Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri 2019

Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri 2019 Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

Rusya'daki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

Bu yazıda sizi tanıtmak için çalışacağızmobilya endüstrisinin en popüler ve en iyi temsilcileri olarak Rusya'daki döşemeli mobilya imalatçılarının küçük bir derecelendirme yaparak, uzmanlarının görüşleri ve sıradan tüketicilerin geribildirimleri üzerine kurulmuştur.

Rusya'da mobilya imalatçıları

Makalede ele alınacak olan fabrikaların ürünleri,alıcılar arasında son derece olumlu bir şekilde kendini ispatlamış olan mobilya pazarında uzun zamandır nişini bulmuştur. Çevrimiçi mağazalarda, şehir salonlarında ve yalnızca ayrı satış noktalarında bulmak kolaydır. Rusya'daki büyük mobilya imalatçılarının yalnızca ürünlerinin kalitesinden sorumlu olduklarını ve derleme, teslimat ve onarımın yalnızca satıcının sorumluluğunda olduğunu ve bu nedenle bu makalede ilgili hizmetler olmaksızın kaliteden bahsedeceğimizi belirtmek gerekir.

Ucuz döşemeli mobilya

Bütçe mobilyaları bunun kötü olduğu anlamına gelmez. Bu kategoride bir ayırt edici özelliği, bir daha mütevazı tasarımı, sağduyulu bir döşemelik kumaş ve bunun yerine ekler masif sunta monte. Bütçe seçenekleri ve seçkin olanlar, Rusya'daki neredeyse tüm mobilya üreticilerinin ulaşmak istediği dayanıklı, güzel ve güvenilir olabilir. Aşağıda verilen değerlendirme, tam da bu tür fabrikalardır.

 • "Pinsk Ağaç";
 • Rakip;
 • "Borovichi-mobilya".

"Pinskdrev"

Fabrikanın tarihi uzak 1880'de başladı.pazarlar ve ev ihtiyaçları için kontrplak kutuları üretilen küçük bir atölye. Günümüzde, Rusya'nın dört bir yanında büyük bir holding 40'tan fazla işletmeye sahiptir.

döşemeli mobilya üreticileri rusya

Fabrika, klasik,deri ve kombine kanepeler. Ayrıca koltuklar, Osmanlılar, yatak odası, mutfak ve banyo mobilyaları da bulunmaktadır. Üretici (Rusya ve yurtdışında yakınlar) yalnızca ev eşyaları ile sınırlı değildir, holdingin müşterilerinin listesi birçok ünlü otel ve büyük büroya sahiptir. Üretimde kullanılan tüm malzemeler, çevre dostu ve neme dirençlidir ve test laboratuardaki sayısız testlerle kanıtlanmıştır.

Çeşitler ve Müşteriler

Şirket yelpazesi oldukça geniş - ekonomi sınıfının ürünlerinden ("Skazka" kanepe - 9800 ruble) elit modelleri (döşemeli mobilya "Francesca" - 117 000 ruble).

Holding pazarlamacıları yakından takip etve tesadüfen, çoğunlukla pozitif olan tüketicilerin istekleri ve olumsuz görüş durumunda, daha fazla aşırılıktan kaçınmak için dikkatli bir şekilde işlenir. Özel bir sitede, müşterinin şirkete olan ilgisini gösteren şikayet ve tekliflerin elektronik kitabını işleyen bir kontrol bölümü bulunmaktadır.

Tutmanın avantajları:

 • geniş ürün yelpazesi;
 • fiyat çubuğu sıradan bir alıcı için kullanılabilir;
 • Bütçe modellerinin tasarımı ve döşemesi, elit ürünlerinkilere benzer;
 • kaliteli montaj ve döşemeler (dikişler, aksesuarlar).

eksileri:

 • Fabrikadan döşemeli mobilyaların katlanması, yastıkların arasında çok fark edilir bir bağlantıya sahiptir, bunları saklamak için bir şilteye ihtiyacınız vardır.

rusya'da mobilya üreticileri

Çoğu tüketici yüksek not alırŞirketin "Pinskdrev" ürünlerinin kalitesi. Birçoğu, ucuz tasarım ve mobilya takımlarının, özel tasarım ve başarılı seçilmiş malzemeler sayesinde, elit kategorisine ait ürünlere çok benzediğini vurguluyor.

