Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 2019

Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 2019

Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 16 28.02.2019, 15:30

Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar

Prostat dokusunda nodüller olduğundaüretra artırmak ve bastırmak, "prostat adenomu" teşhis. Buna iyi huylu doku hiperplazisi denir. Ancak malign neoplazmlara dejenere olmaya başlayabilir. Bu nedenle, bu hastalığı olan tüm erkekler sağlığını izlemelidir.

Neoplazmların tedavi yöntemleri

Prostat adenomlu kavak kabuğuTeşhisi ayarladıktan ve onayladıktan sonra, doktorlarProstat adenomunun medikal tedavisini sunar. Kan dolaşımını iyileştirmek ve dejeneratif prostat dokusunun büyümesini durdurmak gerekir. Ayrıca, tedavi, olası kabızlığı ve idrarın durgunluğunu ortadan kaldırarak enflamatuar süreci azaltmayı amaçlamalıdır.

Ancak hastanın durumunu iyileştirmek ve önlemek içinOlası komplikasyonlar, prostat adenomlu kavak kabuğuna yardımcı olabilir. Antimikrobiyal, antienflamatuar ve anestetik bir etkiye sahiptir. Ancak doktorlar bu doğal çözümün sadece karmaşık terapinin bileşenlerinden biri olarak kullanılmasını önermektedir.

Doktorların görüşlerini dinlerseniz, ihmal edilen durumlarda yapılması gereken işlemlerden kaçabilirsiniz. Duruma bağlı olarak, cerrahlar adenomektomi veya prostatektomi yaparlar.

Sağlayıcı tavsiyesi

Halk doktorları hiperplazi olduğunu iddia ediyorBitki sitosterollerini kullanırken yavaşlar. Farmakolojide bu maddeler steroid hormonal ilaçların üretimi için temel olarak kullanılmaktadır.

Prostat adenomu ile birlikte aspen korteksin iyileşme özellikleriProstat adenomunda kavak kabuğu gelişebilir1 ya da 2 aşamalı prostat hiperplazisi tanısı konan hastaların durumu. Lezyonun kesin tanısını ve boyutunu sadece doktor belirleyebilir. Ancak her insan kendi başına problem derecesini önceden tahmin edebilir. Bunu yapmak için, ilk telafi aşamasının zaten problemler olduğunu bilmeniz gerekir. Erkekler idrar akışının uyuşuk olduğu sırada sık idrara çıktıklarını fark eder. İkinci subcompensated aşamasında, mesane tamamen boşaltılmamıştır. Hastalar sürekli boşalma eksikliğinden şikayet ediyorlar.

Prostat adenoma karşı kavak kabuğu

Tedavi süresi

Aspen kabuğu kaynatmayı kullanmaya karar verirsenizProstat adenomu, sonra anında ve tam iyileşmeye güvenir. Ancak uzun vadeli düzenli uygulama ödüyor. Ancak, sonuç için umuyoruz ki, eğer sadece kaynatıcıyı, ayarlı programa göre bir geçiş olmadan kullanırsanız.

Geleneksel şifacılar bunu elde etmek içinet suyunun çözücü etkisi en az 3 ay içilmelidir. Bazıları bunun birkaç yıl boyunca tüketilmesi gerektiğini savunuyor. Bu, sonucu konsolide etmeye ve nüksetmeyi önlemeye yardımcı olacaktır.

Aspen kabuğunun iyileştirici özellikleri

Prostat adenoma kabuğu aspen ile tedaviAlternatif terapiler kullanmaya karar verirken, insanlar terapinin uzun süreceğini anlayacaktır. Ayrıca tıbbi infüzyonları ve decoctions almanın gerekli olduğunu anlamak da istenir.

Ama içmeden önce, birçok insan prostat adenomundaki kavak kabuğunun tıbbi özelliklerini öğrenmek ister. Erkekler, infüzyonun düzenli olarak alınabileceğini söylüyor:

- ağrıyı azaltmak;

- cinsel işlevi etkinleştirmek;

- idrara çıkma sürecini normalleştirin.

Pişirilmiş infüzyonların bileşimi şunları içerir:

- kaprik, behenik, arakin, laurik asitler;

- sükroz, fruktoz;

- tanenler.

Hepsi kompleksteki prostat bezini olumlu etkiler, inflamasyonu azaltmaya ve doku dejenerasyon sürecini durdurmaya katkıda bulunur.

Hammaddelerin toplanması ve hazırlanması

Prostat adenoma tarifleri ile kavak kabuğuAspen kabuğu satın almak istemeyen insanlareczane, kendileri toplayabilir. Bunu yapmak için, sadece kendi satın alma kurallarına aşina olmanız gerekir. Kabuğun kesilmesi için en uygun dönem Nisan-Mayıs. Şu anda, ağaçlarda tüm metabolik süreçlerin bir aktivasyon süreci vardır ve kabuk maksimum tıbbi ilaç konsantrasyonu içerir.

Kabuğunu kesmek için, yapmak gerekirAğaç gövdesi etrafında iki kesişme, onları dikey bir yarıkla birleştiriyor. Bundan sonra kesilen parçayı çıkarmak gereklidir. Kabuk aspen prostat adenomu ile muamele, hammadde öğütülüp kurutulduktan sonra gerçekleştirilir. Bunu yapmak için hazırlanan tabaka 2-4 cm'lik parçalar halinde kesilir, fırında yaklaşık 50 derecelik bir sıcaklıkta kurutulmalıdır. Hazırlanan kabuk, sıkı kapatılmış kavanozlarda karanlık bir yerde saklanır.

