Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 2019

Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 2019
21.08.2019

Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 58

Rekreasyon merkezi "Oasis" (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları

Rusya her zaman harika doğasıyla ünlü olmuştur, temiztam akan nehirler ve büyüleyici dağ zirveleri. Bu yerlerde, farklı nefesler, tüm sıkıntıları unutun ve ikinci bakım planına gidin. Herhangi bir kişi bazen kopma, huzur, yalnızlık ve barış, sessizliğin sessizliğine dalmak ister.

Böyle bir yer Novosibirsk bölgesinde,Ordynsky ilçesinde, Abrashino ilginç adıyla küçük ama çok pitoresk bir köyde. Burada, rüzgârlı plantasyonlar arasında, kristal berraklığındaki Karakan Nehri kıyısında, bir vaha rekreasyon merkezi olan "Oasis" inşa edilmiştir. Novosibirsk, şov dünyasının seçkin sanatçıları olan bu harika mekândan gurur duyuyor.

Çoğu haftasonları buraya geliyorbahar gölüne balık tutmak, çevreyi hayranlıkla seyretmek ve tabii ki kazanda pişirilen şaşırtıcı ev yapımı yemekleri tatmak. Bütün bölge saatlerce korunmuyor, kameralar etrafa monte ediliyor. Bu, Karakansky ormanının burada yer aldığı ve bin hektarı aşan alanıyla da bağlantılıdır.

rekreasyon merkezi vaha novosibirsk

Botanik dinlenme parkı - favori bir yeryerel nüfusun Çam ormanı sayısız efsane ve efsane ile kaplıdır. Bölgedeki arkeologlar tekrar tekrar savaşan kabilelerin tarihi nesnelerini buldular. Bugün, burada antik bitkilerin yanı sıra nadir görülen yabani hayvan türlerini de yetiştiriyoruz. Kompleks, eşsiz bir antika atmosferini ve Avrupa konfor düzeyini birleştirir.

Konaklama seçenekleri

Bütün yıl boyunca ülke kompleksinin kapıları açıkilgi çekici ismi "Oasis" altında. Rekreasyon merkezi (Abrashino) - tozlu ve gürültülü bir metropolün yakınında bir tazelik köşesi. Dinlendirici bir konaklama ve dinlenme için birkaç konaklama seçeneği sunulacak.

vaha rekreasyon merkezi abrashino

Her şeyden önce, bir konuk üç katlı yazlıkbahar gölüne bakan. Birinci katta mutfak alanı, açık veranda ve barbekü içeren bir gazebo içeren geniş bir yemek odası vardır. İkinci kat, yumuşak yataklar ve gerekli bir cephanelik ile iki kişilik standart odalar tarafından işgal edilmiştir. Koridorda kolaylıklar.

Son üçte, katkendi şöminesi, iki yatak odası, mutfak ve banyo ile muhteşem bir daire. Reddetmemek için kendilerine bir şey alışık müşteriler ayırt etmek için pahalı bir zevk.

 vaha rekreasyon merkezi

Konuk evinde kalan tüm konuklarBir bilardo salonunu ziyaret edebilir, masa tenisi oynayabilir, dominoları izleyebilir ve ikinci kattaki lobide film izleyebilirsiniz. Gelişmekte olan oyuncaklarla donatılmış bir çocuk odası vardır.

Ayrıca, sıcak mevsimde kalmak içinrekreasyon merkezi "Oasis" (Novosibirsk) sağ tarafta kısmi olanaklarla gölde yaz "Kamp" sunmaktadır. Herkes bir çadırda kalabilir ve romantik bir hafta sonu geçirebilir.

Nasıl beslenirler?

vaha rekreasyon merkezi novosibirsk yorumlar

Konuk evinde kalan ziyaretçilerGünde üç öğün sayın. Turistlerin geri kalanı için, bir kafe açıktır, orada kendi elleriyle yemek hazırlamak için izin verilen mangal ve pavyonlar vardır. Yiyecek hazırlamak ve kurumlara kendiniz gitmek istemezseniz, karmaşık menüyü her zaman ödeyebilirsiniz.

Ülke rekreasyon merkezi "Oasis" (Novosibirsk)her zaman tatmin edici, lezzetli ve en önemlisi sağlıklı bir yiyecek sağlar. Turistlerin bireysel tercihlerine dayanan yetenekli aşçılar, çok çeşitli diyet ve vejeteryan yemekleri sunacaktır. Genç misafirler için ayrı bir menü var.

