Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 2019

Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 2019
20.09.2019

Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 98

Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhin'in adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler

Gündelik hayatta giderek artan bir şekilde insanlarkorkunç bir tıbbi cezayla yüzleşmek - kanser teşhisi kondu. Ve eğer birkaç on yıllar önce yalnızca bir şey - ölüm anlamına gelebilirse, o zaman bugün kanser hastalarının çoğunluğu iyileşme umudunu kazanır. Avrupa'daki tüm ülkelerde, yeni kanser merkezleri açılıyor ve bu hastalığın tedavisinde farklı derecelerde olan kişileri kabul etmeye hazır. Rusya'da böyle merkezler var. En meşhurlarından biri, Nikolai Blokhin'in adını taşıyan onkolojik merkezdir.

Blokhin Enstitüsü. Kanser Merkezi. Başlangıcı

Merkezin tarihi, yirminci yüzyılın ortalarında başlar,Daha sonra mevcut Kanser Terapi Enstitüsü, Nikolai Blokhin'in başında bulunduğu bir kanser merkezine dönüştü. Kısa sürede yetenekli bir lider ve son derece profesyonel bir uzman olan Nikolay Blokhin, radyologlar, cerrahlar, radyologlar, farklı bilimlerin temsilcileri gibi deneyimli ve genç doktorlardan oluşan farklı bir oryantasyon ekibi etrafında toplanabilir. Blokhin yakında yetkili ve öncü bir merkez haline gelen ülkedeki en iyi bilimsel ve pratik okullardan birini yaratmayı başardı. Kurucu ve ilk yönetmen olan Rus cerrah onkologuna şükranla, merkeze nominal bir isim geldi. Nikolay Blokhin 81 yaşında öldü - 1993'te oldu. Sekiz yıl sonra, Rus Kanser Araştırma Merkezi. Blokhin, Rusya Federasyonu Mikhail İvanoviç Davydov'un baş uzmanı olan profesör tarafından yönetildi.

bitki-onkoloji merkezi

Onkoloji merkezi alt bölümleri

Onkolojik merkezin yapısı 5 bölüme ayrılmıştır. Yetişkinler için Klinik Onkoloji Enstitüsü 850 yatak içindir. Pediatrik Onkoloji ve Hematoloji Enstitüsü, aynı zamanda bilimsel ve pratik çalışmalar yapıyor ve farklı yaştaki 150 çocuğu tedavi için kabul etmeye hazır. Klinik ve deneysel radyolojinin alt bölümleri 50 yatak temin etmektedir. 16 modern laboratuar, derin tümörlerin incelenmesi ve çıkarılmasının uygulandığı karsinogenez enstitüsünü sağlar. Biraz daha - yani 21 laboratuvar - deneysel teşhis ve tümör terapisinin bir bölümünü temsil eder.

pire kanseri merkezi incelemeleri

Tüm enstitüler uzmanlar,onkolojik merkezde tedavi gören insanlardan gelen çok sayıda olumlu tepkiyi teyit eden pratiklerini profesyonel olarak kanıtlamanın yanı sıra en iyi elinle kanıtladı. RAMS'in geniş profilinden dolayı, Blokhin Kanser Merkezi ülkenin sınırlarının çok ötesinde biliniyor.

Faaliyet türüne göre yönlendirme

3500'den fazla çalışanı onkolojiyi temsil etmektedirBlokin Merkezi. Doktorların yaşamları kanser merkezine, akademisyenlere, 89 profesörlere, ilgili üyelere akademik unvana sahip 7 uzmana ve 200'den fazla doktor bilim insanına adanmış olanlar arasında farklı bir dereceye sahiptir. Merkez malign neoplazmı olan, premalign patoloji aşamasında olan hastalar tarafından kullanılabilir.

moskova'daki onkolojik merkezler

Alanında sürekli araştırmalar yapılmaktadır.tümör hücrelerinin detaylı çalışması, mekanizma ve süreçlerin ilerlemesi. Burada genetik, immünolojik, moleküler, virolojik ve diğer pek çok durum etkilenir. Radyasyon, ilaç ve kombine tedavinin yeni üretken yöntemleri geliştirilmekte ve pediatrik onkolojiye çok dikkat edilmektedir. Yeni cihazların tanıtımına ek olarak, Merkezde çalışan uzmanların sürekli eğitimi ve yeniden eğitilmesi de var.

