Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde 2019

Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde 2019 Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

Son durumdaki sağlık durumu ve figür endişeleriZaman, gezegenin nüfusunun yarısı. Özellikle plaj mevsiminin açılmasından önce, kış kıyafetleri altında çok fazla gereksiz kilogram bulduğumuz şekli modaya döndürdü. Her gün yolculuğumda çok fazla ayartmalarla karşılaşırsak, figürün çekiciliğini nasıl koruyabiliriz, vücudu nasıl da ince ve ince bir hale getirebiliriz? Pastalar, çörekler, tatlılar, pizza - herkes bunu yapamaz, ne yapmalısınız?

motivasyon

Sıkışmış bir karın, güzel bacaklar ve bir basın var.Birçok insanın rüyası oldu. Ancak genellikle rüya bir rüyadır ve daha fazla düşünülmez. Gerçekten kilo vermek isteyen az sayıdaki kişi sebeple ilgili hevesle alınır ve inatla amaçlarına gider.

İstatistiklere göre, sadece yüzde birininKendilerini düzene sokmak isteyen bir takım sonuçlara neden olur. Bu makaleyi okurken, o zaman rüyanıza bir adım daha yaklaşıyorsunuz ve mutlu yüzde birliklere giriyorsunuz.

Ancak genel olarak insanlar kazananlar olurlar mı?obezite ile mücadele? Aslında, burada bir sır da yoktur ve burada genetik de onunla hiçbir ilgisi yoktur, hepsi de motivasyon ile ilgilidir. Doğru başarı için kendinizi ödüllendirin, Sevdiklerinden sürekli destek tarafından desteklenen, hedef belirlemek, bazı ideali arzusu, işini yapar ve zaten erken dönemlerinde hızlı sonuçlar sağlar. Hiç yağ kesinlikle teşvik edilmeyen bir kişiye dayanamaz. Ateşiniz varsa, birkaç kilodan kurtulmak değil, dünyayı değiştirebilirsiniz. Kendinize inanmanız yeterlidir, sonra her şey ortaya çıkacaktır.

kilo vermek kolaydır

Arkadaki yağları alın

Çoğu zaman, yağ gibi yerleri seçerkarın ve kalçalar var, ilk etapta ertelendi, gerisi sırt, kollar ve buzağılardı. Sırttan yağ almak çok kolay değil. Genel olarak, kilo kaybetme süreci büyük bir iş, bu nedenle internette "kolay" çığlık bir yazıt ile parlak resimler üzerinde olmaya değer değildir. Bu gerçekleşmez, çünkü vücudunuzu belirli gıdalara sınırlar, fiziksel aktiviteyi arttırır, diğer şeylerin yanı sıra sinir sistemi sürekli stresle karşı karşıya kalır, ne kadar kolay bir kilo kaybı olabilir?

Sırt bölgesinden yağ biriktirmek için,Önce, haftada 3-4 kez aktif olarak spor yapmaya başlayın. Mümkünse, daha sık yürüyün. İkincisi, beslenme konusuna karar vermek, çünkü en önemli şey "kilo vermek için bir gün nasıl kalori tüketirsiniz?" Sorusu olmaya devam ediyor. biz onunla anlaşma önce sırt üstü tüm yağ nereye götürdüğünü yağ kıvrımlar gökten alınan ama biz almak daha az harcama yaparken kalori da çok artışına gelen oluşmaz, çünkü sen anlamak gerekir.

Arka tarafta, kıvrımlarNe tür bir figürün var? Hem doğal bir özellik hem de bazı hastalıkların bir sonucu olabilir. Bu yüzden kendinizi bir şeye sınırlamadan önce, uzman bir doktora gidin ve sadece kontrendikasyon olmadığından emin olun, eylemlere devam edin.

