Ryan O Neal: biyografi ve filmografi 2019

Ryan O Neal: biyografi ve filmografi 2019 Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

Ryan O "Neal: biyografi ve filmografi

Sadece eski nesil hatırlar1970 yılında yayınlanan "Aşk Hikayesi" filminden etkilendi. Hippy hareketlerinin, öğrenci ayaklanmalarının, cinsel devrimin ve muzaffer ruhsatın ardında, ölümden geçmekte olan gerçek aşkın bu harika filmi, ünlü “Erkek ve Kadın” dan daha azını etkilemedi.

Yüzlerce en iyi dokuzuncu

Ama orası yurtdışında ve ilk olarak ortaya çıktıBu filmden besteci Francis Leia'nın ilahi melodisi. Abartmadan, herkes onu söylüyordu. Ve gişede bir filmin olmamasına rağmen, film tutkunları oyuncuların ve yönetmenlerin isimlerini biliyordu. sevgi sinemanın 100 yıl hakkında en iyi filmlerinden yüz haline filmde, içinde Oyuncular, Ali MacGraw ve Ryan O 'Neal. Bütün dökme tam eşleştirildi oynanan, ancak ana buhar çok iyiydi, bu yüzden organik baktı ve bu yüzden doğal olarak oynanan 1971'de hem İtalyan ödülü “David di Donatello” hem de en iyi yabancı aktörler olarak ödüllendirildi.rayon hakkında

Birçok film eleştirmeni, Eli McGraw ve Ryan O'Neill'ın modern Romeo ve Juliet'i oynadıklarına ve bu kahramanların anavatanında daha onurlu bir ödül aldıklarına inanıyordu.

Tarih, yaş ile lekelenmemiş

Filmin popülaritesi, aslındanispeten küçük bir bütçe resmi (2.2 milyon) 48 kez ödenmiştir. Rus sakinleri ama, bir süre sonra, bir VCR, hâlâ aynı nefes bakıldığında, bu filmi görmek başardık, ve bunların avantaj kaybetmedi. Hikaye hala insanları heyecanlandıran, içinde anlattı gerçeği bugünün gişe 32 inci yere sahip olduğu gerçeğini söylüyor. Ve bu da ana rolleri yerine getiren aktörlerin ana değerini. Ryan O "Neal. 54 filmde yaratıcılığının zirvesine rol aldı ve en önemli eser Ancak dünya şöhret hepsi aynı getirdi 1975 yılında piyasaya Stanley Kubrick'in adını veren filmde Barry Lyndon parçası olarak kabul edilir" Love Story ".

Doğum ve erken yaşam

O'Neill, bir sinemacılar ailesi olarak doğdu - annesiGeçen yüzyılın 30 yılında Patricia O'Kallahan son derece popülerdi. de doğrudan sinemada yer aldı Baba Charles O "Neil, çok ünlü bir yazar oldu. Ryan O 'Neal doğan kardeşinin ve şimdi popüler bir yazar ve Los Angeles'ta aktör. 20 Nisan 1941.film aşk hikayesi Ama dedesi İrlandalı olduğu için vebüyükanne - Baltık Yahudisi (ki bu nedenle bir Rus kökü olarak kabul edilir) ve ebeveynleriyle birlikte yaşamadıkları için, erken yaşta olan çocuk çok seyahat etmeli ve çocukluğunun bir kısmını Almanya'da geçirmelidir.

Gençlik ve sinemada ilk eserler

Gençliğinde seyahat etti, kurtarıcı olarak çalıştı,aktif olarak spor yapan. Üst üste iki yıl, 1956 ve 1957'de Los Angeles'ın boks şampiyonu unvanını kazandı. Eğitim Ryan çok saygın bir üniversiteden mezun - terbiyeli aldı. O'Neil'in rol aldığı ilk film, "Vikinglerin Masalları" olarak adlandırıldı. 50'li yıllardan beri, televizyon dizileri üzerinde çalışmaya başladı ve "İmparatorluk" da zaten kalıcı bir şekilde hareket etti. İlk şan, 1964-1969 "Peyton-Place" dizisiyle kendisine getirildi. Rodney Harrington'un rolü onu Amerika'da inanılmaz derecede popüler hale getirdi. 452 bölümün hepsinde göründü. Bu favori televizyon izleyicisindeki ortağı çok genç bir televizyon dizisi Mia Farrow'du.

