Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 2019

Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 2019
17.09.2019

Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 93

Rusya'nın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusya'nın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim?

Kesinlikle her devletin refahıdoğrudan ulusal orduya bağlı. Ne kadar etkili olursa, ülkenin güvenliği için daha az tehlike olacaktır. Fakat ordu, içsel özelliklere ve belirli yapısal bileşenlere sahip sistemik bir kavram olduğu gerçeğini anlamamız gerekir. Bu unsurların her birine, devletin savunma kabiliyetini sağlamak için gerekli olan belirli işlevler verilir. Ordunun hem savaş zamanında hem de barış içinde önemli görevler üstlendiği unutulmamalıdır. Klasik versiyonda, deniz, kara ve hava kuvvetleri gibi birkaç temel unsur bulunur.

rüzgar elit birlikleri

Özel olarak gelişmiş ülkelerde başka birlikler,Örneğin Rusya Federasyonu'nda alan vardır. Gizli olarak, özel fonksiyonlar tahsis edilen özel seçkin birlikleri tahsis et. Bu, Rusya Federasyonu'nun böyle bir ulusal askeri oluşumuyla ilgili olup, daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

Kavramın özü

Rusya'nın seçkin birlikleri ne oldu? Birçok kişi bu kararlı ifadenin anlamını bile bilmiyor. Elit birlikler, cinsin ayrı bir parçası (şirket, bölünme, tabur vb.) Her türlü askeri birliği temsil eder. Bu özellik, ulusal ordunun bu bölümünün, silahlı kuvvetlerin diğer bileşenlerine kıyasla daha yüksek oranda savaşa hazır olmasıdır.

"Elit birlikleri" tamamen gazetecilikifadesi. Yasama düzeyinde herhangi bir şekilde sabit değildir. Böylece, tüm Rus silahlı kuvvetlerinden seçkin Rus birliklerini tamamen nominal olarak tek tek çıkarmak mümkündür. Bugüne kadar, belirli birliklerin seçkinliğini belirlemek için hangi özel kriterlere göre değerlendirme kriterleri bulunmamaktadır.

Belirleme gerekçeleri

Yukarıda belirtildiği gibi elit birliklerRusya yasama düzeyinde kararlı değildir. Çoğu zaman, Rusya Federasyonu nüfusuna göre derecelendirme oluşturuldu ya da en yetenekli birlikleri kurmak için anket yapıldı. Ayrıca, bir "seçkin" derece ordu veya birimi, herhangi bir muharip misyonun icrasında veya devlete verilen diğer hizmetler için gösterilen kahramanlık veya profesyonellikten vazgeçebilir. Aşağıda, evrensel olarak tanınan Rusya seçkin birliklerinin bir listesini inceleyeceğiz.

Federal Güvenlik Servisi

Bu ajansın iç gelenekleri varSSCB'nin 9. Devlet Güvenlik Dairesi'nin varlığından beri var. Bugün, askerler hizmet için işe alındı. FSO'nun en prestijli bölümü Başkanlık Alayıdır. Yılda yaklaşık 240 askere alınmaktadır. Seçim oldukça zor.

Rusya'nın en elit birlikleri

Mükemmel beden eğitimi almalısın.Slav görünümü ve 180 santimetreden az olmayan büyüme. Başkanlık Alayı'nın bir sıçrama tahtası olduğuna inanılmakta olup, bunun ardından Rusya Federasyonu Başkanı'nın Güvenlik Hizmetine doğrudan bir yol açılmaktadır.

Rusya Federasyonu Uzay Kuvvetleri

Yirmi birinci yüzyılın şafağında,temassız savaş yürütmek. Uzay birlikleri, evrimin tacıdır. Bugün için gelişimlerinin ilk aşamasındalar, buna rağmen saat tam anlamıyla gelişiyorlar. Uzay güçlerinin ana görevi, nükleer füzeler ya da diğer yenilikçi silahlarla devletin topraklarını dış alandan bir saldırıya karşı korumaktır.rusya'nın elit birlikleriŞu anda, Rusya'da bu birlikler için uzman yetiştiren özel eğitim kurumları bulunmamaktadır. Cadres, Moskova'daki en prestijli teknik üniversitelerden istihdam edilmektedir.

Deniz Kuvvetleri

Rusya'nın elit askerleri, isimleryukarıda sunulan, kullanmayınRusya Federasyonu'nun denizcileri gibi askerler ve askeri uzmanlar arasında bu kadar çılgınca bir ilgi vardı. Üniteleri Rusya Federasyonu'nun deniz kuvvetlerine aittir.

rusya elit birlikleri listesi

Onlar en yetenekli veölümcül. Bugün Rusya Donanması beş filo içerir: Karadeniz, Hazar, Kuzey, Pasifik ve Baltık. Deniz kuvvetlerine girmek için iki rekabetçi aşamadan geçmeniz gerekiyor. Birincisi, askeri sicil ve kayıt bürosundaki dağıtım sırasında bile, Denizciler için bir takım için özel bir seçime dayanmak gerekecektir. İkincisi, doğrudan filoda güçlü ve güçlü iradeli bir adam olarak kendini kurmak gerekir, çünkü ahlaki açıdan istikrarlı ve fiziksel olarak sağlıklı insanlar deniz kuvvetlerine kabul edilir.

