Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 2019

Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 2019
23.08.2019

Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 29

Samara, restoran "Scriabin": adres, iç mekan, menü

Bugün restoranın "Skryabin" (Samara) ne hakkında konuşacağız. fotoğrafve kurum hakkında detaylı bilgi - tüm bunlar makalede yer almaktadır. Size keyifli bir okuma diliyoruz!Samara Scriabin Restoranı

tanım

Ünlü birçok kurum varSamara? Restoran "Scriabin" farklı gelir düzeyleri olan insanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu kurum nedir? Bu rahat bir restoran-iniş sahnesidir. Onun misafirleri eşsiz bir fırsat yakalar - bir tekne gezisi yapmak ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak.

adres

Samara gibi büyük bir şehirde nasıl bulunur,restoran "Scriabin"? Su kenarındaki Osipenko'ya gitmelisin. Sokak Lesnaya, 23 - tam adres. Bir ziyaretçi iseniz ve tanımadığınız bir şehirde iyi bilmiyorsanız, bir taksiye binin. Bir masa sipariş etmek veya bir oda kiralamak için +7 (846) 277-26-19 numaralı telefonu arayın.Scriabin Samara Restaurant için değerlendirme

Iç mimari

Restoran-kafe "Scriabin" (Samara), deniz yürüyüşleri yapan dışarıdan sıradan bir gemi gibi görünüyor. Ancak kurumun düşüncesi daha iyi bir şekilde değiştikçe içeri girmeye değer.

İç mekân bizi 20-30'lara götürüyoryüzyıl. Yaz aylarında 150 kişi için tasarlanmış bir veranda vardır. Düğünler, iş görüşmeleri ve romantik akşam yemekleri için uygundur. Minimum mobilyaların olduğu verandada - sadece sandalyeler ve masalar. Ve ana dekorasyon deniz manzaraları.

Zemin katta bir satranç odası var. Yumuşak kanepeler ve iki kişi için tasarlanmış temiz küçük masalar ile döşenmiştir. Bu odanın "vurgulamak" panoramik pencereleridir. Salonda ayrıca sandalyeli ve banklı bölgeler vardır. Bu kuruma ilk gelenler, barı düşünmek için şaşırdılar. Gerçek şu ki, bir St. Petersburg tramvay şeklinde yapılır. Yakın çocuk odasıdır. Çocuklar için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: parlak mobilyalar ve çok sayıda oyuncak.

Duvarlarda popüler sinema filmi "12 sandalye" den alıntılar vardır. Örneğin, "Sendika üyeleri için değil 50 kopek," "Duvarlara dokunma" vb.Samara Cafe Scriabin

İkinci kata geçiyoruz. Dinamik bir tatil mi tercih edersiniz? O zaman Columbus Hall'a hoşgeldiniz. Burada "4 at" satranç kulübünü dans edebilir veya ziyaret edebilirsiniz. Odadaki merkezi yer, mangal tarafından işgal edilmiştir. Duvarların, zeminin ve tavanın bitirilmesinde açık renkler kullanılmıştır. Etrafında masif ahşap sandalyeler ve rattan sandalyeler vardır. Genel olarak, tasarımcılar rahat ve sıcak bir atmosfer yaratmayı başardılar.

İkinci katta ayrıca "Prag" ziyafet salonu bulunmaktadır. 50 kişi kapasitelidir. Oda zarif bir tarzda dekore edilmiştir. Aynalar, yumuşak aydınlatma, tekstil, açık renkler - Tüm bu geri kalanı için rahat şartların yaratılmasına katkıda bulunur. Prag Salonu sigara içilmeyen ziyaretçiler için tasarlanmıştır. Ama bu kötü alışkanlığı olan kişiler hakkında ne meşgul edemeyen? Verandada sigara içebilirler.

Küçük firmalara restoran sahipleriVIP konaklama imkanı sunar. Bu yumuşak kanepeler ile döşenmiş ve modern bir tarzda dekore edilmiş küçük bir oda "Numera" dir. Odada birkaç HD ekran ve bir karaoke sistemi vardır.

Restoranda özel bir yer dans pisti olarak adlandırılabilir. Çeşitli gösteri programları için kullanılır. Sık sık "Scriabin", Samara'da DJler ve tanınmış müzisyenler. Onların ana görevi, kuruluşun ziyaretçilerini neşelendirmektir. Ve bununla% 100 başa çıkıyorlar.Scriabin Samara Restaurant Fotoğraf

menü

Rahat kafeler, barlar, gurme işletmeleri - hepsiBu Samara övünebilir. Restoran "Scriabin" arka planlarına karşı belirgin bir şekilde öne çıkıyor. Sonuçta, misafirlerimize temiz havada yemek imkanı veriyoruz. Menü gelince, nefis çağrılmaz. Ancak yemeklerine girenler tanıdık ve uygun fiyatlı. Sipariş verilebilecek en ucuz şey, yaylı bir örtüdür. 150 rubleye mal olacak.

Güvenli ziyaretçiler pampered olabilirızgarada pişmiş kemikte dana eti. "Scriabin" restoranını ziyaret eden çoğu insan çorbayı sakatatlardan övdü. Bu ucuz ve açlık tatmin edicidir.

En popüler yemekler arasında şunlar bulunur:

 • tencere içinde kuzu;
 • mantar çorbası-püresi;
 • salata "Sığır eti ile baharatlı";
 • kırmızı havyar ile krep;
 • ızgarada sosis.

Şef küçük misafirlerin ilgisini çekti. Özel bir çocuk menüsü geliştirdi. Bu ve sıradışı bir şekilde dekore edilmiş salatalar, ikinci yemekler ve lezzetli tatlılar.

Barda taze sıkılmış meyve suları, maden suyu, çay, kahve, yanı sıra farklı çeşitlerde bira ve şarap sipariş edebilirsiniz.

Restoran "Scriabin", Samara: yorumlar

Ziyaretçiler bu kurum hakkında ne düşünüyor? Çoğu olumlu ve hatta eleştiriler bırakıyor. Restoranın ana avantajları rahat iç mekanlar, uygun fiyatlı fiyatlar ve güler yüzlü hizmet diyorlar. "Scriabin" hakkında olumsuz geribildirim de var. Sonuçta, herhangi bir şehirde, zor olan insanlar var.

Sonuç olarak

Şimdi, Samara'nın sahip olduğu bir cazibe daha var. Restoran "Scriabin" size ve arkadaşlarınıza unutulmaz bir tatil yaşatacak. Parlak izlenim ve duygular deniz garanti edilir!

Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 2019

Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 2019

Related news

 • Fırında elma: lezzetli ve tatlı bir zarar
 • Ara Güler hayatını kaybetti
 • Fırında çipura kaç dk ile Etiketlenen Konular
 • 50 TLnin altında en iyi 5 maskara
 • Bursada asker eğlencesinde kavga çıktı Polis ekiplerine ateş ettiler

 • Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 52

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü


  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 20

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 99

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 99

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 73

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 39

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 87

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 74

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 57

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 62

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 41

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 7

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 49

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 84

  Samara, restoran Scriabin: adres, iç mekan, menü 28