Iç altyapı

rekreasyon merkezi vaha fotoğrafları

Komplekse geliyor, cennete düşüyormuş gibiİlgilendiğiniz, sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz bir yer. Ne eğlence burada değil - her zevke göre! Yaz aylarında konuklar su sporlarının tadını çıkarabilir: muz, katamaran, tekne, hidro motosiklet kullanma. Sabahları gece geç saatlere kadar yüzebileceğiniz bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

Bir dalış kulübü var. Sualtı dünyasına dalmak, sakinleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Yeni başlayanlar için egzersizler düzenlenir. Zemin dinlenmesi daha az ilgi çekici değildir. Spor alanları, masa oyunları ve diğer ekipmanların kiralanması vardır. Balık tutma hayranları gölde zengin bir yakalama bekler - kiralamalar kiralanır.

üssünde balıkçılık

Çam ormanında dolaşmak için daha az ilginç değil,tatlı meyveleri, mantarları toplayın, yerel kalıntı güzelliğine hayran olun ve pasif avlanmaya katılın. Soğukta kimse sıkılmıyor. Kışın paten pisti çalışıyor - çocuklar için sevinç, kızak, kayak, paten kiralanıyor. Bir kardan adam heykeltraş yapabilir, kartopu oynayabilir, büyük bir şirket tarafından roundelay'lara gidebilir ve tarif edilemez bir keyif alabilirsiniz.

Aktif, neşeli bir günün ardından, buhar odasını ziyaret edin.karaoke ve disko. rekreasyon merkezi "Oasis" (Novosibirsk), fotoğraflarını bu malzemenin sunulmuştur, rahat bir ortamda ve kusursuz hizmet imkanı sunmaktadır. Her gün gösteri programları, dans akşamları ve eğlence var.

Genç misafirler için koşullar

rekreasyon merkezinde hayvanat bahçesi köşesi

Küçük misafirler kucaklarında harika vakit geçireceklerdoğası. Canlı tavşanı şahsen görecekler, onları besleyecek ve okşayacaklar. Mahkemede oynayın, gölde bol miktarda para ve bisiklet sürün. Temiz hava, temiz ekoloji, bir çok eğlence, kuşkusuz, çocuğun vücuduna faydası olacaktır.

İş turizmi bir işadamı hayalidir

rekreasyon merkezinde kurumsal etkinlikler

Rekreasyon merkezi "Oasis" (Novosibirsk) bir yaşında değilZiyafet, kurumsal kutlamalar ve görkemli olaylar için uygulamaları kabul eder. Mesleki ve niteliksel olarak deneyimli çalışanlar her türlü etkinliği organize eder. İş görüşmeleri, seminerler, ortaklık ilişkileri kurmak için dostça eğitimler genellikle burada düzenlenir. Düzenli müşteriler iyi indirimler ve promosyonlar alırlar. Menü, lezzet tercihlerini dikkate alarak özenle geliştirildi.

Turistlerin özeti

Gerçek bir zevk banliyöde dinlenirkarmaşık "Oasis". Holiday Village (Novosibirsk) incelemeleri düzenli olarak memnun ziyaretçilerden coşkuyla karşılanmaktadır. Bu yerde düzenlenen hafta sonları, turistlere beden ve ruhun uyumunu sağlar. Birçok insan, pitoresk manzaralarla çevreleyen doğanın ruh sağlığını iyileştirmeye ve ruh halini kaldırmaya yardımcı olduğunu söylüyor. Çok yönlü bir izleyici kitlesi için tasarlanan muhteşem bir hayat veren köşe, pozitif bir rahatlatıcı etkinlik için yaratıldı.

Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 2019

Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 2019

Related news

 • Gürültülü bir fan nasıl seçilir
 • Dağınık çocuklar için dekorasyon önerileri
 • Çığlık Kraliçesindeki Kırmızı Şeytan kim Birlikte sırrı çözelim
 • En İyi Video Dönüştürücü
 • Yabani tavşan doğru şekilde nasıl pişirilir

 • Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 37

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları


  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 78

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 95

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 15

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 13

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 4

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 53

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 50

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 35

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 76

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 16

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 62

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 37

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 34

  Rekreasyon merkezi Oasis (Novosibirsk): turistlerin fotoğraf, adres ve yorumları 35