Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesiRusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi

22.05.2019

Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 35

Rusya'dan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi

Modern dünyada yaşamak ilginç hale geliyor: demir perdeyi kaldırıp Berlin Duvarı'nı yıktı. Her şey uzak ülkelere seyahat etmek ve geri dönmek kolaylaşır. Seyahat artık yalnızca para çantaları için değil. Farklı bir hayatı görme şansına sahip olan bazen, Rusya'dan nereye gideceğimizi merak ediyoruz. Potansiyel göççülerin motivasyonları çok, çok farklı.Rusya nereye yaşıyor20. yüzyılın başlarında aristokrasinin temsilcileri olsaydıve aydınlar devrimden Amerika ve Avrupa'ya kaçtı ve uzun zaman önce ülkeyi, rejimi ya da uğradığı zulme uyum sağlayamadığından olanlar sol, ama şimdi vatandaşlarımızın ekonomik nedenlerle genellikle Rusya'dan canlı nereye düşünüyoruz. Depardieu kendisini yüksek vergilerden kurtarmak için bize gelirken, vatandaşlarımız çalışmak için, çalışmak için, kim Avustralya'da, kim yaşlı kadın kim Avrupa'da, kim ABD'de çalışmak için gidin.

Yurtdışında yaşamak için yaşanan sorunların çözülmesi,tamamen bireydir. Sonuçta, yeteneklerinize ve kendiniz için belirlediğiniz hedeflere bağlıdır. Etnik Almanlar veya Polonyalılar kendi vatanlarına geri dönebilirler. Onlar için, geri dönüş için fırsatlar yaratılmıştır. Kızlar genellikle "orada" hayatın kesinlikle daha zengin ve başarılı olacağına inanan bir yabancıyla evlenmeyi isterler. Özellikle de bir ailenin kurulması çok sorumlu ve zor bir konudur. Buna ek olarak, göç için prestijli ve rahat kabul edilen çoğu ülke, sözde gelin vizelerinin edinilmesi prosedürünü oldukça karmaşıklaştırmaktadır.yurt dışında yaşamak nasılSanırım,Rusya'dan nereye gideceğinizi düşünerek yeteneklerini ve önceliklerini analiz edin. Amaç Örneğin, - bilim yapmak, son başarıları kullanmak mümkün, dünyanın önde gelen uzmanları ile çalışmak için - bu İngilizce dil derinlemesine çalışma ile başlamak için Amerika'ya dikkat etmek mantıklı. Sıcak bir ülkede yaşamak istiyorsanız, deniz ikliminin tadını çıkarın - Bulgaristan, Karadağ, Slovenya'yı düşünebilirsiniz. Yurtdışında yaşamak kolay değil - bunu 7 yıllık tecrübeye sahip bir göçmen olarak söyleyeceğim. ve mizah anlamak ve yerel halk ile eşit düzeyde etkileşim ve çalışma hayatında bir yer bulmak için bu yeteneği - - dil anlayışıyla, oldukça hızlı bir şekilde öğrenilebilir Ayrıca, eğer her şey çok daha karmaşıktır.

Birçok Avrupa ülkesinde güçlü diasporalar varvatandaşlarımız. Akrabalarınız varsa, Almanya'da, o halde Rusya'dan nereye gideceğiniz sorusu sizin için daha kolay çözülmüştür. Aile birleşimi için davetiye çıkarabilir, konut konusunda yardım edebilir, yeni bir hayat sürdürebilirler. Ancak, yurtdışında nasıl yaşayacağınıza dair düşüncenizi hatırlayın; geleceğinizi sonsuza kadar değilse de yıllarca belirlersiniz. Hala evde iken, gittiğiniz ülkenin dilinde bir özgeçmiş yazmak ve bunu potansiyel işverenlere göndermek mantıklı. Çok iyi ki bunun en iyi başlangıç ​​noktası olması olabilir. Sonuçta, çalışma merkezi size yasal bir konaklama sunmakla ilgilenecek; bu da formalitelerin bir kısmının çözüleceği anlamına geliyor. Yirmi yıl önce ilginç bir gazeteyi hatırlıyorum, "The Alien", ayrıldı. Bu nedenle, Avustralya'da doğum yapan yaştaki göçmenlerin kolayca terk edebileceği bir tema ele alındı.Avustralya'ya git- Demografik sorunları doldurun ve doğum yapınBu ülkenin gelecek vatandaşları. Durum değişti, ancak bazı eyaletlerde demografik sorunlar kötüye gitti. Ve batı erkekler sık ​​sık bunun yüzünden ve Doğu Avrupa'dan gelen eşleri tercih ederler. Sonuçta, sadece ev, güzel, ekonomik değil, aynı zamanda aile yaşamı bir kariyerin üzerinde değer taşımaktadır. Avrupa vatandaşlarının aksine, vatan hâkimiyetini kazanmak isteyen kimselerin aksine.

Kısacası, nereye gideceğinizi biliyorsanız - yaşamak için bırakınRusya'dan zor değil. Her göç durumunda - profesyonel, medeni, ideolojik - kendi inceliklerini ve prosedürün özelliklerini içerir. Bununla birlikte, dil bilgisi her durumda başarının anahtarı olacaktır. Öyleyse bundan önce ona iyi bak.

Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesiRusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi

Related news

 • Limonla Saç Bakımı Nasıl Yapılır
 • Bu Tarz Benim İvana Sert’ Kimdir
 • Bitlis Haberleri: Bitlis merkezli FETÖPDY operasyonunda 14 gözaltı
 • Makyajda son trend: Strobing
 • Prostatın iltihaplanması, semptomlar, tedavi ve önleme

 • Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 52

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi


  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 91

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 10

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 92

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 22

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 89

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 28

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 58

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 26

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 71

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 77

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 5

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 9

  Rusyadan nereye gideceksiniz - bir gurbetçinin tavsiyesi 67