Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 2019

Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 2019

Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 79 22.02.2019, 07:14

Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik

Hala yaklaşık üç yüz yıl önce, ayda bir veya bir yıldan daha sık yıkamak için kötü bir form olduğu düşünülüyordu. Şimdi, ünlü Madame Pompadour sayesinde, yıkama her insan için zorunlu bir ritüel haline geldi.

Sıhhi tesisat nedir?

Sıhhi ekipman kavramısu kaynağı, gaz sobası, banyo, tuvalet: Yılda her yıl bizi çevreleyen her şeyi kendi içinde içerir. Ayrıca, su ve gaz yapmak için kullanılan tüm malzemeler de bu terimin bir parçasıdır (borular, burçlar, adaptörler, katlar, lavabolar, gaz sobası, duş, mikser vb.).

Sıhhi ve teknik ekipman

Banyo neye benziyorsasöz konusu toprakların sahipleri. Modern üretim her zevke uygun sıhhi ekipman sunabilir. Renkler, boyutlar, tasarım, en kaprisli alıcı bile herkes için seçilebilir.

Banyo ekipmanı nasıl paylaşılır?

Sıhhi ekipman türleri çok uzun bir süre için listelenebilir. Herhangi bir banyoda kullanılan ana:

 • banyosu;
 • lavabo;
 • duş kabini;
 • bide;
 • klozet;
 • pisuar.

Benim banyomda bir çok yenilik görmek arzusumühendislik düşüncesi, yıldan yıla, küçük bir alanda, en azından bir şey geliştirmeye, sıhhi ekipmanı değiştirmeye, plastik veya duvar kağıdı için fayans yapmaya çalışmaktadır.

Dönemin kurtulduğu dairelerdeperestroika ve bağırsakları dökme demir banyolarında saklananlar, sahipleri bu tür bir "modası geçmiş" aksesuarını yenisiyle değiştirmeyi tercih ediyorlar. farklı malzemelerden (akrilik, porselen, mermer, KVAR ve çelik) yapılmış Banyolar rahatlamak ve sert bir günün ardından dinlenmek için izin birçok yerleşik işlevlere sahiptir.

Tuvalet çanakları da sayesinde yeni bir hayata kavuştuYenilik. Şimdi "beyaz arkadaş" sadece yere değil, aynı zamanda duvara da yerleştirilebilir. Ankastre ve duvara monte klozetler bu alanda bir atılım oldu. Bu tipteki hijyenik ve teknik ekipman, banyonun bakımını büyük ölçüde kolaylaştırır ve ilginç, benzersiz bir tasarım yaratır.

sıhhi ekipmanların onarımı

Bir yenilik banyoda bide görünümündeydi. Samimi hijyen için bu cihaz, çok fazla insan kullanmaz. Birimler bu aksesuarların sahipleri olur. Ama yeri doldurulamaz yardımcılar haline geliyorlar.

Pisuarlar da talep edilmemektedir.Genel tuvaletler daha yaygındır. Onur mahallini geniş bir banyoya kavuşturan böyle bir cihaz bekâr bir dairede uygun olurdu.

Yirmi yıl boyunca, küçük bir adımbanyo ve kendileri ve duşlar kazanmak. Malzemelerin, şekillerin, boyutların ve ek işlevlerin çeşitliliği, sadece ölçek dışıdır. Ve banyo alanı izin verirse, sahipleri bile bir banyo ile yüklemeye çalışın.

Boyutlar ve fonksiyonlar

Arızanın onarımını veya değiştirilmelerini başlatmadan önceelemanlar, mevcut alan için seçilen aksesuarların işlevselliği ve alaka düzeyi hakkında dikkatli düşünmeye değer. Sonuçta, derginin resimlerinde harika görünen şey, Kruşçevka'daki küçük bir banyo için her zaman ideal bir seçenek olmayacaktır.

Banyoyu değiştirmek mi gerekiyor? Ama sen bir kaybın var, ben ne seçebilirim, belki bir duş? Ailenle konuş.

Sonuncusunu kurduktan sonra çoğu zaman banyoyu geri döndürmenin çok zor olduğu anlayışı gelir. Bir paletin montajı, kanalizasyon sisteminin değiştirilmesi yeni bir yatırım gerektirecektir.

Modern duşakabinlerişlevselliği ve rahatlatıcı bir jakuzi, buhar banyosu için çok fazla önemsiz şey. Fakat aynı zamanda yeterince geniş bir alanı işgal ediyorlar. Ve eğer banyoyu bir duş için değiştirmeye karar verdiyseniz, modele karar verin. Bu olabilir:

 • monoblok;
 • milli takım;
 • açık.

sıhhi ekipman türleri

Değiştir veya tamir et?

Evin herhangi bir yerinde onarımlar sırasında,zor bir kararla karşılaşmak: değiştirin veya onarın? Bu kozmetik trivia ise, o zaman soru hızla çözülür. Ancak eski paslı borular söz konusu olduğunda, çoğu zaman onarım maliyetine değer.

Modern teknolojiler hızlı yapabilmeyi mümkün kılıyorve en önemlisi, mevcut malzemelerin yardımı ile ucuz onarım. Metal-plastik boruların montajı kolaydır, bükülmesi kolaydır ve bağlantı elemanları ile bağlanır. Bu sayede sıhhi ekipmanların onarımı birkaç saat sürecek.

sıhhi ekipman kavramı

Onarmaya karar verildiyse, o zamanBu oluşursa dikkatli ve doğru, vanayı çimdik, yamalar yoluyla boruda delik tamir edecek bir uzman, görmelisiniz.

Modaya uygun bir tasarım mı yoksa klasik mi?

Sanitasyon için banyo seçimiekipman, tüm detayları düşünün. Yenilik ve endüstri sayesinde pazar, güzel krom parçalarla doldu: vanalar, vinçler, havlu kurutucular.

Her biri organik olarakİç. Yakalama sadece banyo sahibinin daha fazla beğeneceği seçeneğidir. Net çizgiler, kompakt boyut veya vantilatörlü normal vinçler, kavisli boyunlu vidalar içeren kromlu klasik.

Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 2019

Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 2019

Related news

 • Kendi ellerimle balık tutmak için tekne yapmalı mıyım
 • NBAde gecenin en iyi 3 hareketi
 • Mart Endometriozis Farkındalık Ayı
 • Allık alırken dikkat edilmesi gerekenler
 • Banyonuzun Kolayca Tertemiz Olması İçin 6 Yöntem

 • Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 42

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik


  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 46

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 95

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 3

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 68

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 40

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 21

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 36

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 19

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 79

  Sıhhi ve teknik donanım: güzellik ve işlevsellik 60