Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 2019

Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 2019
19.09.2019

Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 90

"Relatox": kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları

Çok fazla sebep var çünküBir kişinin derisinde kırışıklıklar görülmeye başlar. Örneğin, mimik kırışıklıklar yüzdeki artmış aktivite yüz kaslarının bir sonucudur. Yaş kırışıklık ve çevresel faktörlerin etkisi altında oluşturulanlar, sıkılık ve esneklik sorumlu derisi parçaları (kolajen ve hiyalüronik asit), kaybına bağlı meydana gelir.

Kozmetikte çok popüler olan, botulinum toksini tip A: Botox, Disport ve Relatox'a dayanan enjeksiyon preparatlarıdır, bunlar hakkında sadece pozitif olan kozmetikçilerin yorumları.

Başlangıçta, bu toksin olarak geliştirilmiştirtıbbi sorunları çözmek için bir ilaç - şaşılık ve blefarospazm tedavisi. Araştırma sırasında botulinum toksininin kozmetolojide de kullanılabileceği bulunmuştur, çünkü kullanımının bir sonucu olarak cilt sıkılaşır ve cerrahi müdahale olmaksızın yeni bir görünüm kazanır.

Botulinum toksini içeren preparatlar

güzellik uzmanları

Botulinum toksini tip A, sadece isim ve üretici açısından farklılık gösteren, kozmetik ürünlerinde en iyi bilinenlerin bir parçasıdır.

1991'de Amerikalı bir şirket Botoks adında bir ilaç üretti. Yirminci yüzyılın sonu, bu ilacın yardımıyla bir görünüm düzeltmesinin elde edilmesinde aktif bir araştırma dönemiydi. Sadece 2001 yılında alnın kırışıklıkları ve kaşlar arasında ve 2004 yılında - terlemenin artması tedavisinde kullanılmak üzere onaylanmıştır.

"Dysport" ilk Avrupa analogu oldu"Botox" ve rakibi, 1991 yılında İngiliz şirketini piyasaya sürdü. Rus pazarında estetik tıpta, ilaç 2004 yılında kaydedildi. "Dysport" yaygın olarak dağıtıldı ve doktorlar ve hastalar içinde son derece etkili bir ilaç olarak kendini kurdu.

Hazırlık "Relatox" incelemeleri şu şekilde karakterize edilir:yan etkilere ve yükselen sıcaklıklara neden olmayan, toksik olmayan, steril, tüm gereksinimleri karşılayan yerli üretim prim ürünü.

Bu ilaçlar farklı sayıda bileşen içerir:

 • "Botox" ve "Relatoks" - albümin mikrogram toksinin 100 ünite.
 • "Disport" - 125 mikrogram başına 500 birim.

"Relatoks" eylem mekanizması

Relatox Müşteri Görüşleri

İlaç bir nörotoksindirnöromüsküler bileşke seviyesinde hareket eder ve uygulama alanında kas spazmı çıkarılmasını provoke eden nörotransmitter asetilkolinin salınmasını bloke eder. Enjeksiyondan sonra, kaslar gevşer ve kırışıklıkların yumuşamasına neden olur. Yeni sinir uçları geliştirme ve kas dokusu ile bağlanma sürecinde kas tonusunun restorasyonu yavaş yavaş restore edilir.

En büyük etki 2 hafta sonra fark edilebilir.Hızlı sonuç vakaları (uygulamadan 2-3 gün sonra) ve gecikmiş bir etki (4 hafta) vardır. Kas dokusu tekrar tonlandıktan sonra, prosedür tekrarlanmalıdır. Enjeksiyonlar "Relatoks" hastaların değerlendirmesinin yılda 2-4 kez yapılması önerilir.

Ilacın etkisinin süresibireysel, genellikle 3.5-4 aydır, ancak bazen 6'ya kadar artabilir, hepsi botulinum toksine, ilacın dozu ve kişinin durumuna duyarlılık düzeyine bağlıdır. Nörotoksine duyarlı olmayan kişilerin yaklaşık% 2'si vardır, bu yüzden enjeksiyonların yapılması gerekmez, herhangi bir etkisi olmaz.

"Relatox" müşteri yorumları şu şekilde tanımlanmaktadır:ilaç, alnı ve burnu, göz çevresindeki kırışıklıklar üzerinde uygulama dikkat çeken en iyi etki. Enjeksiyondan sonra, yüz kasları gevşer, küçük kırışıklıklar görünmez hale gelir ve yüzdeki derin kıvrımlar kısmen düzleşir. sürekli güncellenen kas kasılmaları etkisi altında su-tuz dengesini geri yüz derisi, deri esnekliğinin artmasına yol açar kolajen ve elastin üretiminin artması, süreci başlar.

