RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 2019

RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 2019
21.08.2019

RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 25

RSK Molotok'un işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak

"Çekiç" bilinen bir şirketesas olarak Moskova'da. Çoğu örgütte olduğu gibi, tüm meslektaşlara istihdam biçiminde işbirliği sunar. Ama başlamak için buraya gitmeye değer mi? Bu soruya yanıt vermek, çalışanların RSK Molotok'un işvereni hakkında birçok incelemesine yardımcı olacaktır. Bu organizasyon nedir? O vicdani bir işveren mi? Artıları ve eksileri nelerdir? Bütün bunlar daha sonra tartışılacaktır. Aslında, tüm bu konuları anlamak çok zor değil. Özellikle de çeşitli "otzovik" ler üzerine yazılmış olan her şeye inanmıyorsanız. Sonuçta, kullanıcının aldatmayacağı garantisi yoktur. Peki, RSK Molotok hakkında ne gibi yararlı ve doğru bilgiler bulunabilir?işveren rsk çekiç çalışan geribildirim

Faaliyetin tanımı

Bu şirket bir tamir ve inşaat şirketidir. Moskova ve bölge sakinleri çeşitli inşaat ve terbiye hizmetleri sunmaktadır. Çok kullanışlı bir organizasyon.

Kapıyı kurmak mı gerekiyor? "Çekiç" ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece profesyonellerin yardımıyla onarımları düzenlemek ister misiniz? Daha sonra tekrar şirkete başvurulması önerilir. Ev aletlerini kırdın mı? Yine, "Çekiç" yardım!

Organizasyon sürekli gelişmekte ve genişlemektedir. Bu nedenle, her zaman yeni işçilere ihtiyacı var. Peki bu işveren ne iş arayanları ve zaten çalışan kadroları düşünür? Şirket vicdani mi?

Vaatler ve umutları

Tamir ve inşaat şirketi RSK Molotok, istihdam için bir kaç boş pozisyon sunuyor. Ve genellikle işverenin verdiği sözleri cezbeder. Şirketi kendine çeken nedir?

İstihdamdan önce, seçilen kadrodan bağımsız olarak tüm çalışanlar sunulmaktadır:

 • resmi istihdam;
 • istikrarlı ve iyi kazanç;
 • büyüyen bir şirkette çalışmak;
 • kendini geliştirme ve kariyer gelişimi için beklentiler;
 • sosyal paket;
 • kullanışlı ve esnek bir program;
 • şirket hizmetlerini kullanırken ikramiyeler;
 • Güler yüzlü personel.

Bütün bu sözler yerine getiriliyor mu? Ya da herhangi biri - yeni personel çekmek için gerekli olan boş bir ses mi? Tüm bu yardım personelini anlamak için RSK Molotok'un işvereni ile ilgili geri bildirimler.

İşler

Gerçeğine dikkat etmek gereklidirBaşlangıçta şirket tüm vatandaşlara işbirliği sunuyor. Ama dedikleri gibi, "Molotok" pratikte kadınlarla işbirliği yapmıyor. Genel olarak, erkekler istihdam için işe alınır. Yani: el işleri, inşaatçılar, elektrikçiler, taşıyıcılar. Bütün bu boş pozisyonlar ağırlıklı olarak erkeksi. Kadınlar çağrı merkezinde, ofis çalışanlarında ve yöneticilerde işe alınır.rsk hammer yorumlar

Bununla birlikte, genel olarak istihdam kabul edilir"Çekiç" in - bu çoğunlukla erkek çalışmadır. Yorumlar da çoğunlukla erkeklerden ayrılıyor. Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, kızlar için işbirliği beklentileri gerçekleşiyor.

İşe yerleştirmede görevli olma

RSK "Molotok" için belirsiz alıcıları inceliyordoğrudan istihdam ile ilgili konular. Asıl sorun, bazı çalışanların resmi iş sözleşmesi olmadığını söyledikleri. Görünüşte burada gayrı resmi istihdam uygulanır.

