Ruby düğün 2019

Ruby düğün 2019 Ruby düğün

Ruby düğün

Ne tür bir düğün, 40 yıllık evliliğin sorusu üzerine, cevap tek-yakut.

Yakut düğün ... Kırk uzun ve her zaman kolay yıllar ...

Karı koca birlikte kırkıncı yıldönümünü kutlarlarsaortak yaşantıları, daha sonra altmış veya daha fazla yaşındalar. Ancak bu, aşk olmadığı, aralarında bir his olmadığı anlamına gelmez. Tam tersi. Sonuçta, o kadar çok anı, olayla birleşiyorlar - iyi ve kötü, çok üzüntü ve sevinç yaşıyor, yarısı.

Muhtemelen, yakut düğün bu yaparkırk yıldır yaşadığı eşin en yakın, en güvenilir ve yerli kişidir, onunla birlikte yaşamanın yükünü taşıyabilirsiniz.

Çocuklar dağınık halde, kendi aileleri var, kendi endişeleri var. Ve şimdi yalnızlardı, emekli oldular ve ruhlarını yaşatıyorlardı, ilişkilerinde ikinci baharı yaşıyorlardı.

Ruby düğün adını aldı.Yahont'un kırmızı rengi, bir şey ifade eder: bu ortak yıllarda eş ve eş hemen hemen kan akrabaları haline geldi. Ve bir işaret daha: Yakut daima bir taş olarak değerlendirildi. bilgelik ve soyluluğu sembolize eder.

Elmas noktasından sonra ikinci sırada olan yakutişleme tabi tutulduktan sonra güzel bir değerli taş haline gelir. Aile ilişkisinde de aynı şey var: yıllar geçtikçe, bir kuyumcuya güvenen eliyle işlenerek sayısız sıkıntıya ve olumsuzluklara katlanarak sanki daha da güçlenmiş oluyorlar. Kırk yıldır aşktan sonra, sadece solmaz, aksine, yakuttaki parlak ışığı yakar, mücevhere dönüştürür.

Ruby düğün - simgeleyen bir tatiluzun ve güzel aşk. Bu nedenle, özellikle değerli kahramanlar için, hayatlarının geri kalanında zafer ile hatırlanan onu özel bir şekilde kutlamak gerekir.

Yakut düğün nasıl kutlanır?

Bu değerli taşın rengine dayanarak, kolayKutlamadaki baskın olanın kırmızı olacağını anlayabilirsiniz. Bu amaçla, evlilik yıldönümünün 40. yıldönümünü perdeler, masa örtüleri, kalp şeklinde balonlar, kırmızı renkte her şeyle süsleyebilirsiniz. Tebrik yazılarıyla her yere poster asmak caziptir.

Ritüeller, yakutlara göreDüğün, neredeyse hiç yok. Ancak, Kafkasya'da hala, diğer ülkelerdeki festivallerde kullanılabilecek çok güzel bir gelenek var. Çift, birlikte olgun bir garnet yemeli. Ve kocanın bıçaksız kesmesi ve karısı - temizlemesi gerekiyor. Sonra "yeni evliler" tatlı sözler yaparken, birbirleriyle tohumlarla beslenirler. Yakın zamana kadar bir nar tohumu yenen ve kelimeler tekrarlanan asla eğer, onlar aşkını ve anlayış tutmak için değil, boşuna değildir kırk yıldır birlikte yaşamış olduğuna inanılmaktadır.

Başka bir özel var: Bu gün karısı ve kocaları birlikte örülen kirazları yiyorlar ve kemikler gömülüyor. Birkaç yıl içinde, bu bölgede geçmeli gövdeli iki kiraz ağacının büyüdüğü söylenir.

Ve yakut düğününe ne dersin?

Tabii ki, ana armağandır elbette,yakut, ürünler ve mücevherler. Genellikle küpe, yüzük, bilezik, kolye vb. Ancak, mevcut için çok büyük miktarda tahsis Değilse, hile gidebilir ve herhangi bir mekanik saatler ille bile yapay, yakut kullanılan yüzünden saatini ver.

Genel olarak, kesinlikle her şeyi verebilirsinKırmızı - Bu gölgede çiçek bağbozumu şarap, buketler, ev bitkileri - açelya, sardunya, aile ocağının vb koruyucuları Sonunda, bu hediyeyi sadece yakut rengi bir ambalaj kağıdına sarabilirsiniz.

Ancak, bazı şeyler var kiYakut düğün verilemez. Bunlar kıyafet, yatak takımı, mutfak eşyaları ve set. Bir armağandaki en önemli şey, satın alımına yatırılan sevgi ve saygıdır.

Ruby düğün 2019

Ruby düğün 2019

Related news

 • Zılk Sarması nasıl yapılır
 • Zayıf ve Sağlıklı Bir Yaşam Sürmek
 • 2019 Sokak Kombin Önerileri
 • Bir resmin resmini nasıl kesilir. Photoshop da bir resim nasıl kesilir
 • Boşanmadan pencereleri nasıl yıkarız: halk ilaçları, etkili yöntemler ve öneriler

 • Ruby düğün

  Ruby düğün


  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün

  Ruby düğün