Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 2019

Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 2019

Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 29 24.02.2019, 10:55

Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları

Saçlarını uzun süre düzeltmek isteyenler içinböylece pürüzsüz ve itaatkar olurlar ve aynı zamanda sağlıklı bir görünüme kavuşurlar, şimdi birçok salonda Brezilya Blowout aracını kullanarak prosedürü tavsiye ederler. Onunla ilgili eleştiriler çok farklıdır - gerçek zevk ve sevinçten, hayal kırıklığı ve açık negatifliği tamamlar. Bu radikal önlemlerin alınmasının gerekli olup olmadığını anlamak için, prosedürün kendisinin ne olduğunu ve müşterinin sağlığını nasıl etkileyebileceğini anlamak gerekir.

Brezilyalı patlama yorumlar

Bu nasıl oluyor?

Herhangi bir kalıcı saç düzleştirici (BrezilyaPatlama istisna değildir - bu öncelikle kozmetik bir işlemdir ve hiçbir durumda tedavi edici değildir. Tabii ki, keratin ile saçın doygunluğu, kütikülü mühürlemek ve doğal bileşenlerle açığa çıkarmak yararlı bir işlemdir. Ama aslında, her şey reklam makalelerinde ve posterlerde anlatıldığı gibi çok pembe değil.

Prosedür biraz zaman alıyor vebirkaç aşamada geçer. Genel olarak, alternatif düzleştirme yöntemlerini düşünürsek, en hızlı olanlardan biri de Brezilya Patlamasıdır (yorumlar ortalama uzunluğun 2 saatten fazla sürmemesi anlamına gelir). Ama bu uzun bir zaman değil. İlk olarak, saçlar özel bir şampuanla yıkanmalı ve daha sonra bir saç kurutma makinesi ile kurutulmalıdır. Keratin yanı sıra doğal bitki bileşenleri içeren özel bir ürün uygulandıktan sonra. Bu, bir fırça yardımıyla yapılır (her zamanki resim gibi). Daha sonra, saçı tekrar kurutulmalı ve telin arkasındaki ip telleri ile düzeltilmelidir. Bu aşamada keratin ile doyurulur ve pürüzsüz hale gelir. Daha sonra, ürünün kalıntılarını özel bir bileşim ile saçtan yıkamak gerekir (aynı zamanda, bu etkinin mümkün olan en uzun süre korunmasını sağlayan bir protein tabakası ile örtülmesine yardımcı olur). Son aşamada saç kurutma makinesi ile kurutulur. Diğer benzer prosedürlerden farklı olarak, Brezilya Patlamasının kullanımı (değerlendirmeler bunu doğrular) hemen şapka, saç tokası, çemberler giymenizi ve ayrıca saçlarınızı boyamanızı sağlar.

Brezilyalı patlama saç düzleştirme

Prosedürün ana avantajları

Brezilya Patlaması - keratin doğrultmasaç, sonra, oldukça uzun bir süre (28 haftaya kadar), onlar pürüzsüz ve uysal kalır. Boya çok daha iyi tutulur ve döşeme yapmak hiç çaba gerektirmez, sadece bir saç kurutma makinesi kullanın. Saçlar elektriklenmez, bakımlı, parlak ve sağlıklı görünür. Kalınlığı pürüzsüzlüğe rağmen, kalınlığı artar ve herhangi bir stil daha uzun sürer.

Brezilya Patlamasının Kullanılması Dezavantajları

Prosedürden sonra müşteri geribildirim güzelçelişkili. Bu, esas olarak sonucun bireysel algılamasından kaynaklanır. Birçok kız başka bir şey beklediklerini söylüyor. Örneğin, etkinin daha fazla yoğunluğu veya dayanıklılığı (büyük ölçüde saçın başlangıç ​​durumuna bağlıdır). Bununla birlikte, bu prosedürün kozmetik tekniklerden sadece biri olduğunu ve saçın, dışarıdan sadece görsel olarak canlandırılabilen ölü maddedir. Birçoğu ayrıca, etkinin ortadan kalktığı bir zamandan sonra, saçın işlemden önce daha kötü hale geldiğinden şikayet ediyor. Kural olarak, bu özneldir. Sadece bir erkeğin ideal bir şekillendirmeye, alışık olduğu saçın alışılagelmiş durumuna kafasında korkunç bir karmaşaya maruz kaldığı zaman. Düzleştirme sırasında sıcak ütüleme etkisi altında meydana gelen buharlaşma tehlikeleri hakkında da bilgi bulunmaktadır. Gerçekten varlar ve çok kullanışlı değiller. Bununla birlikte, bu maddeler esas olarak müşteri üzerinde değil, usta üzerinde hareket eder. Bu nedenle, özel bir maske içinde çalışması tavsiye edilir.

Brezilyalı patlama keratin doğrultma

Yani, genel olarak, prosedür en azından çok iyive ucuz değil. Ve yap ya da yapma - her kız kendi başına karar vermelidir. Ve eğer saçınızı düzleştirirseniz, o zaman sadece profesyonellerin hizmetlerini kullanarak, amatörler sadece ruh halini değil, aynı zamanda saçları da bozabilir.

Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 2019

Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 2019

Related news

 • 2019 yeni saç rengi trendleri hakkında
 • Kendi elleriyle kompresör nasıl yapılır
 • Doğru yağlardan korkmayın
 • UZUN KELEBEK DESENLİ TUTMALI LİF YAPIMI
 • Kara Lahana Turşusu Tarifi – Kışlık Hazırlıkları 19
 • Küçük bilgisayar masaları: seçim sorunu

 • Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 46

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları


  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 23

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 16

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 36

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 76

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 86

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 56

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 5

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 48

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 91

  Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları 35