Aynı zamanda, çok sayıda çalışanŞirkette her şeyin yasal olarak yetkili ve resmi olarak resmileştirildiğini vurguluyor. Vatandaş ile istihdam sırasında sözleşmeyi birkaç kopya halinde sonuçlandıracak, çalışma kitabına uygun bir giriş yapacaklardır.

Ne inanmalı? İşveren RSK "Çekiç" belirsiz üzerinde personelinden geri bildirim, ancak tam olarak şirkette resmi istihdam hakkında söylediklerini güven önerilir. Bu organizasyon çok büyük. Ve tüm köle resmi kayıt olmadan o faaliyetlerin sonuna kadar ciddi bir sorun başlayacaktır. Bu nedenle resmi bir şekilde, büyük inşaat ve tüm kuralların tamir çalışma deneyimi elde etmek umut, burada trudoustraivayas.

Sosyal Paket

RSK "Molotok" işvereni tüm teklifleriİstihdam için tam sosyal paket. Bu doğru mu Görüşler farklıdır. Geri bildirimlerin çoğu, tüm personele gerçekten eksiksiz bir sosyal paket sunulduğunu gösterir. Tatiller, ücretli hasta listeleri ve öğle yemeği molası var.

Aksine, tersine, bunu çürütBaşvuranların aldatılmasında "Hammer" ile suçlanan bilgi. Gerçekte, şirkette bir sosyal paket var, ancak yeni çalışanlar bunu tam olarak almak için beklemek zorunda kalacaklar. Örneğin, kurallara göre, ücretli tatil sadece kuruluşta bir yıl çalıştıktan sonra kolayca elde edilebilir. Ancak, böyle bir önlem Rusya Federasyonu İş Kanunu uyarınca kurulmuş olan mevzuatı ihlal etmemektedir. Sadece herkesin bir sosyal paketin tam olarak elde edilmesini bilmemesi, bir kurumda bir süre çalışmanız gerektiğini bilmez.rsk hammer moscow staff eleştiri yazıları

maaş

CSG "Molotok" düşüncesi nedir? Çalışanların işveren hakkındaki yorumları farklıdır. Bu organizasyon için avantajlar ve dezavantajlar var. Ana avantajlar arasında, birçok vatandaş kazanma olasılığını vurgulamaktadır.

"Çekiç" bir işverendirgerçekten öder. Belki de maaş başlangıçta vaat edilen işten daha az olacaktır, ancak organizasyonda resmi kazanç yolları vardır. Örneğin, yapılan işin yüzdesi olarak.

Para, zaman içinde maaş kartlarına aktarılır vegecikmeden Bu hoş bir şekilde birçok başvuru sahibini şaşırtıyor. RAC "Molotok" gözden geçirme çalışanlarının maaşları ve maaşları çoğunlukla olumlu yönde etkilemektedir.

Yine de, bazen görüşler vardır,önemli bir gecikme, gecikme ve küçük bir maaş belirten. Böyle sözler çok nadirdir. Hiçbir şekilde onaylanmadılar ve desenli görünüyorlar. Esaslar hakkında asgari bilgi. Bu nedenle, tüm bunların sadece bir aldatmaca olduğu varsayılmalıdır. Sonuçta, olumlu görüşler, konuşlandırıldı ve gerçeğe benzer, daha fazla. Bu, işveren için olduğu gibi şirket için iyi bir işarettir.

toplu

Pozitif çalışanların RSC "Molotok" geribildirimkarakter de iş kolektif için kazanır. O gerçekten dost canlısı. Her halükarda, görüşlerin çoğu tam olarak bunu göstermektedir. İş arkadaşları her zaman kurtarma ve destek için gelir. Doğru, bunun için takımda "yerleşmek" gerekiyor. Göründüğü kadar zor değil.

