Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 2019

Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 2019

Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 83 01.02.2019, 11:08

Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli

Renault Grand Scenic minivanın üretimiEşzamanlı iyileştirmeler ve yapıcı değişiklikler 2004'ten 2009'a kadar devam etti. Bu beş yılda, otomobil, genişletilmiş versiyonu olan öncülü Renault Scenic'in ana göstergelerinden önce avantajlı özelliklerini artırdı. Yeni otomobilin dingil mesafesi 5 cm ve arka çıkıntı 18 cm ilave edildiğinde, iki aracın boyutları aynı kalmıştır, Renault Scenic'in toplam uzunluğu Renault Scenic ile karşılaştırıldığında 23 santimetredir. Bu çok fazladır, ancak vücudun aynı zamanda yanlarda hafifçe duyulduğunu düşünürseniz, orantılar korunmuştur ve şimdi makinenin tüm parametreleri göreli dengededir.

renault grand manzaraRenault Megan modelinin temel bileşenleriRenault Grand Scenic tasarımı için temel, özgürce boy ızgara değiştirmeye izin verilmedi ve tasarımcılar 23 cm araç uzunluğunda bir artış ile sınırlıydı. Ama dış yanı sıra vücut değişikliklerinin tasarım açısından tüm üst konumlarda eylem tam bir özgürlük vardı ve bu gerçeğin yararlanmak için başarısız olmaz geliştiricileri. Modernizasyon öncelikle neredeyse tüm pozitif gözden geçirir ve çok arzulanan bırakmayın Renault Scenic, içini etkiledi. Kabinde, minivan olması gerektiği gibi üç sıra koltuk var. İkinci ve üçüncü sıralar saniyeler içerisinde modüle edilir. Yastıklar zemine yakın yerleştirilmiş ve arka - Her yuvasında. Bunun yararlı uzay araba arka sektörü sayesinde 1920 litreye kadar artırılabilir, kesinlikle düz bir zemin ortaya çıkıyor. Bir minivan için bile çok.

renault grand scenic yorumlarYuvarlak cam Renault Grand Scenic verirEşi görülmemiş bir aydınlatma derecesi, iç dış olarak ışıktır. Ana ışık akımı, neredeyse bir buçuk metrekarelik bir alana sahip büyük bir ön camdan geçer. m. Işık, 1,6 metrekarelik bir alana sahip olan çatıya çift açılır tavan ekler. m. Büyük yan camlar şehir koşullarında iyi bir görünürlük sağlar ve arka kapı camı aracın arka çevresinin görünürlüğünü tamamlar. Güneşli havalarda, yan ve arka camlara monte edilen perdelerin yardımıyla aydınlatmayı azaltmak mümkündür.

Renault Grand Scenic sürücü koltuğu ile donatılmıştırKoltuk yüksekliğini düzenleyen, direksiyon kolonuna ve gaz ve fren pedallarına göre konumunu değiştiren bir cihaz seti. Koltuk arkalığının eğimini değiştirmek için kol mekanizmaları da takılıdır. Vites kolu gösterge panosuna yerleştirilir ve her zaman elinizin altındadır. Kısa süreli, gürültüsüz, net bir fiksasyon ile anahtarlama.

araba renaultBütün güvenlik sistemi iyi düşünülmüşABS ile başlayan ve altı adette bir dizi hava yastığı ile biten otomobil. Frenleme gücünün tüm tekerleklerdeki dağılımının elektronik olarak ayarlanması, frenleme için olağanüstü bir yumuşaklık verir. 100 ve 120 hp - 115 135 hp ve iki turbo dizel için Renault Scenic pek azı, üç farklı benzinli motor kapasitesi ve gücünden Motorlar, Otomobilin tekerlekleri 16 inç, lastik boyutları 205/60. Şanzıman iki versiyonda, beş ileri manuel şanzıman veya altı vitesli şanzıman olabilir. Pahalı, gelişmiş bir versiyonda Renault Grand Scenic otomobil otomatik dört vitesli şanzıman alır.

Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 2019

Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 2019

Related news

 • ABD: YPG, IŞİD’e karşı savaşmak için Fırat vadisine dönüyor
 • Hedefler, özel bir rüyanın hayalidir
 • Alışılmamış çizim tekniği: açıklama, teknoloji ve öneriler
 • Kırmızı Lahana Turşusu
 • Ketojenik Diyet Listesi

 • Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 39

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli


  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 24

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 7

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 59

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 3

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 26

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 32

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 55

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 3

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 97

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 28

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 44

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 97

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 23

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 7

  Renault Scenic - ferah, yüksek hızlı, prestijli 43