Kullanım Endikasyonları

enjeksiyonları relatoks yorumlar

"Relatox" kozmetik uzmanlarının incelemeleri eğer mevcutsa tavsiye eder:

 • alında yatay kırışıklıklar;
 • burun köprüsü üzerinde dikey mimik kırışıklıklar;
 • Gözlerin etrafında "karga ayakları";
 • atlanan nazolabial kıvrımlar;
 • dudak çevresindeki kırışıklıklar;
 • Boyun ve göğüs bölgesinde kırışıklıklar.

İşlemi gerçekleştirdikten sonra hastataklit, alnında kırışıklıkların oluşmasını önleyen alnına ve yüzüne buruşmaya alışmaz. İlacın etkisi yereldir, bu yüzden yüz ifadesi "canlı" olduğu gibi kırışıklıklar ve kıvrımlar görünmez olduğu gibi kalır.

İlacın avantajları

İlacın ana avantajlarından bahsedersek, tüm pozitif etkilerini tanımlamanız gerekir ki bu da onu kozmetolojide uygulamak mümkün kılar.

botulinum toksini relatoks yorumlar

"Relatoks" kozmetologların yorumları, aşağıdakileri sağlayan bir ilaç olarak tanımlanmaktadır:

 • gençleşme (göğüste, boyunda, yüzdeki kalite kırışıklık giderme);
 • kıvrım bölgesinde cilt yumuşatma;
 • alçaltılmış kaşlarınızı ve gözlerinin köşelerini yükseltin;
 • yüz şeklini düzeltmek (oval güçlendirmek, nazolabial kıvrımların köşelerini kaldırmak);
 • prosedürün etkisini korumak için uzun bir süre için;
 • ilacı kas atrofisi görülmeden tekrar tekrar uygulayın;
 • koltukaltı, ayak ve avuç içi aşırı terleme kurtulmak;
 • uzun bir rehabilitasyon dönemi olmayan bir etki elde etmek;
 • İki hafta boyunca etkinin arttırılması sürecine bakınız;
 • sürekli bir baş ağrısından ve migrenden kurtulmak;
 • yüzündeki yüz spazmlarını ve gergin ifadeleri kaldırın.

Ilaca hiçbir bağımlılık ortaya çıkmaz,Enjeksiyon her an durdurulabilir, fizyoloji değişmez kişi sonunda yaşına uygun olacak doğal bir görünüm, kazanmak.

relaxot geribildirim negatif

"Relatox" yorumları müşterileri bir ilaç olarak tanımlarDüşük invaziv yetenek nedeniyle kısa bir rehabilitasyon süresi ile. Enjeksiyonlar, cilde travmaya neden olmayan ince iğnelerle yapılır. Bir gün içinde mikrotravma iyileşir, kızarıklık geçer. Bu özellikle kozmetologlara yaptıkları gezilerin reklamını yapmak istemeyen kişiler için geçerlidir.

Enjeksiyonların yardımıyla cildin gençleşmesi, cerrahi prosedürlerin uygulanmamasını mümkün kılar ve bu nedenle daha az kontraendikasyona sahiptir ve düşük seviyede yaralanma ile karakterizedir.

Ilacın dezavantajları

Botulotoxin "Relatox" incelemeleri ile karakterizeSadece profesyonel olmayan enjeksiyon ile negatif taraf. Hiçbir yan etkisi olmadığından kozmetoloğun iyi ve uzun bir deneyimi büyük bir rol oynar.

Dezavantajları şunlardır:

 • ilaç derin kırışıklıkları etkilemez;
 • çene ve yanaklara enjekte edilirken düşük verim;
 • ilacın "Relatox" sınırlı eylemi.

İncelemeler cosmetisyenler orada olduğunu uyarıyorDerin kırışıklıkları yumuşatır, ancak tamamen onlardan kurtulmaz. Mimik kırışıklıklar ile, cildin elastikiyetini kaybetmesine rağmen, kas gevşemesi sayesinde iyileşmeleri için hala yeterince elastiktir. Derin kırışıklıklar durumunda, cilt elastikiyetini neredeyse kaybetmiştir ve doku gevşemesi hafif bir yumuşama ile sonuçlanacaktır, fakat kıvrım çıkarılmamalıdır.

Yanaklarda ve üzerinde bulunan kırışıklıklarenjeksiyonları hiçbir şeyi değiştirmeyecek kadar çene, çünkü yüz kas aktivitesinin görünür ve yapısı, onun elmacık kemikleri insan yüzünün özelliklerinden sonuçlanmaz.

Ilacın sınırlı etkisi gerçeğinden kaynaklanmaktadır,Bir süre sonra vücuttan tamamen uzaklaştırılmış, eylem süresi ortalama 4-8 ay sürmektedir. "Relatox" preparatının sona ermesinden sonra, hastaların referansları bunu doğrular, kırışıklıklar tekrar görünür ve enjeksiyonların tekrar yapılması gerekir. Bununla birlikte, ilacın sürekli uygulanması ile, etki yaklaşık bir ay boyunca uzatılır.

tekniklerinin

 hazırlık relaksı yorumlar

Bu ilaç, enjeksiyondan önce fizyolojik salin ile seyreltilen bir tablet veya tozdur.