Bazıları çok samimi değilbir kişilik. Ama bunlar çok az. Anlaşmazlıklar durumunda yetkililer, insanların ilişkilerine müdahale etmeyecektir. Organizasyon her zaman doğru olmayan "anlasınlar" ilkesini yürütür.rsk hammer feedback işçileri

Ancak, düşmanca bir kolektifden korkmamak içinbu gereklidir. RSK Molotok, her zaman yardım ve destek için hazır olan, çoğunlukla samimi ve duyarlı çalışanlar istihdam etmektedir. Doğru, patronunuzdan önce göstermeye çalışırsanız, o zaman kişi sadece alışık değildir. Ve sonra herhangi bir boşluk üzerinde çalışmak ciddi şekilde engellenecektir.

Çalışma takvimi

RSK "Molotok" incelemeleri farklı türleri alır. Çoğunlukla, çalışanlar, özellikle de çok fazla sipariş olduğunda, şirketteki çalışma programının gergin olduğunu göstermektedir. Dinlenmek ve oturmak için zaman yok. Ancak fazla mesai yapmamak da mümkün. Atanmışlarsa, doğrudan ödeme ile.

Hafta sonu ve tatilin de dikkati çekiyor.günler tam olarak verilir. Bir çalışanın yarı zamanlı bir iş için çalışması istenirse, ya günlerini transfer eder ya da fazladan ödeme yapar ya da başka bir şekilde yardım için ödüllendirirler.

Yine de, programdaki bazı çalışanlar "hafta sonları ve tatiller aile ile harcanabilir" gibi bir şey söylüyor. Bu, iş sözleşmesinin koşullarının tamamen gözetildiği anlamına gelir.

İhlalde "Hammer" ı suçlayanlar var.kurulan çalışma koşulları. Ancak bu, çoğu iddia gibi, tek bir olaydır. Ve hiçbir şekilde onaylanmadılar. Güvenler genellikle bu tür ifadelere neden olmaz.işçiler hakkında çalışanların rsk çekiç yorumları

kendini geliştirme

En çok hangi incelemelerin yapıldığı açıktırRSK "Molotok" (Moskova). Çalışan geri bildirimleri, diğer şeylerin yanı sıra, bu işverenin kendini geliştirme konusunda gerçek beklentileri olduğunu vurgular. Kariyer büyümesi neredeyse sıfırdır, ancak profesyonellik ve beceriler arttırılabilir.

Onarım ve inşaat işlerinin yürütülmesi sırasındaTüm personel yeteneklerini geliştirecek, yeni şeyler öğrenecek. Şirket, inşaat ve tamirde deneyim kazanmanın yanı sıra iş için gereken becerileri geliştirmek için ideal bir yerdir. Kariyer için harika bir başlangıç.

Eğitim oturumları

DSC "Molotok" çalışanları,Şirketin yönetimi, istihdamdan önce ücretsiz eğitim sunuyor. Bu çok şey ister - gelecekteki görevler, ekip ve çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilir, gücünüzü ve işvereninizi bir bütün olarak değerlendirebilirsiniz.

Eğitimde iyi cevap veriyor. Stajyerler vakayı tanıtıyor, yeni çalışma koşullarına alışmaya yardımcı olmaya çalışıyor. Ortalama olarak, eğitim 40 saat sürer. Mezun olduktan sonra ya da daha fazla işbirliği için organizasyon ile bir iş sözleşmesine girmek, ya da istihdam başka bir yer aramaya. Bir kişinin RSK "Hammer" çalışmaya reddetme kararı aldı bile, onların çalışmaları için ödeme gerekli değildir.

Garip balık tutma

Öne çıkan bir başka özellikçalışanlar - bu çalışma birkaç isim altında. İşin aslı, "Çekiç" in sadece inşaat faaliyetleri ile değil, aynı zamanda onarımla da uğraşan bir örgüt olarak davrandığıdır. Özellikle, teknoloji. Birkaç farklı ismi var. Örneğin, "Bir saat çekiçle."