Ayrıca, tüketiciler gerçeklere odaklanır,Rusya'daki tüm mobilya üreticilerinin bu kadar düşük bir fiyata yüksek kalitede övünebileceğini. Fabrika "Pinskdrev" dan mobilyaların olumsuz incelemeleri, sadece dilek ve biraz eleştiri fark edilmedi.

rakip

Fabrika, eserleri 90'lı yıllarda başladıyüzyıl. "Rakip", kok ürünleri üreten ilk şirketti ve bu, birçok döşemeli mobilya üreticisi tarafından kabul edildi. Rusya, küçük işletmelerin gelişmesi için zor koşulların geliştiği bir ülkedir. Bu, şirketin daha iddialı bir düzeye ulaşmayı başardığı yöneticileri daha da güçlendirdi.

üretim

Hemen hemen tüm yumuşak ürünleri holding malzemeleriMobilyaların bakımını büyük ölçüde kolaylaştıran kaliteli çıkarılabilir kapaklar. kanepe ve koltuklar için olan Dolum alerjik ürünler ve dönüşüm mekanizmaları Rusya'da en iyi mobilya üreticileri tarafından yönlendirilir misafirler, her gereklerine uygun olarak yapılmış, Rusya'da yapılmaktadır. Şirket, ürünleri 18 aya kadar garanti veriyor.

banyo mobilyaları üreticisi rusya

Tutmanın avantajları:

 • özenle yapılmış ve konforlu mobilyalar;
 • Ürünlerin bakımını kolaylaştıran çıkarılabilir kapakların kullanılabilirliği;
 • mobilyaların doldurulması hipoalerjenik bileşenlerinden oluşur;
 • Önemli bir operasyon dönemi (zaman içinde sırtlarda ve koltuklarda "dips" yoktur).

eksileri:

 • Birkaç ay kullanımdan sonra ortaya çıkan olaylar parçalanır, yerleşir ve sunumunu kaybeder.

Müşteri geribildirim gelince, onlar notdönüşüm mekanizmalarının mükemmel işleyişi, yaratıkların veya nöbetlerin yokluğu. Birkaç yıl kullanımdan sonra mobilyaların esnekliği neredeyse satın alma ile aynı kalıyor, koltuklar başarısız değil, sırt deforme etmiyor.

Birkaç sonra fark edilir tek şeyoperasyon ayları - bu, kapakların yıkanması ve kullanılması nedeniyle biraz gerilir. Mobilyaların kalitesi ve rahatlığı ile birlikte müşteriler, sadece beğeninize değil, aynı zamanda cebinize de ürünler seçmenize olanak tanıyan, fiyatlandırma politikasına dikkat çekiyor.

Ortalama fiyat kategorisi

Orta kategoriye, Rus mobilya üreticileri 15.000 ila 30.000 ruble arasında değişen fiyatlarla ürünleri içerir. Bu segmentteki en seçkin fabrikalar aşağıda sunulmuştur:

 • "Laguna";
 • "Yaşayan kanepeler";
 • "Mobilya-Holding".

"Laguna"

Çalışma fabrikası 2000 yılının başlarında başladı ve zatenDaha sonra, talep eden alıcı için sadece yüksek kaliteli ürünler üretmeyi hedef olarak belirledi. Kalite için birçok ödülü hak etti. Şirket, yumuşak kanepeler koltuklar ve kombine mobilya konusunda uzmanlaşmıştır.

Rusya'daki en iyi mobilya üreticileri

Tutmanın avantajları:

 • net ve düzgün çizgiler şeklinde ayırt edici tasarım;
 • ürünlerin yüksek kaliteli montaj ve güvenilirliği;
 • Döşeme pratik ve kolay temizlenir;
 • kolay kullanımlı dönüşüm mekanizmaları;
 • ev kutularının kapasitesi.

eksileri:

 • Müşterilerin ana şikayetleri ürünlerin aşırı yumuşaklığıdır (uykuya uygun değildir).

