Redken boya - harika bir başarı öyküsü

Redken boya - harika bir başarı öyküsü

21.04.2019

Redken boya - harika bir başarı öyküsü 70

"Redken" boya - harika bir başarı öyküsü

İnsanlığın güzel yarısının büyük yarısısaçları doğaldan farklı renkte renklendirir veya doğal tonunu gölgelendirir. Bu nedenle, her kadına hasar vermeyen ve uzun süre sürecek kaliteli bir boya seçmek çok önemlidir. "Redken" boyası, yukarıdaki tüm gereksinimleri karşılar ve kozmetik pazarında çok ilginç bir görüntü sunar.

nadir boya

Tarihsel Arka Plan

Boya menşeli ülke Amerika'dır. Bir zamanlar başarılı bir aktris kuaförüne başvurarak mükemmel saç boyasını bulamamıştı. Renklendirici ürünleri kullandıktan sonra, saçları aşırı kurudu, cilt soyuluyordu ve istenen gölge her zaman işe yaramadı. Bu arada büyücüye Jerry Redding deniyordu. Kuaför, iyi bir boya bulmaya çalıştı, çünkü Paul Kent tarafından değil, aynı problemle de tedavi edildi. Çok araştırma ve denemeden sonra, Jerry umutsuz bir adım üzerine karar verir - saç için kendi renklendirici maddesini yaratır.

nadir renk paleti boyayın

Usta Redding, olmayan bir boyayı yarattı.amonyak bileşimi. Saç ve cildin kurumasına ve çoğunlukla despamasyona neden olan bu kimyasal bileşiktir. Bu ürün, doğal anti-alerjik saç boyası haline geldi. "Redken" boyası, astım varlığında bile kullanım için uygundur. Doğal olarak, sınırlı miktarda üretildi, ancak bunun şöhreti çok hızlı yayılıyordu. Bir süre sonra Loreal, yenilikleri duyduktan sonra üretime ilişkin tüm hakları satın aldı ve ürünün imalatına başladı ve uluslararası pazara bile taşıdı.

Ürün Özellikleri

"Redken" - profesyonel boya, hangisi?En ünlü güzellik salonlarında kullanılır. Daha önceki başarısız lekelerden hemen sonra durumu kaydetmek gerekli olan durumlarda bile kullanılır.

ender profesyonel boya

Buna ek olarak, boya güçlü bir şekilde dayanıklıdır ve saçları yıkamak o kadar kolay değildir. Kompozisyon, profesyonel saç bakımı yapmamıza izin veren bir dizi yararlı madde içeriyor.

Renk Seçici

"Redken" boyası, her kadının saçında görmek istediği gölgeyi tam olarak seçebileceği geniş bir renk paletine sahiptir. Kısa liste ve özellikler:

 • Metalik Glam - sarışınlar için tasarlanmış bir boya. Sarılık olmasından korkmayın, ürünü kullandıktan sonra metalik bir parlaklık elde edin.
 • "Redken" Shades EQ boyası. Üretici gururunu dile getiriyor çünkü parlak bir dergide bir gölge seçerken boyama sonrasında farklı bir renk olacağından korkmayın. Buna ek olarak, boya laminasyon efekti verir.
 • KROMATİK - doğal gölgenin yanı sıraiyileştirici ve iyileştirici bir etkiye sahiptir, bu nedenle saç yapısının bütünlüğü bozulduğunda, kırılganlık ve bir bölüm gözlemlendiğinde kimyasal bir dalgadan sonra sıklıkla kullanılır. Çare bileşimi bitkisel yağları ve bileşenleri, proteinleri ve amino asitleri içerir.
 • Renk füzyonu - profesyonel boyahindistancevizi yağı ve seramidleri içeren kullanım. Ürünü kullanarak saçı protein ile doyurmanıza ve saç milini geliştirmenize izin verir. Boya gri saç ile başa çıkıyor, ama amonyak içermiyor.

nadir renk paleti boyayın

Boyaları anlatmak, bahsetmek imkansızdır.Tonlama anlamına gelir. Blonde Idol ürün serisinden parlak bir şekilde ayrılıyor. Sarışınlar için yaratılan tonlama araçları, sadece güzel beyaz rengin gölgelenmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda saçın sık sık boyanması için çok önemli olan iyileştirici bir etkiye de sahiptir. Ürün mükemmel şekilde sarılık ile baş eder ve saçın kalıcı bir parlaklığını garanti eder.

Saçlarımı boya ile nerede boyayabilirim?

Bir palet yeterli olan "Redken" boyasıGenel olarak, bir güzellik olarak, profesyonel güzellik salonlarında kullanılır. Böylece, kilitlerinizi koruyabilir ve loşluk ve kesitleri hakkında şikayette bulunamazsınız. Bununla birlikte, boya evde kullanılabilir, ancak her zaman bir kitle tüketici için tasarlanmadığını ve dikkatli bir renk tonu seçimi ve boyama prosedürüne uygunluk gerektiğini hatırlamanız gerekir.

Redken boya - harika bir başarı öyküsü

Redken boya - harika bir başarı öyküsü

Related news

 • Toyota-Rumion: kompakt bir Japon minibüsünün açıklaması ve özellikleri
 • Çiçek Modeli Örgü Çanta Yapılışı Türkçe Videolu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Doya Doya Okumak İsteyenler İçin 2018de Yazılmış En İyi 15 Flood
 • Kalıcı Makyaj Fiyatları Ne Kadar

 • Redken boya - harika bir başarı öyküsü 96

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü


  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 94

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 30

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 65

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 11

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 90

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 10

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 76

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 26

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 38

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 59

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 50

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 54

  Redken boya - harika bir başarı öyküsü 94