Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 2019

Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 2019
27.06.2019

Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 72

Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi

Erozyon, bütünlüğün ihlalidir, zararserviksin mukozası. Hemen hemen her kadında ortaya çıkabilecek patolojik bir değişiklik olarak kabul edilir. Bu hastalık türü rahim ve uzantılarda enfeksiyona yol açabilir. Bu durumda, serviksin hasarlı bölgesi enfeksiyonlar için bir çeşit “geçit” görevi görür. Bu nedenle erozyon, uzman ve zamanında tedaviyi dikkatli bir şekilde incelemeyi gerektirir. Tedavi zamanında yapılmazsa, komplikasyonlar ortaya çıkabilir: küçük pelvis, infertilite ve erozyondaki organların inflamatuar kronik hastalıkları kötü bir şekilde dönüşebilir. Bunun olmasını önlemek için, erozyon, gecikmeden veya gecikmeden, tespit edildikten hemen sonra ele alınmalıdır. Son zamanlarda, çoğu zaman bir tedavi olarak bir koterizasyon yöntemi sunulmaktadır. Bununla birlikte, daha muhafazakar yöntemler vardır. Servikal erozyonu evde tedavi edebilirsiniz. Yani, örneğin, eğer servikal erozyonsanız, halk ilaçları ile tedavi, koterize edilmeden önce deneyebileceğiniz bir şeydir.

Yani, teşhis, sizi koyun, - serviks erozyonu. Ondan kurtulmayı mümkün kılan halk ilaçları çok çeşitlidir. Bazılarını düşünelim.

John's wort ile evrensel bir bitkidiriyileştirici özellikler. Ondan yapılan bir çözüm, kadınların cinsel alandaki çeşitli iltihaplarına yardımcı olur. Çözeltiyi şu şekilde hazırlayın: 1 su bardağı kaynar su, bir çorba kaşığı St John's wort'a dökülür ve küçük bir ateşte yaklaşık 15 dakika kaynatılır. Daha sonra camın dördüncü kısmında hergün 3 kez süzün ve içirin.

Isırgan otu da yararlı bir bitkidir. Yardımı ile serviksin erozyonu kontrol edilebilir. Halk ilaçları ile tedavi bu yönteme sahiptir: taze ısırgan yaprakları yapraklarından suyu sıkmak gereklidir. Suda, bir tampon dab ve rahim boynuna basarak, vajinaya yeterince derin içine yerleştirin. Bu prosedür, her gün 1 ila 2 hafta süreyle yapılmalıdır.

Bir termos iki kaşık (tablo) çiçek doldurunEczane Calendula, kaynar su (300ml) dökün. Termoları kapatın ve calendulayı dik bırakın. İki saat sonra, reçeteli ilacı doldurun ve sıcak bir sıcaklığa soğutun. Ortaya çıkan çözelti, günde iki kez kuşatılmalıdır. Tedavinin gidişatı 14 dür.

Bir bardak kaynar su 2 yemek kaşığı dökünPelin ilacı ve küçük bir ateşte 10 dakika kaynatın. Sonra otu süzün ve sıkın. Ortaya çıkan çözelti, kaynatılmış su ile 36-37 derecelik bir sıcaklığa soğutulmalı ve şırıngalanmalıdır.

Servikal erozyonu olan kadınlar içinRahim, halk ilaçları ile tedavi çeşitli bal ilaçları önerir. En basitleri temiz ve steril bir gazlı bezle balın bir çorba kaşığı üzerine uygulanmasıdır. Tampon, günde bir kez vajinaya mümkün olduğunca derine yerleştirilir. Tedavinin 13 prosedüre devam etmesi gerekiyor. Bundan sonra hastalık ortadan kaldırılmalı ve serviks geri yüklenmelidir. İlk iki ila üç işlem sırasında böyle bir tedavi ile bir kadının kaşıntı ve yanma nedeniyle rahatsız olabileceği söylenmelidir. Bu tamamen zararsızdır ve kısa sürede hoş olmayan duyumlar kaybolacaktır.

Tamponun 100 gram gruel içinde ıslatılmasıbal, 2-3 damla suyu ile karıştırılarak, "altın bıyık" dan sıkılmış. Vajinaya bir pamuklu çubuk yerleştirmek, iki hafta boyunca her gün 5 saat düzenli olarak düzenli olmalıdır.

Erozyon kabını tedavi etmek için tamponlar yapınbağımsız bir şekilde,. Bunu yapmak için, cildinden soyulmuş, bir steril bandaj ve bir tatlı kaşığı bal içinde bir parça aloe koymak gerekir. Bu tamponlar her gün bir kez uygulanır. Kurs 10 gün devam etmelidir.

Olabilecek birçok başka yol var"Servikal erozyon" fethedildi ". Halk ilaçları ile muamele o kadar çeşitlidir ki, tüm yolları saymak imkansızdır. Ancak, özellikle doğum yapmayan kızlar için, yakıdan erozyon önlemeye çalışmak önemlidir.

Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 2019

Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 2019

Related news

 • SSCB komiteleri - ülkenin ulusal hazineleri
 • Mail.rudaki bir posta kutusunu silme
 • Beynin sağ yarıküresi, fonksiyonları ve gelişimi
 • Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Kış Çayı
 • Limonun bilinmeyen faydaları

 • Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 69

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi


  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 96

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 26

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 11

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 40

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 38

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 33

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 62

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 47

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 48

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 23

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 86

  Rahim boynunun erozyonu: halk ilaçları ile tedavi 74