Fabrika ürünlerini satın alan alıcılar"Laguna", mükemmel kaliteye, tasarımın sadeliğine ve mobilyaların herhangi bir iç mekana uyum sağlamasına dikkat edin. Kullanıcıların bulduğu tek dezavantaj, kanepelerin ve yatakların yumuşaklığıdır. Bazen, mobilyaların yetersiz sertliği ile uyumak zordur, bu nedenle uyku için bir yatak almak ya da sert ekler ile ek bir özel yatak almak daha iyidir.

"Mobilya-Holding"

Fabrika tanınmış ve tanınabilir bir markaRusya topraklarında. Holding şirketi nispeten ucuz ama aynı zamanda yüksek kaliteli mobilya üretir. Ayrı ayrı, şirketin sergisi "- Rusya'da 2014 Çocuk mobilyası iyi üreticilerinden" nde yer gurur aldığını belirtmek gerekir. Konveyörlerinden, karikatürler için tasarlanan kanepeler, arabalar, ilginç sandalyeler ve diğer çocukların mobilyaları gitmektedir.

çocuk odası mobilyaları rusya

Şirket ayrıca ortalama fiyat kategorisini üretmekte ve bunlara saygı göstermektedir. Örneğin, bu yıl satış hit - lüks köşe kanepe "Arizona" - sadece 31 000 rubleye mal oluyor.

Tutmanın avantajları:

 • Mobilyaların dayanıklılığı ve güvenilirliği;
 • Çocuk odaları dahil olmak üzere tasarım çeşitliliği;
 • kullanılan tüm materyaller çevre kontrolünden geçti;
 • Projeleriniz ve gelişmeleriniz için renk, malzeme ve döşemeyi seçerek mobilya siparişi vermek için bir fırsat var.

eksileri:

 • hiçbir talep tespit edilmemiştir.

Kullanıcılar tartışmasız bir artı notMüşterinin ihtiyaç duyduğu şeyi alarak, çizimlerine ve boyutlarına göre ürünler sipariş etme fırsatı. Kutular geniş ve yastıklar orta derecede yumuşak. Sintepuha mobilya kullanımı ile yapılan alerji hastaları için idealdir. Mekanizmalar, tasarımı daha da güçlü kılan ve hizmet ömrünü uzatan bağımsız bir yay bloğu üzerindedir.

Lüks Mobilya

Böyle bir planın mobilyaları her biri için uygun değildir.daire. Ancak, odanızda pahalı ve yüksek kaliteli tamirlerle bir araya getirilmiş oldukça geniş bir ayak izi varsa, o zaman elit sınıfın iflasına ve mobilyalarına gidebilirsiniz. Pahalı setlerde, kural olarak, doğal malzemeler (masif ahşap ve doğal kumaşlar gibi) ve yüksek kaliteli rakorlar kullanılır ve bunların tümü elle sabitlenir ve monte edilir.

Rusya'da döşemeli mobilya üreticilerinin derecelendirme

Bu yaklaşım mobilyaların güzelleşmesini kolaylaştırır veŞık, ama aynı zamanda dayanıklı, güvenilir ve tamamen sahibinin sağlığına zararsız. Seçkin Rus mobilya imalatçıları ve kendi alanlarındaki uzmanlar aşağıdaki fabrikalardır:

 • "Avangard";
 • Anderssen;
 • "Allegro-klasik";
 • "Shatura".

Bu fabrikaların avantajlarının çok uzun olabileceğini konuşunama her bir mobilya detayının kusursuz kalitesi, güvenilirliği ve zarif tasarımıyla birleştiler. zevkinize ve bütçenize için tek ihtiyacı güvenmek seçiminde - Ürün markalarla ilgili herhangi bir olumsuz yorumlar konuşamıyor hakkında çok, tüm tüketici düzeylerde her müşteri için holdingleri Mücadele.

Rusya'da hangi mobilya üreticilerinin kendilerini pazarda kendilerini kanıtladıklarını öğrendiniz.

Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri 2019

Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri 2019

Related news

 • Bir beyin darbesi ile dolup taşan nedir
 • Plastikteki kanser tehlikesi
 • Yağlı Çörek Tarifi
 • Rahat bir otel Orbita (St. Petersburg)
 • Dünyanın en büyük kent parkları

 • Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri


  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri

  Rusyadaki büyük mobilya imalatçıları ve kalite incelemeleri