20.06.2019

Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 91

Roshchino (havaalanı) - Tyumen'in ana hava limanı

Tyumen ya da diğerlerine uçmanız gerekiyorsayakındaki şehir ve kasabalarda, uçaklar "Roshchino" adlı uluslararası bir havaalanına inecek. Bugün hava limanını daha yakından tanımak, yolculuk geçmişine, yolculara sunduğu yer ve hizmetlere ilişkin bilgi edinmek için öneriyoruz.

Roşko havaalanı

Tyumen hava limanının tanımı

Roshchino (havaalanı) Tyumen şehrindedir.alanı. Hava limanından Tyumen şehrine olan mesafe on üç kilometredir. Roshchino, federal bir havaalanıdır. Hem yerli hem de uluslararası uçuşları kabul eder ve gönderir. Bu hava limanında, Yamal ve UTair gibi hava taşıyıcıları temel almaktadır.

Roshchino'ya ek olarak, Tyumen civarında birBaşka bir havaalanı Plehanovo. Yerel hava taşıyıcıları burada dayanmaktadır. Bununla birlikte, yakın bir zamanda işi kapatmak ve büyük bir iş merkezi kurmak için yapılması planlanmaktadır.

Roshchino Havalimanı Tyumen

öykü

Roshchino (havaalanı) görünümü borcu bulunuyorGeçen yüzyılın altmışlılarında Tyumen bölgesinde büyük petrol ve gaz alanlarının keşfedilmesi ve geliştirilmesi. Bu dönem boyunca, yerel havacılığın hızlı gelişimi. Sonuçta, mevduat erişim yollarının bulunmayışıdır karmaşık olmuştur ve onların gelişimi kurulu bir havacılık altyapısının oluşturulması ile mümkün oldu. Bu bağlamda, Tyumen'de kısa bir süre içinde havaalanı inşa edildi. Bu Tümen bölgenin kuzeyinde çeşitli yüklerin ağır uçak An-22 ve An-12, hangi sevkiyat barındıracak şekilde tasarlanmıştır. O zamanlardaki yolcu taşımacılığı An-24 tipi uçaklarla gerçekleştirildi ve 1972'den beri Tu-134'ler de onlara katıldı. Önümüzdeki yirmi yılda, Roshchino Havaalanı aktif olarak gelişiyor. Ona aracılığıyla, ülkemizin kuzey bölgelerine giderek daha fazla yük taşınmaya başlandı. Artan yolcu akışı. Böylece, geçen yüzyılın yetmişlerde ve sekseninde, her yıl 1.5 milyondan fazla insan burada farklı yönlerde uçtu.

Bugün Roshchino havaalanı yolcu trafiğiyılda bir milyondan biraz fazla. 2012'de büyük ölçekli bir rekonstrüksiyon başladı. Su besleme sistemleri, ısıtma ve sıhhi sadece modernize etme yönündeki planının esnasında değil, aynı zamanda terminal binasının kendisi, hem de istasyon meydanına. Sonuç olarak, Roshchino, tüm uluslararası standartları karşılayan modern, kullanışlı ve uluslararası bir havaalanı haline gelecektir. Terminal üç kat artış hacmi ve hava portu (saatte 800 saatte 250 kişi) alanını artırarak. Beş iç hava köprü yapımında yolcu caddeleri geçmek zorunda kalmadan terminal binası şirketinden kapı geçmesine izin verir.

Roshchino havaalanı Tyumen ulaşım bilgisi

Roschino Havalimanı (Tyumen): adres, telefon, websitesi

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu hava limanı7 3452 496 450 hava limanı hakkında gerekli tüm bilgiler, hem de on-line, kalkış ve varış Roshchino resmi internet sitesinde bulunabilir: sokak Ilyushin 23. Call Tyumen merkezine on üç kilometre uzaklıkta referans havaalanı telefonla mümkündür - www.tjm.aero.

Roshchino Havaalanı (Tyumen): nasıl ulaşılır

Şehir merkezi ile hava limanı bağlarşehir taşımacılığı. Yani, 10 numaralı otobüsle havalimanından tren istasyonuna gidebilirsiniz. Sabah yediden akşam saatlerine kadar çalışır. Şehir, 35 numaralı otobüsle ulaşılabilir. Sabah saat altıdan her 25 dakikada bir, akşam saatlerinde ise yedide çalışır.

Taksi hizmetlerini kullanabilirsiniz. Hava limanından tren istasyonuna böyle bir yolculuk yaklaşık 250 rubleye mal olacak.

havaalanı Roshchino Tyumen adres

Hizmetler

Roschino Airport (Tyumen) bir yolcu sunuyorHemen hemen her hava limanında bulunabilecek standart bir hizmet grubu. Örneğin, ATM'ler, ödeme merkezleri, postane, tıp merkezi, anne ve çocuk odası, VIP yolcu servisi, havayolu temsilcileri, bagaj deposu bulunmaktadır. Roshchino küçük bir havalimanı olduğundan, bir yolcunun uçuşunu beklerken çok çeşitli eğlenceler sunamaz. Ancak, acıkmışsanız, burada bulunan iki kafeteryadan birinde lezzetli bir atıştırmalık alabilirsiniz. Havalimanında ayrıca hatıra ve gazete büfeleri bulunmaktadır. Roshchino yakınında bir otel "Liner" var. Ücretli otopark da mevcuttur. İlk yirmi dakika içinde park etmek gerekli değildir.

Olayları

On altı yaşında 2 Nisan 2012 sabahın erken saatlerindeTyumen merkezine Gorkovka köyü yakınlarında kilometre uzaklıkta bir uçak kazası vardı. Roshchino havaalanından kalkmış olan UTair'e ait ATR-72 yolcu uçağı buraya uçtu ve Surgut'a gidiyordu. Bu kötü sabahın uçaklarında 39 yolcu ve 4 mürettebat vardı. Büyük pişmanlık için bu korkunç felaket 33 kişiyi öldürdü.Related news

 • Karamelli Mini Pastacıklar
 • 21 Günde 21 Kilo Detoks Programı
 • Beni Bırakma 22.Bölüm 6 Şubat 2019-2020-2020 izle
 • Hepsi Yurdun Malı Modern Türk Savunma Sanayisinin 8 Göz Bebeği
 • Tatlılara Tatlılık Katan Krem Şantiyle Hazırlanmış 12 Yumuşacık Tarif

 • Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 17

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı


  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 40

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 45

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 91

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 83

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 21

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 100

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 49

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 12

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 92

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 97

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 16

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 80

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 47

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 26

  Roshchino (havaalanı) - Tyumenin ana hava limanı 31