Bazı iş arayanlar, işçiler ve hatta müşterilerBenzer bir "balıkçılık" (buna nasıl denir) uygun değildir. Organizasyon, sahtekârlık, sahtekârlık ve müşteri ve çalışanların aldatılmasıyla suçlanıyor.rsk hammer işverenin yorumları

Güçlü bir personel kadrosu var. Bu genellikle eski çalışanların yanı sıra görüşme aşamasında Hammer ile işbirliği yapmayı bırakan kişiler tarafından dile getirilmektedir.

Her şey doğru mu? Doğrulama yoktur, ancak insanlar şirketin çeşitli isimler altında hareket ettiğine inanmaktadır. Her durumda, bu, istihdamı reddetmek için bir mazeret değildir. Nihayetinde, işveren için neredeyse hiçbir gerçek iddia yoktur.

liderlik

RSC "Molotok" çalışanı işveren hakkında geribildirimbelirsiz alır. Liderlik konusunda fikir birliği yoktur. İşin sırrı, bazı astlarının patronlarına kibar, adil ve anlayışlı olmalarıdır. Her zaman onunla hemfikir olabilirsiniz. Aile tatilleri ve etkinliklerin neredeyse% 100'ünün serbest bırakıldığını söyledikleri görüşler vardır. Örneğin, bir yıldönümü için.

Bununla birlikte, bazıları, tam aksine, suçlamaastlarının dürüst olmayan, haksız ve haksız muamelesinde liderlik. Müzakere etmek imkansızdır, denetim görevlisine ait olmayan çalışanlar bile dinlemez. Ancak işin cezalandırılması ve indirilmesi her zaman ilk sıradadır.

Ne inanmalı? Aksine, nötr bir bakış açısına bağlı kalmak en iyisidir. Bazı çalışanlar, RSK Molotok'taki liderliğin katı, disiplinli ve talepkar olduğunu söylüyorlar. Ancak, yerleşik kuralları ihlal etmezseniz, her zaman hemfikir olabilirsiniz. Vicdani astlar yarı yolda buluşurlar, ama aynı zamanda rahatlamanıza izin vermezler.

sonuçlar

Çalışanlar, RSK Molotok'un işvereni hakkındaki yorumları sit alanları-otzovik'te çeşitlidir. Yazdığınız her şeye inanıyorsanız, firmanın vicdanlılığı hakkında bir sonuç çıkaramayacaksınız.

Genel olarak, "Çekiç" için iyi bir yeristihdam. Ama gerçekten çalışmak ve kazanmak için çok çalışmak zorunda olacak. iyi ücretlerle mesleki gelişim, güleryüzlü personeli ve resmi istihdam için iyi umutları - tüm bu sadece başvuru çekiyor. Ve bunun yanı sıra, boş sözler değil.işveren rsk çekiç

Bazı işçiler bu kadarını söylüyorişlerini ciddi ve dikkatli bir şekilde tedavi eder. Ardından, RSK Molotok ile işbirliği içinde hiçbir sorun olmayacaktır. Bu organizasyon, hiçbir şey yapmama ve bunun için ödeme almayanlar için değildir. Kendinizi disiplinli bir çalışan olarak kanıtlamak gereklidir. Bazı şehirlerde örgüt, sahtekârlık suçlamalarından ve en iyi liderliğin olmamasından dolayı işverenlerin kara listesindedir. Bütün bunlar hemen hemen her şirkete karşı yapılan standart suçlamalar. Şimdi RSK "Molotok" un ne olduğu açık. İşveren hakkındaki yorumlar farklı kalmaktadır, ancak çoğunlukta olumludur.

RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 2019

RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 2019

Related news

 • Mavi kil: kozmetoloji ve tıp uygulamaları
 • C Harfiyle BaЕџlayan ГњnlГјler
 • Soya soslu Midyeli Makarna
 • Çok İzlenen Videolar
 • Masa başında kilo verme yolları

 • RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 93

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak


  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 45

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 22

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 57

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 57

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 6

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 18

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 80

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 8

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 65

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 33

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 61

  RSK Molotokun işvereni hakkında çalışan geri bildirimi: onarım ve inşaat şirketlerinde çalışmak 34