Stratejik Füze Kuvvetleri

Stratejik füze güçleri görülmemiş bir popülerliğe sahiptir. Aslında, Rusya Federasyonu'nun diğer askeri oluşumlarında bulunmayan belirli görev ve işlevlere sahipler.elit birlikleri rusya değerlendirmeBir kerede füze güçlerinin rezervasyon yaptırması gerekiyor -Bir sığınakta ya da askeri üssünde tamamen hareketsiz bir çalışmadır. Yine de matematik ve fizik alanında olağanüstü yeteneklere sahip bir kişi buraya ulaşabilir. Acil servis askerleri pratikte yer almamaktadır. Genel olarak, stratejik füze güçleri kendi memurları altında toplanır.

Bugüne kadar, Rusya Federasyonuyaklaşık altı tür askeri füze sistemi. Füze kuvvetlerinin ana vurucu güç olduğu gerçeğini anlamak gerekir. Modern tesisler, kelimenin tam anlamıyla dünyanın her ülkesine saniyeler içinde çarpabilir.

Füze güçleri ülkemizin gururu. Rusya'nın diğer elit birlikleri gibi bütün masiflerden tecrit ediliyorlar. Rusya Federasyonu'nun profesyonel askeri oluşumlarının derecesi burada bitmiyor. Şampiyonanın avuç içi, savaşmaya hazır ve mobil birlikler tarafından uzun yıllar boyunca tutuldu. Bunlar aşağıda açıklanmıştır.

Hava Kuvvetleri

Dünyanın birçok ülkesinde amfibi güçler yoktur. Sadece ayırt etmiyorlar. Bu tip bölümler kara kuvvetlerinde tahsis edilmiştir. Örneğin, Amerika'da ABD Deniz Kuvvetlerine atfedilen bir “Seals” bölümü vardır. Fakat ülkemizde, havadaki birlikler ya da Hava Kuvvetleri, çağrıldıkları gibi, Rusya'nın en elit birlikleri. "Mavi bereliler" temsilcileri, taraflardan biri Rusya Federasyonu olan neredeyse tüm çatışmalara katıldı. İniş birlikleri, düşmanlarının arkasına faaliyetlerini yürütüyor. Bu nedenle, en hareketli ve operasyonel olarak kabul edilirler. Özel iniş birlikleri de var.

Rusya'nın elit birliklerine nasıl girilir

Rusya'nın en elit birliklerine girmek,sıkı ve uzun antrenman yapmalısın. Birçok uzman, askeri yaşın başlamasından önce fiziksel eğitime başlamalarını tavsiye ediyor. Havadaki birliklerde, özel üniversitelerden mezun olan askerler ve memurlar bulunuyor. Herhangi bir dövüş sanatının bilgisi veya askeri spor eğitiminin bulunması memnuniyetle karşılıyor. Bu tip askerler, Rusya Federasyonu'ndaki en ümit verici olanıdır, çünkü GRU, FSB ve özel amaçlı diğer sınıflandırılmış ünitelerde personel alır.

Sonuç

Rusya'nın seçkin birliklerini inceledik. Bu listenin zamanla değişebileceğine dikkat edin. Yine de, derecelendirme, savaşa hazırlıklı olma ve nüfusun ayrıntılı anketlerine dayanmaktadır. Makale ayrıca elit Rus birliklerine nasıl girileceği sorusunu da yanıtlıyor. Sonuç olarak, ordunun güçlü ve motive olmuş insanların kaderi olduğunu ekliyoruz.

Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 2019

Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 2019

Related news

 • 15 PARMAK TIĞ OYASI YAZMALARDA BU YIL FAVORİ OYA OLACAK
 • Öğrencilerin Üniversite Tercihlerini Yaparken Iskalamamaları Gereken 11 Kriter
 • Haftada 1 Kilo Vermek İçin Günde Kaç Kalori Almalıyım
 • Lahana hakkında bilmeceler - çocuklar için büyüleyici tema
 • Squash kortu nedir Oyunun tanımı, kuralları, adresleri ve mahkemelerin özellikleri

 • Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 97

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim


  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 33

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 53

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 70

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 31

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 50

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 36

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 69

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 28

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 8

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 6

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 40

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 52

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 3

  Rusyanın Elit birlikleri: isimler, liste ve derecelendirme. Rusyanın seçkin birliklerine nasıl katılabilirim 85