Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 2019

Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 2019
25.08.2019

Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 53

Saç için boya "Igor": Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi

Birçok tüketici bunun farkındadır.Schwarzkopf gibi ünlü üretici. Adı genellikle her türlü reklamda duyulabilir. Büyük tanıtım sayesinde, insanlar bu markayı satın alıyor. Ancak sadece bunun yüzünden değil. Uzun yıllar boyunca Schwarzkopf yüksek kalitesini kanıtlamıştır. Tüm saç ürünleri yüksek standart ve gereksinimleri karşılar.

Saç rengi hakkında yapılan değerlendirmeler "Igor", bu ürünü satın almaya değer olup olmadığına karar vermeye yardımcı olacaktır. Bu, şu anda yüksek talep gören profesyonel bir fon hattıdır.

palet

Schwarzkopf'un ürünleri göz önüne alındığında,saç rengi "Igor Royal" ile ilgili incelemelerin incelenmesi öncelikle gereklidir. Bu dizi kraliyet diye bir şey için değil. Kırk altı farklı ton ve renk içerir.

IGORA Saç Boyaları İçin Boya

Gibi tonlara daha fazla tercih yapılır.sarışın, kırmızı veya kırmızı. Örneğin, herhangi bir kız beyazın herhangi bir gölgesini seçebilir. Sarışın bir değil beş kategoride temsil edilir: açık, sarışın, özel, ekstra ışık ve aydınlatıcı bir amplifikatör.

Açık kahverengi renkte tutkunlar için aynı şekilde üç satır oluşturuldu:

 1. Işık tonları (doğal, bej, altın renk).
 2. Koyu (altın, çikolata, kırmızı-mor).
 3. Orta (altın, bej, doğal)

Bu seçeneklere ek olarak, üretici hazırdırŞık tonlarda kırmızı ve çikolata renkleri sunar. Palet ayrıca üç ayrı bölüme ayrılmıştır. Açık, koyu ve orta boy bir boya türü üretilir. Ayrıca doğal bir siyah renk de var.

Özellikler

Her Schwarzkopf ürünü benzersizdir. Profesyonel renk seçenekleri olan "Igor" saç rengi paleti, benzer diğer yöntemlerden farklıdır. Çok çeşitli renk ve tonlardan seçim yapmanızı sağlar.Igor'un saç boyası paleti incelemeleri

Boyamadan sonra saç meyveleri kokar. Yıkandıklarına dair bir his var, ancak boyalı değiller. C vitamini bileşimde bulunur. Onun sayesinde, saç hayati hale gelir. Parlak ve güçlü olurlar. Boyalı iplikler ultraviyole ışınlardan ve tüm olumsuz çevresel etkilerden korunmaktadır. Renkli ve ışıltılı parlaklık iki aya kadar devam eder.

Igora Kraliyet kümesi

Profesyonel stilistlerin sağladığı saç renkleri "Igor" renk paleti, bir dizi araçla destekleniyor.

Igor Royal saç boyası yorumlar

Sadece yüksek kaliteli ürünler içerir. Kraliyet serisi şunları içerir:

 1. Mikropartiküller içeren bir boya. Saçın parlaklığını ve gri saçın tam gölgelenmesini sağlar.
 2. Profesyonel losyon-oksitleyici. 60 ml'den 1 litreye kadar tüplerde olabilir. Fiyat, mililitrede sadece bir ruble. Bu ajan, bir renklendirme tabanı olarak kullanılmaya ek olarak, saç üzerinde bir iyileştirici etkiye sahiptir.
 3. Mikston. Bu saç kremi parçası olan özel bir katkı maddesidir. Çalışması rengi geliştirmek ya da etkisiz hale getirmek. Stilistler evde böyle bir katkı maddesi kullanmasını önermezler. En iyi seçenek, deneyimli uzmanların bu aracı doğru bir şekilde uygulamalarına yardımcı olacak güzellik salonuna gitmektir.
 4. Krem formatta sunulan geliştirme arttırıcı. Saç temizleyicinin işlevini yerine getirir.

Serilerin araçları laboratuarlarda test edildi. Modern gereksinimlere tamamen uyuyorlar. Igor serisi profesyonel ürünlere atıfta bulunur.

Kuaförler yorumu

Kuaförlerin saç rengi ile ilgili yorumları "Igor"Bu çözümün yüksek kalitesine tanıklık etmek. Her türlü saçın boyanmasında kullanılması tavsiye edilir. Uzmanlara göre, bugün piyasada bulunabilecek en iyi ürün.

Saç için boya Igor'ın çiçek paleti отзывы

Ürünün avantajı, rengin yıkanmamasıdır.oldukça uzun bir süre. Ürün saçı köklerden ve uçlara kadar mükemmel şekilde boyar. Kompozisyon yıkandıktan sonra, üreticilerin söz verdiği tam gölge ortaya çıkıyor.

Ayrıca boya hoş bir aromaya sahiptir. Kimya kokan diğer rakip ürünlere kıyasla, bu boya çok güvenilir ve çeşitli güzellik salonlarında bir numaralı renklendirme ürünüdür. Halen berberler, müşterilerinin sonuçtan gerçekten hoşlandığını söylüyor, bu yüzden güzel renkleri tekrarladıktan bir veya iki ay sonra geri dönüyorlar.

