Örgü Bebek Lif Modelleri 2019

Örgü Bebek Lif Modelleri 2019

Örgü Bebek Lif Modelleri 68 14.02.2019, 01:26

Örgü Bebek Lif Modelleri

Bebeklerin hassas tenine narin bir şekilde dokunan örgü bebek lifleri, onları sadece temizlemekle kalmayıp gözeneklerini de canlandırıyor. Bebeklerin ciltleri her türlü tahrişe oldukça açık olduğundan, özellikle banyo sırasında çok dikkatli olmak gerekiyor. Plastik esaslı lifler bebeklerin hassas cildi için büyük tehlike arz ediyor. Bu yüzden özellikle doğal ip ve yünlerle örülen bebek lifleri, bebeğinizin hassas tenini koruyarak temizlemenizi sağlıyor.
Son yıllarda örgü bebek liflerinde annelerin ilk tercihi eldiven modellerden yana oluyor. Banyo sırasında oldukça hareketli olan bebekleri kontrol etmek zor olduğundan, eldiven biçiminde tasarlanan örgü bebek lifleriyle anneler aynı anda hem bebeği kavrayıp hem de onları temizleyebiliyor.

Eldiven modellerin yanı sıra sevimli desenlerin işlendiği bebek lif modelleri de annelerin ilk tercihleri arasında. Böylece bebekler hem bu desenlerle eğleniyor hem de hassas tenleri tahriş olmadan temizleniyor. Örgü bebek lifleri kare, dikdörtgen, yuvarlak modellerde de tasarlanabiliyor.

Özellikle tığ işi örgü bebek lif modelleri hem kullanım açısından büyük kolaylık sağlıyor, hem de dikiş gibi herhangi ekstra bir işleme tabii tutulmadığından bebeklerin cildine zarar vermiyor. Şiş örgü bebek lifleri için de aynı şeyi söylemek mümkün. Bebeklerin narin cildine zarar vermemek için mümkün olduğunca az dikiş ya da ekleme içeren örgü lif modelleri tercih etmek gerekiyor.

Desenli örgü lif modellerinin yanı sıra kız bebekler için pembe, erkek bebekler içinse mavi renk iplerle örülen, düz örgülü bebek lifleri de oldukça kullanışlı ve yumuşak olduğundan sıklıkla tercih ediliyor.


Örgü Bebek Lif Modelleri 2019

Örgü Bebek Lif Modelleri 2019

Related news

 • Halkalı Motifli Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Pikamilon tabletleri: hatırlama, endikasyonlar ve yan etkiler
 • Etiket: Kolay Resim Çizme

 • Örgü Bebek Lif Modelleri 72

  Örgü Bebek Lif Modelleri


  Örgü Bebek Lif Modelleri 65

  Örgü Bebek Lif Modelleri 36

  Örgü Bebek Lif Modelleri 58

  Örgü Bebek Lif Modelleri 93

  Örgü Bebek Lif Modelleri 45

  Örgü Bebek Lif Modelleri 34

  Örgü Bebek Lif Modelleri 70