Onkoloji merkezi sonuçları

Titanic çalışmaları uzmanlar tarafından gerçekleştirildiMerkezi günlük, olumlu sonuçlarını getiriyor. Pahalı ilaçlar ve yeni tıbbi cihazların kullanımı ile karaciğerde yapılan kapsamlı cerrahi operasyonlar, benzer tedavi yöntemlerini% 25 oranında kullanma olasılığını artırmıştır. Bu bağlamda, kanser hücreleri tarafından böbrek ve karaciğer hasarı olan hastaların ölüm oranı yüzde 10-15 oranında azalmıştır. Bu, Blokhin Enstitüsü tarafından sağlanan birçok olumlu sonuçtan biridir. Kanser merkezi aynı zamanda primer tümör cerrahisi yönünden ve metastazlardan kaynaklananlarda da iyi bir iş çıkarır.

internetten doktora randevu

Böyle bir ameliyat olasılığıolumlu sonuç veren müdahaleler% 40-45 arttı. İstenen sonuçlar% 20-25 oranında artmıştır. Büyük adımlar yüksek doz kemoterapi ile ilişkili olarak yapılmıştır - erken toksik ölüm oranı keskin bir şekilde (o, her organizma hareket edemez ilacın yüksek doz özellikle kötü bir hastalık zayıflatılmış olduğu bilinmektedir) 0'a% 16 gerilemiştir.

Pediatrik onkoloji yönünden sonuçlar

Moskova'daki onkoloji merkezleri büyük ilgi görüyorÇocuk onkolojisine dikkat etmekle birlikte, en yüksek sonuçlar Blokhin Onkoloji Merkezinde gerçekleştirilmiştir. Sadece burada, ilgili organların transplantasyonu için olumlu sonuçlar veren en karmaşık cerrahi operasyonlar vardır. Ek bir özel terapi geliştirildi, organ naklinin yeni bir ev sahibine verdiği cevabı düzenleyen önleme yöntemleri uygulandı.

Rus Kanser Araştırma Merkezi

Hastaların çocuklarında iki yıllık sağkalımOnkoloji% 27'den% 82'ye yükseldi. Ayrıca, bazı tiplerde kronik lösemi, miyeloid ve juvenil miyelomonositik tedavi edildi. İlgili organların kısmen uyumlu transplantasyonu, sadece sağkalım oranını önemli ölçüde artırmaya değil, aynı zamanda ameliyat edilen çocuğun yaşam kalitesini de arttırmaya yardımcı olmuştur. Bu, Moskova'daki diğer onkolojik merkezlerin henüz ulaşmadığı bu Merkez'in ayrıcalığıdır.

Hasta İncelemeleri

Rusya'da onkoloji yılda 450'den fazla hastabin kişi. Bunların 300 binden fazlası ölüyor. Çoğu zaman, yapılması gereken fazla bir şey olmadığı zaman hastalara çok geç tanı konulur. Ancak bu durumda bile, uzmanlar Blokhin Enstitüsü'ne (onkoloji merkezi) dönen hastalara yardım etmeye hazırdır. Doktorların üretken faaliyetleri hakkında yapılan yorumlar, çalışmalarını tam olarak açıklıyor: cerrah V.Yu. Ivashkov - dünyanın en iyisi, mammolog R.A. Kerimov Tanrı'dan bir doktordur, anjio cerrahı IK Vorotnikov, büyük bir sermayesi olan, işinin gerçek bir uzmanı olan onkolog DA olan bir erkektir. Burov inanılmaz bir insan ve harika bir doktor ve daha birçokları. Ve her şükran için - sadece kelimeler değil, ama birileri Blokhin Enstitüsünde hayat kurtardı.

pire ramon onkoloji merkezi

Kanser merkezini bulmak zor değildir, Moskova'da ilk defa bile, başkentin her üç sakini bu yeri biliyor.

