostamol: kullanım talimatları 49