Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 2019

Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 2019

Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 99 13.02.2019, 22:53

"Remens" hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları

Homeopatik kabulü konusundaŞu anda doktorlar ortak bir görüşe gelmiyor. Ancak, bu ilaçların yardım ve etkinliğini inkar etmek zordur. Yani, ilaç "Remens", hangi, çoğunlukla climacteric sendromu ve menstruasyon döngüsü çeşitli bozuklukların kullanımı için endikasyonlar, çok az yan etkileri vardır, bu yüzden oldukça popüler.

İlaç damla ve tablet şeklinde serbest bırakılır. Damlalar, acı bir tada ve özel bir kokuya sahip sarımsı bir renk çözeltisidir. Tabletler yuvarlak, soluk sarı renklidir, kokmazlar. Ürünü sadece doğal maddeler, sebze ve hayvanlar, bunların arasında tsimitsifuga, yılan zehiri, akasma, Kanadalı sanguinaria, mürekkep mürekkepbalığı içerir. Ek olarak, damlalarda etil alkol vardır.

Kullanım için ilaç "Remens" endikasyonları vardırAşağıdaki İlk olarak, özellikle erken menopoz başlangıcında, rahatsızlık, baş ağrısı, keskin ruh hali değişiklikleri ve diğer nörolojik belirtilerle birlikte bir klimacterik sendromdur. İlaveten, ilaç, menstruasyon bozuklukların, belirgin menstrüel sendromun ve dismenore dahil, tedavisinde kullanılır. Endometrit ve andixit için önerilir.

Kullanım için kontrendikasyonlarHomeopatik ilaçlarda bulunan bileşenlere aşırı duyarlılık. Hamilelik sırasında ve emzirme döneminde, ilacı almadan önce bir doktora danışın.

Remedy "yan etkileri" not edilmelidiretkileri pratik değildir. Nadir durumlarda, tükürüklenme artabilir. Başka hoş olmayan belirtilerle karşılaşırsanız, bir doktora danışmanız ve bir süreliğine ilacı almanız gerekir. Diğer ilaçlarla klinik etkileşim klinik olarak kurulmamıştır.

Daha iyi etki için tabletler veya damlalar alınmalıdırya da yarım bir saat önce veya yemeklerden sonra bir saat içilir. Damlalar su bir kaşık içinde yetiştirilen veya yutmadan önce, saf olarak yutulur, bunlar ağızda yarım dakika tutun olmalıdır. Tabletler dilin altına yerleştirilir ve, bunu çiğnemek veya hemen yutmak için tavsiye edilmez rezorbsiyonunu tamamlamak için orada olan.

İlaç "Remens" kullanım için endikasyonları vardır vehormonal bozulmalar, kadın genital organlarında ortaya çıkan inflamatuar süreçler gibi. Menstrüasyon sırasında ağrıyı azaltır ve kalp atışı stabilize eder.

Kurs dozu ve süresi ilgili hekim tarafından reçete edilir.Doktor, hastalığın özelliklerine göre. İlacın alımı en çok iki aydan altı aya kadar sürer. Gerekirse, ders bir süre sonra tekrarlanır. Bu durumda, talimat aynı şemaya göre günde 3 kez 1 tablet veya 10 damla önerir. İyileşmenin başlangıcından ve hoş olmayan belirtilerin çoğunun ortadan kalkmasından sonra, ilaca günde 1-2 kez gidebilirsin. Ancak bundan önce bir doktora başvurmalısınız.

Kursun başında, küçük2-3 gün süren durumun bozulması. Bu durumda ilaç iptal edilmemelidir. Bir hafta içinde iyileşme olmazsa doktor tavsiyesi ve ilacın muhtemel değiştirilmesi gerekir.

Preperata "Remens" alırken en önemli -talimatı. Çoğu kadının yanıtları, ilacı uyguladıktan sonra genel durumun iyileştirilmesi ile ilgilidir. Ve en az yan etki riski göz önüne alındığında, kullanımı sadece kıdemli değil, aynı zamanda bir doktor olarak randevusu durumunda ergenlik ile oldukça güvenlidir. Kullanım için ilaç "Remens" endikasyonları oldukça geniş olduğundan, diğer ilaçlar ile eş zamanlı tedavi ile ek bir terapi olarak kullanılabilir.

Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 2019

Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 2019

Related news

 • Tavada Cevizli Çıtır Tel Kadayıf Tarif Dergisi Yemek Tarifleri
 • Fantezi makyajı kendini ifade etmenin bir yolu olarak
 • Ünlü Cheboksary saunaları
 • Patatesli Karnıyarık Poğaça Tarifi Videosu
 • Gelin Duvak Seçimi

 • Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 55

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları


  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 15

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 38

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 3

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 59

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 33

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 80

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 75

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 47

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 13

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 51

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 98

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 11

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 84

  Remens hazırlığı: kullanım endikasyonları ve kullanım talimatları 52