Safran çayıSafran çayı
Safran çayı

safran çayı

SAFRAN ÇAYININ FAYDALARI VE SAFRAN ÇAYI İLE ZAYIFLAMA

Safran çayı sağlıklı ve kalıcı bir zayıflama çayı. Bunun yanında sindirim için de pekçok faydası vardır. Kolay zayıflama yöntemi olan safran çayı içeriğinde bulunan diğer bitkiler ile tamamen doğal bir zayıflama ürünü. Safran çayı ile ayda 8 ile 10 kilo veren kullanıcılar var.

Safran Çayının İçeriği:

Safran çayının içerisinde Funda, Biberiye, Altınotu, Adaçayı, Mısır püskülü, Kiraz sapı, Sinameki, Defne Yaprağı, Isırgan yaprağı, Mate çayı, Yeşil Çay, Rezene, Nane, Narçiçeği, Bamya Çiçeği, Civanperçemi, Kuşburnu, Papatya, Ardıç Tohumu olmak üzere 19 çeşit bitki bulunuyor.

Safran Çayının Faydaları:

* Safran çayı, yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya yardımcı olur. Yağ yakıcı özelliği ile bölgesel zayıflamaya yardım eder.

* Safran çayı, yağ yaktırdığı ve yağları erittiği için kalıcı kilo vermeye yardım eder. Su kaybı ile kilo verdiren ürünlerde verilen kiloların geri alınma olasılığı mevcuttur.

* Safran çayı, sindirimi kolaylaştırır, mide şişkinliği ve bağırsak gazlarını giderir. Mide şişkinliğini önlemeye yardım eder. Hazımsızlık sorununa karşı faydalıdır.

* Safran çayı 2 ay düzenli kullanıldığında selülit ve vücutta oluşan sarmalarda %40 azalma gözlemlenmiştir.

Safran Çayı Nasıl Zayıflatır:

Safran çayı düzenli olarak içildiğinde metabolizmayı hızlandırır ve bağırsaklardaki yağ emilimini en aza indirir. Bağırsaklar yağ tutmadığında vücutta daha önceden biriken yağı vücut yakmaya başlar. Böylece sağlıklı ve kolay kilo verme gerçekleşmiş olur. Bölgesel zayıflama sağlar, çünkü vücudunuzun hangi bölgesinde yağ birikimi varsa vücut o bölgedeki yağları yakmaya başlayacaktır. Bağırsakta yağ emilimi olmadığında kalori ihtiyacı doğar ve bu kaloriyi birikmiş yağlardan kullanan metabolizma sayesinde kişi hızla zayıflar.

Safran Çayı Nasıl Kullanılır:

Safran Çayı, günde 3 kere sabah öğle ve akşam bir çay kaşığı safran çayını sıcak suda bekletip içilecek. Tok veya aç farketmez. Çayı içtikten sonra dibinde kalan tozunu da içmeniz önerilmektedir. Safran çayı kullanımı günde 3 defa 4 saat ara ile kullanılması öneriliyor. 2 ay düzenli kullanılması gerekmektedir.

Safran Çayı Nerede Satılır Fiyatı Nedir:
Safran çayı satan pekçok internet sitesi bulunmaktadır. Resmi safran çayı satış sitesi en güvenilir olanıdır . safrancay.com ve safrancay.net sitelerinde 50 Tl den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.


Safran çayıSafran çayı

Related news

 • Fırında patlıcan kebabı tarifi
 • Tahinli Çıtır Tarifi
 • 2019 2019 İpekyol Abiye Elbise Modelleri İle Daha Şık
 • Hamilelik Sorunları, Doğum ve Doğum Sancıları, Doğum Sonrası Bakımı
 • Sokak modası ile Etiketlenen Konular

 • Safran çayı

  Safran çayı


  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı

  Safran çayı