Evde renklendirme için bir karışım hazırlanması

Saç rengi "Igor" ile ilgili yorumlar bu aracın sadece salon için değil, aynı zamanda ev kullanımı için de uygun olduğunu gösterir.

Profesyonel Saç Rengi Igor yorum

İkinci seçeneği seçenler için, kullanım için özel bir talimat var. Salon boyası özel bir yaklaşım gerektirir:

 1. Oksidan seçimi. Bu ürün doğru şekilde uygulanabilmelidir. Daha önce de belirtildiği gibi, altmış mililitre ve bir litrelik ambalajda satılmaktadır. Büyük bir kabın avantajları, bir dahaki sefere, bir oksitleyici maddenin satın alınması için para harcamanıza gerek olmamasıdır. Yüzde konsantrasyonun farklı bir etki yarattığını hatırlamaya değer. 3, 6, 9 ve 12 oranında oksidan var.
 2. Kompozisyonu hazırlamak için karıştırmak gereklidir.Seçilen oksidasyon losyonu ve boya (bir kısım). Talimatın üreticisi tarafından belirtilen oran. Bu durumda, kitle hazırlığı için metal kapları kullanmayın.
 3. Elde edilen karışım kuruyana kadar hafifçe uygulanır.Saç, ellerinizi kirletmek için bir fırça ve eldiven kullanın. Bundan sonra, çare talimatta belirtilen süre için saç üzerinde kalır. Daha sonra boya su ile durulanır.

Sonuç mutlaka beklentileri aşacaktır. Tüm talimatları takip etmek çok önemlidir. Aksi halde sonuç hayal kırıklığı yaratabilir.

Müşteri Yorumları

Profesyonel saç boyası "Igor" Yorumları sadece uzmanları değil, aynı zamanda sıradan alıcılar bırakın. Bunun güvenilir ve yüksek kaliteli bir ürün olduğunu iddia ediyorlar.

Kuaförler

Bu kalan fotoğraflar tarafından onaylandısunulan boyadan yararlanan kızlar. Boyaların saçı gerçekten dönüştürdüğünü söylemeliyim. Gri saçı boyar, uzun süre yıkamayacak kadar zengin bir gölge verir.

koleksiyonları

Saç "Igor" için boya ile ilgili değerlendirmeleri dikkate alınarak,sunulan ürünün birçok koleksiyona sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Her biri özeldir. Örneğin, kalıcı boya çok yüksek bir dirence sahiptir. Gri saçları boyamak için mükemmeldir. Parlak renklerin eşit olarak dağıtılacağı belirtilmelidir.

En popüler koleksiyon Royal. Bu türün boyasının çok sayıda renk ve gölgeye sahip olduğu zaten belirtilmiştir. Titreşim zilleri geri yüklemek için tasarlanmıştır. Bu koleksiyonun renkleri gruplara ayrılmıştır: çikolata, altın, bej, sandre vb.

avantajları

Boya Igora, Alman'ın en iyi icadımarka Schwarzkopf. Diğer üreticilerin ürünleri ile karşılaştırıldığında, bu aracın birçok avantajı vardır. Boya amonyak içermez. Birçok kişi bu maddenin alerjik reaksiyonlara ve solunum problemlerine neden olabileceğini bilmemektedir. Zamanla bu toksik maddeden dolayı, tüm kuaförlerin sağlık sorunları olduğu ve kariyerlerinin on yıldan uzun sürmemesidir. Sadece insanları önemseyen üreticiler, ürünü toksinsiz bir ürüne sunmaya hazırdır.

Fayda listesinde eklenebilir ve gri saçlar için ayrı bir çizgi var. Bu koleksiyondan alınan araçlar sadece kuyuları örtmekle kalmaz, aynı zamanda onlara yiyecek ve yumuşaklık verir.

Tüm avantajlara rağmen, birçok alıcı nispeten yüksek fiyattan memnun değil. Bu bağlamda Schwarzkopf firmasının sürekli geliştiğini söyleyebiliriz.

Belki, yakında ve daha düşük bir maliyetle karakterize edilen bir koleksiyon olacak. Şimdiye kadar sadece doğal malzemelerden üretilen ürünlerin ucuz olamayacağını söyleyebiliriz.

Igor'un saç boyasının özelliklerini, alıcılardan ve uzmanlardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak, bunun güvenli, etkili ve yüksek kaliteli bir ürün olduğuna dikkat çekilebilir.

Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 2019

Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 2019

Related news

 • Çiğ Beslenme Diyeti
 • Yatak yaraları nasıl önlenir
 • Zeytinli Arpa Şehriye Pilavı Tarifi
 • Sedan - nedir bu Sedan kelimesinin anlamı
 • Hindi Büryan

 • Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 88

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi


  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 49

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 4

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 79

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 55

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 100

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 33

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 9

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 39

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 73

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 29

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 35

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 32

  Saç için boya Igor: Kuaför, kompozisyon, palet ve özelliklerin gözden geçirilmesi 73