Kozmetolog bağımsız olarak hangiKonsantrasyon, hastanın yüzüne, yüz kırışıklıklarının bulunduğu yere odaklanarak ve aynı zamanda üreticinin Relatoks tavsiyelerinin yönlendirdiği bir çözüm olmalıdır. Yorumlar kozmetik uzmanları açık bir biçimde ilacın deri altı yönetimini uygulamak için iyidir gözler ve ağız çevresinde alanı vermektedir hariç iyi, derin kas içi enjeksiyon olmalıdır prosedürü gerçekleştirmek için sabit iğne ile donatılmış tek kullanımlık enjeksiyon iğneleri insülin tutun altını çizer.

Hasta oturma pozisyonunda veya uzanmış pozisyondakoltukta bulunur, bundan sonra cilt bir dezenfektanla temizlenir. Yüz kaslarıyla çalışırken, hasta mümkün olduğunca kasları gerdirmeli, örneğin kaşlarını çatlak, şaşı veya gülümsemelidir. Prosedür ağrısızdır ve yaklaşık 15-30 dakika sürer.

Restorasyon dönemi yoktur.Sadece işlemden sonra 3-4 saat uzanmanız gerekir, yerçekimini kaldırmayın ve işlenmiş kasları kuvvetli bir şekilde germeyin. Takip 30 dakika içinde gereklidir.

2 hafta içindeAlkol, sauna, sauna, solaryum ziyaret edin. 3 hafta sonra işlemin etkinliğini değerlendirmek için doktor kozmetik uzmanının gelmesini ve (gerekirse) düzeltme yapmak için.

Mutlak kontrendikasyonlar

Enjeksiyonlar "Relatoks", kozmetologların yorumları ve üreticilerin önerileri, şunları yapmak imkansızdır:

 • myastenia gravis (otoimmün nöromüsküler hastalık);
 • prosedürün yerinde bir enflamatuar sürecin varlığı;
 • akut bulaşıcı hastalıklar;
 • hamilelik, emzirme;
 • hemofili (ciddi bir genetik hastalık);
 • yüksek derecede astigmatizm (yakın görüşlülük).

Bağıl kontrendikasyonlar

Bunlar arasında şunlar bulunur:

 • alevlenme aşamasında hastalıkların varlığı;
 • alerjinin varlığı;
 • tetrasiklin grubu, polimiksin'den antibiyotik alınması; antikoagülanlar, kas gevşeticiler;
 • sık alkol kullanımı;
 • dengesiz mental durum;
 • yüzün ödem başlangıcı eğilimi;
 • İlacın kullanımından aşırı beklentiler.

Relatoks: hasta geri bildirimi

İlaç hakkında farklı yanıtları karşılayabilirsiniz. Hastaların dikkat çektiği gibi, ilacı bir rakımda kullanmanın sonucu: mimik kırışıklıklar neredeyse ortadan kayboldu, alın ve burun derin kıvrımları hafifçe düzeltildi, dudakların köşeleri yükseldi.

Relatoks yapan hastalar, daha sık gözden geçirirTüm pozitif, çünkü rehabilitasyon dönemi yoktur ve ilaç tekrar tekrar uygulanabilir. Çoğu zaman, prosedürden uzun vadeli bir etki vardır ve en önemlisi, sonuç, dedikleri gibi, açıktır.

Olumlu bir an olarak, birçok kadın, birçok problem yaratmakta kullanılan aşırı terlemenin tamamen atıldığını belirtmektedir.

Relatoks: olumsuz yorumlar

Hastalar sonra yan etkileri raporEnjeksiyonu: Enjeksiyon yerinde boğaz ve burun, hafif ağrı tahriş görünüşü, cilt tahriş görünümünü, ödem oluşumu. Ancak, bu belirtiler önemsiz ve hızlı bir şekilde geçmektedir.

Relaxox kim yaptı

Mümkün olduğunca uzun süre cazip olmak istiyorsanız, ancak plastik cerrahların yardımına başvurmak istemiyorsanız, Relatox enjeksiyonu harika bir çözüm ve güzellik ve gençliğe doğru bir adımdır.

Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 2019

Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 2019

Related news

 • SERUM HALKALI SIRALI ÖRGÜ BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI
 • Bir meslek olarak gazetecilik. Ana özellikleri
 • Garajda kendi elinizle çıkarıcı
 • Kelime de nasıl bağlantı oluştururum Gezinmenin kolaylığını öğrenme
 • AK Partide temayül yoklaması sona erdi

 • Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 85

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları


  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 24

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 12

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 16

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 61

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 43

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 81

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 7

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 74

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 88

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 47

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 6

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 55

  Relatox: kozmetikçiler ve müşterilerin yorumları 16