Kızın arkasından yağ nasıl alınır

Evde yağları çıkarırız

İmha etmenin en zor yöntemi, yağlarıevde sırtlar. Neden karmaşık? Kimse seni kontrol edemediğinden, kendinize bırakıldınız, böylece bir antrenörün yardımı olmadan ve koridoru ziyaret etmeksizin evde kilo vermeye karar veren böyle bir kişinin büyük bir irade ve sonsuz sabra ihtiyacı vardır.

Güç menüsünü seçerek başlayın. Başlamak için, tüm tatlı ve unun yanı sıra sosis gibi günlük ürünler listesinden çıkın. Sadece yemekten sonra, aç karnına hiç bir durumda depoya gitmeden önce, gerekli yiyecek ve miktarı bir liste haline getirin.

Tuzun mümkün olduğu kadar dışarıda tutmaya çalışın, çünküVücuttaki suları tutar ve temelde arka kısımda bulunan tuz birikintilerinin oluşumunu teşvik eder, bu da figürünüze daha fazla zarar verir. Çok miktarda fruktoz içerenler hariç, sebze ve meyveleri sevin.

Sadece kaliteli ürünler yiyin. Onlar sizin için yetiştirildikleri veya tarımla uğraşan ve doğal ürünler üreten arkadaşlardan satın almaları iyi olacaktır. Günümüzde, çoğunlukla kimyasal katkı maddeleri ile doldurulmuş, vücutta zararlı olan raflarda satılan ürünler, ürünün mumluğunu ve mümkün olduğunca uzun süre saklanmasını sağlayan diğer maddelerle işlenmektedir. Özellikle dikkatlice eti seçin ve son kullanma tarihini izleyin.

kilo vermek için günlük kalori ne kadar tüketilir

kalori

Yani günde ne kadar kalori tüketmek içinkilo vermek için? Her bir BIO için (gıdadaki protein miktarı, yağ ve karbonhidrat miktarı) ve günlük olarak günlük kalori miktarı. Her şey sizin parametrelere, özellikle de boy ve ağırlık oranına bağlıdır.

Teoride, her kişinin sağlıklı bir kütlesibasit bir matematiksel hesaplama ile belirlenir, bunun için büyümenizden yüz on çıkarmanız yeterlidir ve ideal kilonuzu elde edersiniz. Ama gerçek şu ki, teoride sadece ideal olan, aslında, insanlar böyle bir kitleyi sevmiyorlar ve henüz kilo vermek istiyorlar. Bunu yapmamak daha iyidir. Eğer alt dokunulmazlık nedeniyle, hızı, küçümsemek ise, yaşamı tehdit gibi çeşitli hastalıklara karşı daha eğilimli hale yanı sıra bir çok hareket ve bazı durumlarda yararlı daha zararlı olan azdır gerekecektir ağırlığını kaydedin.

Bir yetişkinin ortalama normu yaklaşık 1700 kcal'dir. Bu kullanımla, eğer yeterli miktarda sıvı içerseniz ve tatlı ve un yemiyorsanız, herhangi bir durumda kilo vermeye başlayacaksınız.

büst altında çam gövde yağ kaldırmak

spor

Yağları arkadan kaldırmak, egzersiz yapmak gerekir. Güç ve yoga öğelerinin ikisi de var. Vücudun bazı kısımlarında kilo kaybetmek işe yaramıyor, yağ her yerinden düşüyor, bu yüzden karmaşık kilo kaybına hazır olun.

Ile başlamak için, hayatınıza daha fazla hayat katın veyürüyüş - bu kan dolaşımını artıracak ve metabolizmayı hızlandıracaktır. Birçoğu, kan dolaşımının daha iyi geliştiği yer olan tüm yağ yapraklarından ilk önce şüphelenmez, böylece masaj, ovalar zor yolunuzda mükemmel yardımcılar haline gelir.

mevcut koşullar altında çam trunk yağı kaldırmak için

Göğüs altındaki arkadan yağı temizlemek için yamaçlara yardım edecekfarklı yönlerde ve esneme. Bu, cildi sıkılaştıracak, daha esnek hale getirecek ve yağ birikintilerinden kurtulacaktır. Güç egzersizleri de ihmal edilmemelidir, sırtın kaslarını güçlendirmeye izin verecek ve bir cildin asılmasına izin vermeyecektir, çünkü bu amaç eğimlerde kolay dambıl kullanır.