Gerçek zafer yıl

Büyük sinemada ilk büyük işi oldu1969 yılında ve "Oyun", 1970 yılında filmi "The Big Bounce" in rolü. Aynı yıl ona "Oscar" ve "Altın Küre" adaylığını getirdi. No. 9'dan "Love Story" tanıtıldı sevgi, yaklaşık 100 en iyi filmleri listeler yukarıda reytige Amerikan sinematografi, içinde, 68 satır filmi unutulmamalıdır "Naber, doktor nerede?" Ana rolü Ryan O tarafından oynanır "Neil. Filmler birbirini takip ve 1973 yılında en karlı aktörleri sıralamasında ikinci sıraya düşüyor. ilk yer Clint Eastwood gitti. yönetmen Peter Bogdanovich'ın ile bazı çok ilginç çalışmalar vardı. bir kere daha aday" Altın küre "ona bir komedi getirdi "Genius scammers" .

Eşler ve çocuklar

Ama 1988'den beri aktör gittikçe artıyorrollerin en kötü performans için verilen bir ödül - "Razzie" için aday gösterdi. Babasının ayak izlerinde Ryan'ın bütün çocukları gitti. Farklı karılardan dört eşleri var. Ryan O ilk eşi - Neal ve eşi Joanna Moore ve çocukları Tatum ve Griffin 'Neal, ünlü aktör (4 yıldır) bu kısa ömürlü Evlilikte aktris Joanna Cook Moore oldu iki çocuğu vardı .. Aşağıdaki nadir fotoğrafta Tatum ve Griffin Ryan O gösterir' .hakkında nil aktör Aktris Lee Taylor Yang ile evlilik ışığa geldiPatrick'in oğlu. Bir süre sonra, başka bir oğlu doğdu, Raymond, bu sefer 1980'den 1997'ye kadar 17 yıldır yaşadığı aktris Farrah Fasset ile evlilik dışı bir ilişkiden doğdu.

Gerçek arkadaş ve yetenekli kız

İkinci boşanmadan sonra, Ryan O'Neill'ın çok sayıda romanı vardı, ancak 2001 yılında Farra Fassett onunla birlikte ciddi bir şekilde hastalandı.

nil karısıyla

Ve onların çok fazla fotoğrafı var. Belki de yardımları sayesinde aktör ciddi bir hastalığın üstesinden geldi.

Ryan'ın en popüler çocuklarısinematik yolu en genç oyuncu olarak bilinen kızı Tatum O'Neal "Oscar" ödüllü oldu. Amerikan Film Akademisi, en yüksek ödül, o 10 yaşında aldı o babası "Paper Moon," ünlü film ile ortaya çıktı. kızı Ryan iki filmde rol aldı sayesinde misafir dolandırıcı rolüyle Sam Ryan O 'Neal. 'Altın Küre' için aday gösterildi. O kardeşi ve annesiyle birlikte hareket ettiler.

Sinematik şöhret değil

Oğlu Griffin ile Ryan filmi birleştirmiyor amacezai soruşturma. 2007 yılında, bir telefon sonra komşular Ryan O "diyoruz Neal polis bir oğlu saldıran, geldi ve elinde bir tabanca ile 65 yaşındaki aktör buldum. Hiç kimse yaralandı, küçük yaralanmalar Griffin bir kız arkadaşı ile kurtuldu. Aktör tutuklandı ve sadece 25 bin sterlin olan kefaletle serbest bırakıldı aile üyelerinin yıldızı olanları hakkında konuşmadılar çünkü. ne oldu orada, kimse bilir.nil filmleri hakkında rayan

Ryan O "Neal - bir oyuncu, kesinlikle yetenekliGeçtiğimiz yüzyılın 90-lirası yüksek talep görmüyordu, ancak ara sıra televizyon dizilerinde yer aldı, sonuncusu 2005'te yayınlanan "Bones" filmiydi (ödül "En kötü erkek rolü için"). Yukarıda daha önce de belirtildiği gibi, aktörün filmografisi, 54 filmden oluşmakta olup, kısa bir makalede anlatılması mümkün değildir.

Ryan O Neal: biyografi ve filmografi 2019

Ryan O Neal: biyografi ve filmografi 2019

Related news

 • Makyaj Ürünlerinin Çoklu Kullanımları
 • Yulaf ezmesinden elde edilen yüz maskesi, güzellik için uygun bir yoldur
 • Tempura: seçim pişirme reçetesi
 • Şirketin ürünleri Honda: ATVler
 • Bez kumaş: bu nedir, neden ihtiyaç duyulur

 • Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi


  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi

  Ryan O Neal: biyografi ve filmografi