İlk defa ele alırken bilmeniz gerekenler

Ruslar Merkezinde Anket ve TedaviHastalık ücretli hizmetler kategorisine girdiğinde (aşırı zor bir durum) durumlar hariç, ücretsizdir. Artık internetten bir doktora yazılma uygulaması yaygın olarak uygulanmaktadır, ancak enstitüde bir uzmanla tam zamanlı bir toplantı yapılmaktadır (telefonla kayıt yoktur). Tedavi günü, hasta bir süre sonra bir uzman ile bir konsültasyon için gelen bir ayakta tedavi kartı verilir.

Kashirka, Kanser Merkezi

Daha etkili bir ziyaret için değerBir dokümantasyon paketi hazırlamak için mümkün olduğu kadar - analizler, özetler, talimatlar, tamamlanmış tedavi aşamaları, X-ışınları, mamografi, ultrason, EKG ve diğer tüm prosedürler. Tabii ki, kişisel belgelerinizle (pasaport, politika) ve ayrıca eskortlarla daha iyi gelmeniz gerekir - akrabalarınızdan birisini alabilirsiniz. İnternet üzerinden doktora giriş yapılmaz - her vaka ayrı ayrı düşünülür.

Ücretli hizmetler hakkında biraz

Nüfus için ücretli hizmetler olduğu ortaya çıktıBlokhin (kanser merkezi) enstitüsünü oluşturan düzen ve rejim. Ücretli tedavi prosedürlerinin aşamalarından geçen hastaların geri bildirimleri, güvenlik ve kalitelerinden bahseder. Bu hizmetler sadece nüfusun belirli bölümleri içindir. Bunlar yabancı vatandaşlar, Rus vatandaşlığına kayıt yaptırmayanlar, ayrıca ücretsiz tedavi sağlama hakkına sahip olmayanlar (politika ve yön eksikliği). Ücretsiz tıbbi bakım programı tarafından öngörülenlerden daha büyük bir boyuta sahip olan kişiler aynı kategoriye girerler. kimin hastalık uzman enstitü çalışanları birine girmiyorsa, ama yine de sağlanabilir gibi insanlar (ilgili sözleşme bitiminde) ödeme koşullarına tedavi için uygun olacaktır. Ve şimdi kanser merkezine nasıl gidileceğini öğreniyoruz.

adres

Enstitü çok iyi bilinen ötesisermaye, onu bulmak zor olmayacak. Çoğunlukla, basit bir yoldan bir soru sormak: "Onkolojik merkeze nasıl ulaşılır?", Yanıt olarak şunu duyabilirsin: "Yani bu, Kashirka, kanser merkezi orada." Resmi adres şu şekildedir: Moskova, Kashirskoye karayolu, ev 23 (posta adresindeki evi 24 yaşın altında belirtmek gerekir). Çalışmaları sabah saat sekiz buçukta uzmanlarla başlar. Blokhin Enstitüsü'nün çalışma günlerini de bilmek gerekiyor. Kanser Merkezi, hafta içi ve cumartesi ve pazar günleri hariç olmak üzere tüm hafta boyunca çalışır. Hastaların hastaneye yatırıldığı kabul bölümü, bu iki güne ek olarak Cuma günü işe yaramıyor.

Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 2019

Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 2019

Related news

 • İğne Oyası Mavi Namaz Örtüsü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Reich. Son Reich nedir
 • Körfez İşbirliği Konseyi Zirvesi bildirgesi: Kaşıkçı cinayetinde Suudi Arabistanı destekliyoruz
 • Tatlı kurabiye sosis tarifi
 • Etiket: okul saçları

 • Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 98

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler


  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 27

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 75

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 12

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 41

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 14

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 19

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 3

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 52

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 77

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 74

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 68

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 8

  Rus Kanser Araştırma Merkezi NN Blokhinin adını aldı. Onkoloji merkezi: adres, doktorlar, eleştiriler 45