İyi egzersiz şeridi yardımcı olur, deneyinotuz saniye ile başlayın, her iki günde bir on saniye ekleyerek ve her beş günde bir günlük dinlenme yaparak, iki hafta içinde sonucu göreceksiniz.

şişman kıvrımlar

Yukarıdaki tüm gereksinimlererkekler ve kızlar. Tek şey, erkeklerin daha fazla fiziksel egzersize ihtiyacı var. Örneğin, kadınların haftada dört saat derse ihtiyacı varsa, erkekler bu rakamı altıya çıkarmalıdır.

Spor olmadan

Ama kızların arkasından yağ çekmek nasıl başvurmaksızınfiziksel aktiviteye Aslında, düzgün bir şekilde yemeye başlarsanız ve bir haftada sarar ve masaj yapmak istiyorsanız, fiziksel egzersizlere ihtiyacınız olmaz.

Için fiziksel aktivite gereklidirdaha hızlı kalori yakmak ve vücudun farklı kısımlarını geliştirmek, böylece bozulmaya başlamamaktadır. Sonuçta, uzun süre bir şey kullanmazsak, işe yaramaz olarak ölür. Gün boyunca bir kişi en azından biraz, ama hala hareket ediyor, böylece her gün, merdivenlerden değil, asansörden iniş yapabilirsiniz. Eğer sadece zihinsel egzersiz gerektiren hareketsiz bir işiniz varsa, her biri bir-iki saat arasında beş dakikalık molalar verin ve en azından biraz hareket edin, omurganın genel durumunu daha da kötüleştirmemek için sırtınızı düz tutmaya çalışın.

sırt egzersizleri yağ kaldırmak

Görsel olarak gizle

Hızlı isteyenler kesinlikle tembel insanlarsonuç, ama hiçbir şey yapmak istemiyorum, görsel olarak sırtındaki yağ birikintilerini gizlemeye çalışabilirsiniz. Oldukça basit. Sadece saygınlığınızı vurgulayacak doğru kıyafetleri seçmek yeterlidir.

Örneğin, güzel bacaklarınız varsa,dar etekler-kalemleri deneyin ve bu eteğe sıkışmış gevşek asılı bluzu kapatmak için sırtınıza katlayın. Ayrıca, açık bir üst ve dantelli açık kesikli şeylerden vazgeç. Bu, arkana gereksiz dikkat çekecek. Uzun saça sahipseniz, açın, güzel bir şekillendirme yapın, o zaman tüm dikkatiniz ideal saç modelinize olacak ve sırtınızdaki yağ kıvrımlarına değil.

İpuçları

Yani, arkada kilo vermek için ihtiyacınız olacak:

 • Yazıtta "ince kolay" yazılmamalıdır.
 • Kötü alışkanlıkları, özellikle alkol içmeyi reddedin.
 • Kızartılmış, tuzlu, tatlı ve un yemeyin.
 • Aç karnına mağazaya gitme.
 • Sadece taze ve kaliteli ürünler yiyin.
 • Spor için içeri girin.
Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde 2019

Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde 2019

Related news

 • Bugün ve 100 yıl önce bir çanta ne
 • Rengarenk Pofuduk Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Mayalı poğaça tarifi
 • 2019in En Çok Yapılan Diyetleri ve Yorumları
 • İç Savaş Sırasındaki İlk Süvari Ordusu

 • Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde


  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde

  Sırttan yağları çıkarmak için: egzersizler. Kilo vermek için kaç kalori günde