Tıbbi içecekler için olası seçenekler

Halk şifacıları çeşitli yollar sunarkavak kabuğunun hazırlanması. En popüler bir kaynatmadır. Hazırlanması için 3 çorba kaşığı. l. kurutulmuş kabuğu 200 ml kaynar su dökün, karışımı su banyosuna koyun ve 15 dakika daha kaynatın. Sıvı, yangından çıkarıldıktan sonra 20 dakikadan daha erken tüketilemez. Bu şekilde hazırlanan prostat adenomlu kavak kabuğu, öğünlerden önce 30 dakika boyunca 1/3 bardakta günde 4 kez içilir.

Bazıları alkol kullanmayı tercih ediyorinfüzyon. 1 litrelik bir kutuda, kavak kabuğu yoğun bir şekilde paketlenmelidir (yaklaşık 300 g). 0.5 litre votka ile dökülür ve bir kapakla kapatılır. Israr kabuğu karanlık bir yerde 2-3 hafta olmalıdır. Tentür, günde üç kez, aç karnına tüketilir. 30 ml sıvı 100 ml kaynamış suda çözülür ve bir yemekten yarım saat önce içilir.

Kabuğu kullanmanın diğer yöntemleri

Prostat adenoma ile kavak kabuğu yorumlarProspen adenomlu kavak kabuğutedavi bileşenlerinden sadece biridir, infüzyon veya decoctions hazırlayamaz. Bazıları kullanmanın ve bundan yapılan pudranın yararlı olduğunu söylüyor. Bunu yapmak için, bir kahve değirmeni içindeki kabuğu parçalarını öğütmeniz gerekir. Alınan toz 1/3 ch. Günlük. Çok suyla iç. Bu formda bile, kavak kabuğu prostat adenomuna yardımcı olabilir.

Kullanım için tarifler daha basit olabilir. Erkekler, etkinin bir parça kabuğun emilmesi veya çiğnenmesiyle bile elde edildiğini söylüyor. Böylece uçucu yağlar, kan akımı içine bundan ve prostat dokusu üzerinde hareket eder.

Erkek geribildirim

Geleneksel yemek tariflerinin etkinliğini değerlendirmekYeterince zor. Sonuçta, herkes 3 veya daha fazla ay boyunca kesinti olmaksızın infüzyon veya decoctions içemez. Ancak şifacılar, fito-ilaçların düzenli kullanımının hastalığın dışavurumlarını en aza indirgeyebileceğini ve ilerlemesini durdurabileceğini iddia etmektedir. Önleyici amaçlar için bile, tüm erkekler için korteksi kullanmayı tavsiye ederler. Sonuçta, yaşlılıkta daha güçlü olan cinsiyetin% 80'inden fazlası bu hastalıkla teşhis edilir.

Karmaşık terapinin bir parçası olarak, kavak kabuğuProstat bezinin adenomu sıklıkla kullanılır. Ancak bu durumda, sorunun üstesinden gelmeye yardımcı olan şeyleri değerlendirmek zordur. İlaç tedavisi ile bağlantılı olarak infüzyonların veya soğumaların kullanılmasının iyileşmeyi hızlandırabildiği ve hastayı kalıcı bir remisyon haline getirebileceği uzun zamandır bilinmektedir. Bu nedenle şimdi doktorlar bile, titrek kavunun prostat adenomunda nasıl kullanılabileceğini anlatıyor.

Hastaların geri bildirimleri, kullanımının ağrılı belirtileri azaltabileceğini, cinsel yaşam kalitesini artırabileceğini ve idrara çıkma sürecini normalleştirebileceğini doğrulamaktadır.

Olası kontrendikasyonlar

Prostat adenomunda kavak kabuğunun kaynatılmasıÇoğu hasta, kavak kabuğunun olduğuna inanır.kullanımı alerjiye veya diğer yan etkilere neden olmayan zararsız bir ilaçtır. Ama onaylanmış hoşgörüsüzlük ile kullanmayın.

Bazı hastalar, hastaneye yatırıldıklarında, bu gibi istenmeyen reaksiyonlar geliştirdiklerini not ederler:

- cilt kaşıntı;

- ishal ve mide bulantısı;

- Kabızlık;

- zayıflık ve baş dönmesi.

Eğer tedavi edilmeye karar verirseniz bu dikkate alınmalıdırkavak kabuğu yardımı ile. Çoğu zaman, hastalar kabızlıktan şikayet ederler. Kabuk, büzücü bir etki yaratabilen tanenler içerir. Bu yan etkiyi en aza indirmek için, diyetin, dışkıyı yumuşatan gıdalar içermesi için diyetin ayarlanması gerekir.

Başka istenmeyen varsareaksiyon, bu tür tedaviye devam etmenin tavsiye edilebilirliği hakkında bir doktora danışmak için faydalıdır. Sonuçta, sadece kavak kabuğu prostat adenom için reçete değil, bu değiştirilebilir.

Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 2019

Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 2019

Related news

 • Hangi Ev İşi Kaç Kalori
 • Örgü Öğreniyorum
 • FO
 • Eshterlian Çoban Köpeği veya Portekizce Dağ Çoban Köpeği: cins açıklaması
 • Tuğlunun ne kadar ağır olduğunu bilmek ister misiniz
 • Elma Sirkesi Ve Karbonatla Zayıflama İksiri

 • Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 7

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar


  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 44

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 12

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 26

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 96

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 25

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 97

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 80

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 34

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 2

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 12

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 63

  Prostat adenom ile kavak kabuğu: tıbbi özellikleri, yemek tarifleri, yorumlar 90