Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 2019

Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 2019
14.05.2019

Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 54

Sahiplerin yorumları: "Nissan Tiida" sedan 2019

Nissan Tiida binek otomobili birC sınıfı bir otomobil kullanmayı tercih edenler için en ilginç tekliflerden. Varlığı boyunca bu model tüm dünyada büyük popülerlik kazanmıştır. İlaveten, ilginç tasarım ve mükemmel teknik özelliklere rağmen, diğer makineler için olduğu gibi değil, zengin bir temel ekipman ve konforlu iç mekan nedeniyle büyük talep geldi. Aile şehirleri ve şehir gezileri için başka neler gerekiyor? Bu makalede, Nissan Tidah 2013'ün son yeniden biçimlendirilmiş sürümünün ne kadar başarılı olduğunu inceleyeceğiz. Sahibinin geribildirimi bunu anlamamıza yardımcı olacak.

sahiplerinin yorumları nisan tiida

Yeni modelin özellikleri

Genel olarak, bu makinelerin son nesli2019 yılında sunuldu. O zamana kadar, Japon geliştiriciler ucuz ve aynı zamanda rahat bir otomobil imajı oluşturmayı başardı. Ekonomik bir motor ve ferah bir iç mekan - Rus sürücülerin bu yeniliği sevdikleri şey bu. Fakat yine de tasarımı yok sayamıyoruz.

Görünüm - sahiplerinin açıklaması ve yorumları

"Nissan Tiida" Japonya için oldukça tanıdık.bak. Ön taraftan araba bize ana ışığın şık, eğimli farları ve ayrı bir radyatör ızgarası gösteriyor ve yan tarafta "bütçe çalışanın" ana özelliğini görebiliyoruz - kapı çerçevelerinin pürüzsüz kırıkları. Diğer açılardan, aracın dışının enfes şekilleri yok. Tüm ayrıntılar sakin bir tarzda yürütülür, böylece yenilik diğer araçların "kalabalığından" farklı olmayacak, bu araç sahiplerinin görüşleri.

Nissan Tiida ve iç mekanı

Bu yüzden "Jap "'in ana özelliğine sahibiz. Aracın salonu, orta konsoldaki tüm kontrollerin yüksek ergonomisini ve rasyonel olarak yerleştirilmesini bize hemen gösterir.nissan tiida hatchback owner yorumlarYeniliğin gösterge tablası da kendi yolunda benzersizdir- Ölçüm aletlerinin üç ölçeği dikkatle ayrı kuyulardan "boğuldu". Geceleri onlar turuncu lambalarla aydınlatılıyor, bu da Rus sürücüler için alışılmadık bir durum. Genel olarak, ön panelin tasarımı, pratikliği belirtir - tüm ayrıntılar azami fayda ile yerleştirilir, tek bir ekstra ipucu yok. Geliştiriciler ayrıca konforu unutmadılar. Ön koltuklar, belirgin yan destek silindirleri tarafından belirtildiği gibi oldukça rahat. Arka kısım, diğer Japon alt yapılarından farklı olarak çok fazla boş alana sahiptir. Arka yolculara konforlu koltuklar ile birlikte bir zevk haline dönüşen kraliyet konforu veriliyor. Genel olarak, "Nissan Tiida" sahiplerinin referanslarının iç tarafında olumlu.nissan tiida 2013 owner reviews

fiyat

Yeni Japon sedan için başlangıç ​​maliyetiMinimum yapılandırma yaklaşık 545 bin ruble. Sahiplerine göre, Nissan Tidah ekipman açısından çok zengindir. "Tabanda" klima, ABS sistemi, birkaç hava yastığı ve birçok elektronik sistem ile donatılmıştır. 10 bin ruble daha küçük boyutlu versiyonların sevgililerine daha fazla yer vermek zorunda kalacak (Nissan Tide's hatchback'in anlamı budur). Sahiplerinin Yorumları (vücut tipine bakılmaksızın) bir şeyi not eder: yenilik oldukça geniş, ferah ve güvenilirdir.

Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 2019

Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 2019

Related news

 • SEZAR SALATA
 • Bacon’un Özellikleri
 • Melda Narmanlı Çimen
 • SUSAMLI GEVREK
 • 1 Arpa Kaç Gram – Kaç Kilo Yapar

 • Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 56

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019


  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 72

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 82

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 75

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 39

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 72

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 60

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 43

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 26

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 27

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 17

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 49

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 63

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 79

  Sahiplerin yorumları: Nissan Tiida sedan 2019 75